ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ТА LAND ROVER ЗАПУСТИЛИ ВІДЕОПРОЕКТ «АВТОМОБІЛЬНИЙ ЕТИКЕТ»

Коуч із гарних манер Ольга Фреймут запустила відео-проект «Автомобільний етикет» у співпраці з Land Rover в Україні. У серії відеороликів Ольга на прикладі свого кросовера Range Rover Evoque розкаже, як правильно поводитися за кермом, доглядати за авто та завжди мати неперевершений вигляд у ролі водія.

У першому відео «Автомобільного етикету» коуч зробила акцент на правильному паркуванні, а нещодавно опублікувала чергове відео. У ньому розповіла про порядок в автомобілі, і чому чистий транспорт – це не лише про гігієну, але й про повагу до пасажирів. У наступних роликах Ольга поділиться порадами: що робити в екстреній ситуації на дорозі, як розсаджувати гостей-пасажирів у авто та загалом поводитися водію та пішоходам, аби не створювати аварійних ситуацій.

Ольга впевнена, що такі відео найкраще продемонструють поширені помилки в суспільстві і вкотре доведуть: етикет – це не лише гарні манери, а почасти і безпека, особливо стосовно транспортних засобів. Подібні ролики нагадають водіям і пасажирам, що навіть у стресових ситуаціях потрібно намагатися «зберігати обличчя» та манери, бо це характеризує людину відповідним чином.

Новий Range Rover Evoque Ольга придбала цього літа та одразу вирішила зробити власний внесок в автомобільний етикет на дорогах України. Range Rover – британський кросовер, а сама Велика Британія відома у всьому світі неперевершеними стандартами із поведінки та етикету в суспільстві.

«Здається, що мій Evoque має людську душу – це жива істота, родом з Британії, – благородний, стриманий, безпечний, який дбає про комфорт оточуючих. Саме тому це авто надихнуло мене на відео-уроки з етикету. Бо етикет – це не лише про вміння тримати прибори – це вміння зробити людей поруч із собою винятковими, і зробити так, щоб вони почувалися безпечно. Уроки користуються популярністю, адже я звертаю увагу на деталі. Тому що і етикет, і Range Rover Evoque – це все про деталі та їх красу». – прокоментувала проект Ольга Фреймут.

За відео можна слідкувати на офіційній сторінці Ольги в Instagram
https://www.instagram.com/freimutolia/

Другий ролик відеопроекту «Автомобільний етикет» за посиланням:
https://www.instagram.com/p/CTeUY_1Il5Y/

Про Land Rover
З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні кросовери 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів кросоверів, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про офіційного імпортера
«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.