LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ЦІНИ НА ЗАПЧАСТИНИ ТА ВИГІДНІ УМОВИ НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Land Rover в Україні оголосив нові ціни на запчастини та технічне обслуговування із вигодою на запчастини до кінця 2020 року. Нова цінова політика діє в офіційних дилерських центрах бренду у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі. Вона спрямована на підвищення лояльності власників Land Rover.

Придбавши новий чи вживаний транспортний засіб, власник уникає зайвих ризиків, звертаючись лише до офіційних дилерських центрів свого бренду.

По-перше, лише офіційний дилер може постійно оновлювати своє діагностичне обладнання. Саме це – один з головних показників якісного сервісу. Адже щоб усунути несправність, її потрібно точно ідентифікувати. З першого разу, провівши якісну діагностику, власнику не доведеться вдруге звертатися з цією ж проблемою у короткий проміжок часу. Це стратегічне заощадження часу, коштів та гарантія, що за декілька років авто можна перепродати за вигідними умовами. Адже саме так воно менше втратить у вартості.

По-друге, лише авторизований дилерський центр отримує постійну сертифікацію технічних спеціалістів сервісу від виробника. Найчастіше її вагу розуміють водії з негативним досвідом обслуговування на станціях, де фахівці навчалися самостійно. Офіційний сертифікат підтверджує і гарантує якість роботи, яка передусім має цікавити саме власника авто. Матеріали та завдання для сертифікації постійно оновлюються виробником. Фахівці в офіційних дилерських центрах щороку проходять навчальні тренінги, де підвищують рівень та підтверджують вміння за відповідною кваліфікацією.

Технічне обслуговування з вигодою на запчастини до 24%*

Задля максимального продовження терміну експлуатації авто та гарантійної підтримки виробника, Land Rover запропонував українцям нові умови на технічне обслуговування із вигодою на запасні частини. У середньому на сервісному обслуговуванні власники будь-якої моделі Land Rover отримають від 20 до 24% вигоди*. Нове ціноутворення поширюється навіть на новий Defender, що з’явився в Україні у квітні 2020 року. Окрім оригінальних запчастин для своєї моделі, власник отримує підмінний автомобіль на період перебування його авто у дилерському центрі. Щоб зберегти основну гарантію на автомобіль, встановлювати потрібно лише автозапчастини від виробника.

Бренд-директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін пояснив переваги офіційного сервісу: «Маючи авто у хорошому стані і плануючи його довгу експлуатацію чи вигідний продаж – звертайтеся до офіційного дилера свого бренду. Лише він має доступ до глобальної системи виробника, де є всі офіційні запчастини та інструкції для роботи з вашою моделлю. Офіційний дилер чітко розуміє, яка деталь і послуга потрібна. А головне - як це вплине на офіційну гарантію авто».

Нові ціни на придбання офіційних запчастин Land Rover – до 25% вигоди


Нові ціни на запчастини Land Rover ще одна спеціальна пропозиція бренду, яка поширюється на низку номенклатур. Наприклад, до 21% вигоди на придбання передніх гальмівних колодок, переднього гальмівного диску та заднього пневмобалону. До 22% вигоди пропонується на гальмівну рідину об’ємом 1 л та до 24% – на повітряний фільтр салону. Також українці зможуть заощадити до 25% від початкової вартості повітряного, паливного фільтрів та фільтру моторної оливи. Перелік запчастин за новою ціновою політикою можна дізнатися у офіційних дилерів Land Rover.

Зазвичай, власники першочергово піклуються про якість повітряних фільтрів, вважаючи їх найважливішими в автомобілі. Це розумно, особливо у період режиму дистанціювання та піклування про чисте повітря у салоні. Разом з тим, варто пам’ятати і про вчасну заміну паливних фільтрів.

Паливні фільтри захищають двигуни Land Rover від зовнішніх подразників у пальному. Сторонні домішки та дрібні частинки іржі та піску не потрапляють до форсунок лише завдяки паливному фільтру від виробника. Інший не гарантуватиме цю ж опцію для конкретної моделі Land Rover. Неправильно підібраний чи неякісний фільтр – це ризик втрати потужності авто і збільшення витрати пального. Гаманець власника може постраждати і через паливний насос, що псується неякісним фільтром. Оригінальний фільтр гарантує як високий рівень зносостійкості, так і перевірений рівень аварійної безпеки.

* Під новими цінами мається на увазі надання знижки відповідного розміру від вартості запчастин, визначених у прайс-листі. Строк дії пропозиції з 01.07.2020 по 31.12.2020 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій, на яких проводиться ОOC (АТО) в офіційній дилерській мережі Land Rover. Будь-яка із додаткових послуг не може вважатися частиною регламентного технічного обслуговування автомобіля. Вартість дзвінків відповідно до тарифів оператора. Імпортер залишає за собою право вносити зміни до програми без попередження. За детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Land Rover. Вказані вартості не є пропозицією (офертою) та потребують уточнення. Остаточна вартість визначається у наряді-замовленні на дату оплати.