НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE ОТРИМАВ ЗВАННЯ КРАЩОГО ПОЗАШЛЯХОВИКА ТА НАГОРОДУ WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR


  • Новий Range Rover Evoque визнано кращим кросовером на конкурсі «Жіночий автомобіль 2019 року у світі» (WWCOTY).

  • Нагороду було вручено на міжнародному автосалоні в Дубай.

  • Новий Range Rover Evoque отримав світове визнання в листопаді 2018.

  • Преміальний кросовер для міста володіє видатним дизайном, встановлюючи нові стандарти досконалості, сталого використання та можливостей.


Новий Range Rover Evoque – преміальний кросовер для міста – був оголошений переможцем в номінації «Кращий кросовер» на конкурсі «Жіночий автомобіль року у світі» (WWCOTY) в 2019 році.

Загалом 41 суддя з 32 країн світу обирали переможця серед 21 авто в семи категоріях. Нагороду для Evoque презентував Шерін Шабнам від імені суддів WWCOTY під час Міжнародного автосалону в Дубай.

Range Rover Evoque став першопрохідцем на ринку компактних преміальних кросоверів. На сьогодні, маючи 224 міжнародні нагороди, новий Range Rover Evoque створено на базі оригінального та одразу впізнаваного дизайну, щоб поєднати спадщину Range Rover із найсучаснішими технологіями. Спроектований і виготовлений у Великобританії, він відповідає потребам нинішніх клієнтів і доступний у 127 країнах.

Головний дизайнер Land Rover професор Джері МакГоверн сказав: «Це честь для Range Rover Evoque бути визнаним журі WWCOTY. Зі своїми компактними пропорціями і власним характером, цей автомобіль поєднує оновлення і задоволення, аби створити той важливий емоційний зв’язок, що дарує любов наших клієнтів».

Побудований на новій преміальній поперечній архітектурі (Premium Transverse Architecture) від Land Rover, новий Range Rover Evoque має гібридно-електричну силову установку, ефективні трициліндрові двигуни Ingenium та характеризується використанням інноваційних природних та вторинно перероблених матеріалів.

У квітні Range Rover Evoque став першим преміальний компактним кросовером, що отримав сертифікацію за новими жорсткими вимогами щодо викидів NOx, згідно з другим ступенем тесту Real Driving Emissions (RDE2), випередивши офіційні законодавчі вимоги щодо виробництва нових моделей із січня 2020 року.

Новий Range Rover Evoque також отримав максимальний рейтинг безпеки Euro NCAP у 5 зірок, підтвердивши свій статус одного з найбільш досконалих та безпечних компактних преміальних кросоверів на ринку.

У минулих роках Jaguar Land Rover постійно заявляв про себе на конкурсі WWCOTY, зокрема Jaguar F-PACE виграв найвищу нагороду в 2016 році, Фіона Паргетер отримала нагороду в номінації «Достойна жінка» в 2018, а Jaguar E-PACE і Jaguar I-PACE увійшли в ТОП-3 номінантів на найвищу нагороду в минулому році.