НОВА ТЕХНОЛОГІЯ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ ВІД JAGUAR LAND ROVERЗНЕШКОДЖУЄ ДО 97% ВІРУСІВ

• Прототип системи фільтрації повітря гарантовано знешкоджує до 97 %вірусів та бактерій
• Технологію, яка буде застосовуватися у майбутніх авто Jaguar та Land Rover, було також протестовано і на знешкодження нового коронавірусу (SARS-CoV-2)
• Вдосконалена технологія також видаляє запахи, знешкоджує алергени і очищує повітряне середовище
• Дослідження рівня очищення повітря в салоні допомагає Jaguar Land Rover переосмислювати сучасну розкіш та позитивний вплив на суспільство


Майбутня технологія очищення повітря в салоні Jaguar Land Roverпродемонструвала під час лабораторних випробувань здатністьзнешкоджувати до 97 % вірусів та бактерій у повітрі.

Прототип системи опалення, вентиляції і кондиціонування повітря (HVAC)використовує технологію nanoe™ X
* від Panasonic для знешкодженняшкідливих бактерій та вірусів. Дослідження є частиною нової стратегії JaguarLand Rover, спрямованої на сталий розвиток та переосмислення сучасноїрозкоші, унікальних вражень клієнтів та позитивного впливу на суспільство.

Компанія Jaguar Land Rover співпрацює із Perfectus Biomed Ltd, провідноюмікробіологічною та вірусологічною лабораторією. Автовиробник тадослідники Perfectus Biomed Ltd об’єднались для проведення передовоговипробування у герметичній камері для моделювання автомобільної системивентиляції у режимі рециркуляції упродовж 30-хвилинного циклу.Незалежне дослідження продемонструвало, що віруси та бактерії булознешкоджено на 97 %.

Компанія Texcell перевірила інноваційну технологію nanoe™ X від Panasonicновим штамом коронавірусу (SARS-CoV-2). Міжнародна досліднаорганізація, яка спеціалізується на вірусологічному тестуванні таімунопрофілюванні є однією з лабораторій у світі, яка має дозвіл напроведення випробувань щодо нового коронавірусу. Вона встановила, щобільш як 99,995 % вірусу було знешкоджено впродовж двогодинноголабораторного тестування ** .

Д-р Стів Айлі, головний медичний спеціаліст Jaguar Land Rover ,зауважив, що для автовиробника добробут та безпека клієнтів маєпершочергову важливість: «Зараз ми всі активно шукаємо технологічнірішення, які допоможуть турбуватися про тих, кого ми любимо. Незалежне дослідження, розроблене та організоване нашими спеціалістами-інженерами, є лише одним із шляхів, над якими ми працюємо, щобзменшити кількість шкідливих патогенів для наших клієнтів, створюючичистіше середовище для пасажирів усередині салону автомобіля».

Для забезпечення активного очищення повітря технологія nanoe™ X, у 10разів ефективніша за попередню – nanoe™, застосовує високу напругу длястворення трильйонів гідроксильних (OH) радикалів, включених унаномолекули води****. Ці OH-радикали денатурують білки вірусів табактерій, сприяючи пригніченню їхнього росту. Гідроксильні радикаливидаляють запахи та знешкоджують алергени подібним чином.

Александер Оуен, інженер-розробник Jaguar Land Rover, відмітив, щоця технологія виводить компанію Jaguar Land Rover на передній план упитаннях добробуту клієнтів та оснащення салону. «Гідроксильні радикалиу хімії є одними з найважливіших природних оксидантів, і упродовжтисячоліть вони сприяли очищенню нашої атмосфери, видаляючизабруднювачі та інші шкідливі речовини. Створення такої технології та нашевдосконалене дослідження є першим кроком у застосуванні цього науковогоявища в салонах автомобілів майбутнього».

Це інноваційне дослідження дозволить Jaguar Land Rover запропонуватинаступне покоління вдосконаленої фільтрації повітря у салоні умайбутньому. Моделі^ у лінійці Jaguar та модельний ряд Land Rover —сьогодні пропонують технологію nanoe™ та фільтрацію часточок PM2.5.Також доступна інноваційна функція попереднього кондиціонування, томуклієнти можуть увімкнути систему, перш ніж опиняться в салоні.

* SARS-CoV-2 є назвою вірусу, який належить до коронавірусного сімействавірусів. COVID-19 є назвою захворювання, яке спричиняє цей вірус.
* * nanoe™ є торговим знаком Panasonic Corporation.
* * * Дослідження Texcell, проведене у 2020 р. для Panasonic, якою булонадано результати.
* * * * Гідроксильні (OH) радикали утворено з атомів оксигену та гідрогену, іприродним шляхом присутні в атмосфері. Це часточки з високою реакційноюздатністю, які допомагають знешкоджувати віруси, бактерії, алергени таплісеневі грибки, й завдяки технології nanoe™ X не становлять загрозилюдям. «Знешкоджувати» означає «денатурувати часточки і бактерії, ізапобігати їхньому відтворенню або зростанню».Моделі, які пропонують технологію nanoe™, включають Jaguar I-PACE, E-PACE, F-PACE, XE і XF. Defender, Discovery, Discovery Sport, RangeRover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque.
Детальніше про стратегію Reimagine від компанії Jaguar Land Rover можнадізнатися за посиланням: https://www.jaguarlandrover.com/reimagine

Переосмислення майбутнього сучасної розкоші  JaguarLandRover переосмислює майбутнє сучасної розкоші за її визначенням у своїх брендах. Головним пунктомстратегії Reimagine є електрифікація LandRover та Jaguar із двома чіткими, впізнаваними індивідуальностями. Кожнасерійна модель Jaguar і LandRover буде доступна у повністю електричній версії до 2030 року. Це — початоктрансформації компанії у суто безвуглецевий бізнес у всьому ланцюзі постачань, серед продуктів та виробничихоперацій до 2039року. Як дочірня компанія TataMotors із 2008року, JaguarLandRover має повний доступ досвітових гравців у сфері технологій та сталого розвитку в межах TataGroup.
Про офіційного імпортера «Віннер Імпортс Україна Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років ведеуспішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover,Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня упонад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди«Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційнунерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу,підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Здетальною інформацією ви можете ознайомитися на сайтіwww.winner.ua