ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT – ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА КОМФОРТ ПАСАЖИРІВ


  • Доступний із двигуном типу м’який гібрид (MHEV) на 48 В.

  • Удосконалені ефективні бензинові і дизельні двигуни Ingenium, сертифіковані за останніми нормами випробування викидів.

  • Оновлена 9-ступенева коробка передач ZF покращує показники ефективної витратипального.
    Вперше представлені оптимізовані 21-дюймові колеса Discovery Sport.

    Вражаючий комфорт та якість автовиробника Jaguar Land Rover сягають ще вищого рівня в оновленій моделі Discovery Sport. Останні відкриття розробників компанії дозволяють економніше витрачати пальне та зберігати у безпеці навколишнє середовище.

    Цей компактний кросовер розроблений із урахуванням електромобільності. Нова архітектура Premium TransverseArchitecture (PTA) означає, що з моменту запуску Discovery Sport доступний з двигуном типу м’який гібрид (MHEV) на 48 В. Збираючи енергію, яка зазвичай втрачається при гальмуванні, система зберігає її в розташованому під підлогою акумуляторі, готовою до перерозподілу, коли автомобіль рушає і допомагає двигуну при прискоренні. При гальмуванні та на швидкостях нижче 17 км/годдвигун відключається для мінімізації викидів.

НікРоджерс, виконавчий директор із продукту Jaguar Land Rover, сказавКомпанія Jaguar Land Rover зобов'язалася випускати електрифікований варіанткожної нової моделі з 2020 року, і ми переходимо до заключної стадії програми розробок. М’які гібридні двигунизабезпечують сьогодні зниження викидів та економію пального, тому кожен водій може насолоджуватися перевагами кожної подорожі. Крім того, що модель ізплагін-гібридним двигуноміз підзарядкою від електромережі пізніше приєднається до лінійки, ми також вдосконалили наші чисті бензинові і дизельні двигуни Ingenium, сертифіковані за останніми нормами випробування викидів у реальних умовах руху другого ступеня (RDE2)».

Клієнти можуть обрати один із чотирициліндрових двигунівIngenium, включаючи три бензинових і чотири дизельних двигуни (залежно від ринку).Бензиновий двигун потужністю 250 к.с. з автоматичною трансмісією (з повним приводом) пропонує 400 Нм крутного моменту і прискорення від 0 до 10 км/годза 7,1 секунди.

Оновлена 9-ступенева коробка передач ZF покращує економнувитрату пального на два відсотки завдяки змінам у передньому бампері, двигуні та активних лопатях на повітрозабірниках, які ще більше оптимізують аеродинаміку.

Система DrivelineDisconnect, яка доступна вусіх повнопривідних моделях, відключає привід на задні колеса на передній осі при русі в режимі «круїз-контроль», зменшуючи тертя і підвищуючи економію пального, а також повторно включаючись за долю секунди для контролю.

Технологія ActiveDriveline (залежить від потужності двигуна) – це електронна система векторного регулювання крутного моменту, яка постійно врівноважує розподіл крутного моменту двигуна між передньою і задньою осями при проходженні поворотів, щоб поліпшити зчеплення з дорогою і надійність кермового управління.

Кожному сидінню в цьому автомобілі було приділено увагу, тому їх новий дизайн забезпечує покращений рівень комфорту і вперше пропонує функцію масажу для пасажирів передніх сидінь. Клієнти можуть обрати стійкийматеріал Luxtex. М'який, легкий, міцний і стійкий до розривів, він також використовується для виготовлення керма Alcantara.

Компанія Jaguar Land Roverпотурбувалася, щоб перебування в оновленому Discovery Sport було ще зручнішим. Завдяки можливості пересування другого ряду вперед і назад, місце для ніг може становити до 968 мм для пасажирів другого ряду і 655 мм для пасажирів третього ряду. Похила лінія даху, відмінна риса дизайну родини автомобілів Discovery, і плоска підлога забезпечують висоту 984 мм для пасажирів другого ряду і 875 мм для пасажирів третього ряду.

Загальне місце для зберігання малих речей було збільшено на 25% (48 літрів) частково завдяки збільшеному центральному ящику для речей і редизайну карманів у дверях. Нове центральневідділення для зберігання речей містить змінну підставку під два стакани та маленьку сітку для таких невеликих речей, як навушники або зарядні пристрої. Підставка також має відділення для смартфона.

У задній частині автомобіля обсяг багажного відділення становить 897 літрів. Його можна збільшити до 1794 літрів, склавши другий ряд сидінь, а встановлення вантажної сітки у стандартній комплектації не дозволить незакріпленим предметам потрапити до салону під час руху.

Додаткова функція розумних налаштувань, представлена в родині Discovery, використовує алгоритми штучного інтелекту для вивчення вподобань водія. Технологія самонавчання розпізнає водія за брелоком або телефоном і відразу підлаштовує під нього положення крісла та керма.

Після декількох поїздок Discovery Sport запам'ятовує бажані параметри температури для водія, медіа-вподобання та номери, які набираються ним найчастіше, залежно від часу або дня тижня. Система запам'ятовує навіть параметри налаштуваньсидіння із функцією масажу.

Клієнти можуть також отримати серію багатофункціональних пакетів. Пакет «Допомога водієві» йде у комплекті з системою Co-PilotDrive і камерою, яка забезпечує огляд на 360 градусів, системою контролю сліпих зон, системою екстреного гальмування на високій швидкості, системою допомоги під час паркування, системою огляду на 360 градусів для паркування, монітором заднього виду та монітором для забезпечення легкого виїзду.

Цей пакет можна розбити на більш вузькі пакети: пакет «Керування», який додає адаптивний круїз-контроль з функцією Stop&Go, систему екстреного гальмування на високій швидкості та систему контроля сліпих зон; або пакет «Паркування», до якого входить система допомоги під час паркування, система огляду на 360 градусів для паркування, монітор заднього виду та монітор для забезпечення легкого виїзду.