ПРЕДСТАВЛЕНО НОВУ ЛІМІТОВАНУ ВЕРСІЮ RANGE ROVER VELAR AURIC

  • Нова лімітована версія Range Rover Velar Auric з унікальними елементами дизайну
  • Можливість обрати індивідуальне лакофарбове покриття від SV Bespoke
  • Технологія очищення повітря в салоні Cabin Air Purification Plus
  • Бездротова технологія Apple CarPlay® невдовзі стане доступною через віддалене оновлення ПЗ ** , одночасно з нею стане доступною бездротова система Android Auto™**
    Land Rover посилив унікальність Range Rover Velar низкою оновлень, разом із випуском лімітованої версії Range Rover Velar Auric. Модель отримала свою назву від латинського «Aurum», що означає «золото» — це посилання на елегантне оздоблення Auric Atlas, яке ще більше збагачує сучасний та вишуканий дизайн Range Rover Velar.
    Клієнти Range Rover Velar, які бажають ще більш персоналізованого та ексклюзивного дизайну, тепер можуть обирати з 14 оригінальних кольорів лакофарбового покриття з палітри SV Bespoke▪ Premium Palette. Або ж можна скористатися послугою підбору кольору за зразком (Match To Sample). Спеціально розроблені відтінки, як-от Tourmaline Brown, доступні у різних варіантах покриття — наприклад, атласно-матовий та ультра- металік.

Емі Фрашелла, старший дизайнер з підбору кольорів і матеріалів Land Rover, зазначила: «Деталізоване оздоблення нової версії Range Rover Velar Auric у поєднанні з палітрою насичених кольорів Charente Grey, Santorini Black або Ostuni Pearl White ще більше підкреслює сучасну, розкішну привабливість відзначеного нагородами Range Rover Velar».

Нова технологія Cabin Air Purification Plus, як і раніше очищує, іонізує повітря у салоні та має фільтр PM2.5. А відтепер її доповнено датчиками виявлення CO2 і можливостями очищення повітря у салоні до початку подорожі*.

Окрім того, Land Rover представляє низку нових функцій допомоги водію та віддалене оновлення програмного забезпечення для Range Rover Velar. Це — ще вищий рівень підтримки та зручності.

Версія Range Rover Velar Auric

Нова версія Range Rover Velar Auric, створена на базі Velar R-Dynamic S, має унікальні характеристики, які надають індивідуальності лімітованій версії.

Доповнюючи мінімалістичний дизайн екстер’єру, ексклюзивні зовнішні декоративні елементи Auric Atlas розміщені на решітці радіатора, емблемах, капоті, дверях і вентиляційних отворах передніх крил. Клієнти можуть обрати один з трьох кольорів екстер’єру: Charente Grey, призначений виключно для версії Auric, Ostuni Pearl White і Santorini Black. Брендові 20-дюймові легкосплавні глянцеві диски сірого кольору Mercurial Gloss Sparkle Silver і тоноване скло доповнюють оздоблення екстер’єру, а опціонально можна замовити і 22-дюймові колісні диски Pincer та контрастний дах.

Клієнти можуть обрати персональне оздоблення інтер’єру серед різних декоративних елементів. Наприклад, вишуканий простір у салоні можна підкреслити шкірою Windsor або екологічним преміальним текстилем Kvadrat.

Нова лімітована версія також оснащена інноваційними технологіями, як-от цифрова віртуальна панель приладів Land Rover із дисплеєм. Вона доповнює інтуїтивно зрозумілу інформаційно-розважальну систему Pivi Pro, зменшуючи відволікання від дороги, демонструючи водію запас ходу автомобіля та навігаційну інформацію.

Версія Range Rover Velar Auric доступна у різних варіантах: це вдосконалені 4- та 6- циліндрові двигуни, включно з плагін-гібридним двигуном P400e, із запасом ходу до 53 км Δ виключно на електротязі та об’ємом викидів CO2 лише 49 г/км Δ .

Безпека та гарне самопочуття

Уперше у Range Rover Velar інтегровано технологію очищення повітря у салоні Cabin Air Purification Plus. Якість повітря у салоні покращується, до того ж існуюча система з іонізацією повітря та фільтрацією PM2.5 доповнена датчиками виявлення вмісту CO2 у повітрі в салоні. Вони автоматично вводять свіже повітря ззовні, виявивши перевищення допустимого рівня* вмісту вуглекислого газу. Це може статися за увімкненої рециркуляції повітря упродовж тривалого часу, у забруднених районах чи за умови перебування кількох людей в авто. Висока концентрація CO2 може викликати сонливість, зменшуючи пильність водія, тому ця функція потрібна не лише для кращого самопочуття, але й безпеки.

У 2021 році з’являється ще одне оновлення для поліпшення якості повітря – це функція циклу очищення, з якою можна планувати цикл очищення повітря в авто. Вентилятори системи клімат-контролю та функції рециркуляції працюють як частина попередньої підготовки клімату. Для автоматичного планування підготовки клімату й циклу очищення, водію достатньо встановити час від’їзду через застосунок Land Rover Remote*** або через систему мультимедіа. Таким чином, ще до подорожі на власника чекатиме чисте і свіже повітря у салоні авто. За якістю повітря ззовні та у салоні можна стежити через центральний сенсорний дисплей, активуючи за потреби режим очищення.

Range Rover Velar вдосконалено і завдяки новітнім система допомоги водію (ADAS), включно з камерою заднього огляду у стандартній комплектації та адаптивним круїз- контролем з допоміжною системою підкермовування†.

Адаптивний круїз-контроль із системою дотримання смуги підвищує комфорт водія. Це особливо зручно під час тривалих поїздок автомагістраллю, завдяки делікатному підкермовуванню, прискоренню та гальмуванню. Так автомобіль завжди утримується в центрі смуги та одночасно зберігає встановлену дистанцію до авто попереду. Ця функція входить до стандартної комплектації моделей HSE та доступна як частина пакета допомоги водію.

Індивідуальне лакофарбове покриття SV Bespoke

У лінійці Range Rover Velar новий колір Ostuni Pearl White замінює Yulong White, а елегантний Lantau Bronze доступний усій лінійці. До того ж, майбутні власники Range Rover Velar зможуть обрати вишукані кольори кузова із лінійки SV Bespoke від Land Rover, включно з палітрою преміум кольорів та послугою підбору кольору за зразком (Match-To- Sample).

Палітра SV Bespoke Premium Palette із кольорами Tourmaline Brown, Amethyst-Grey Purple та Petrolix Blue надає ще більший потенціал для персоналізації авто з бездоганною якістю ручної роботи. Кожен з кольорів розроблений для посилення авангардного дизайну та забезпечення вражаючої глибини кольору. А з послугою підбору кольору за зразком (Match-To-Sample) SV Bespoke можна створити власний унікальний колір.

Індивідуалізовані лакофарбові покриття SV Bespoke наносяться у Технічному центрі SV, а сучасні технології нанесення вирізняються бездоганною екологічною репутацією. Щороку підприємство заощаджує 2,6 мільйона літрів води, використовуючи технологію фільтрації сухим переробленим картоном. А зекономленої у його розумних сушильних печах електроенергії достатньо для живлення понад 65 000 будинків.

Інформаційно-розважальна система та підключення

Мінімалістичний дизайн Velar підкреслено гармонійно інтегрованими сенсорними дисплеями, які оснащені сучасною інформаційно-розважальною системою Pivi та Pivi Pro від Land Rover. Система Pivi зосереджена на простоті застосування та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі, який скорочує кількість взаємодій для підвищення безпеки. Лаконічна графіка та надшвидкий відгук втілені завдяки новій архітектурі електричної системи. Саме вона за лічені секунди гарантує готовність дисплеїв та навігаційної системи до запуску завдяки окремому джерелу живлення. Власники легко отримають доступ до віддалених оновлень програмного забезпечення (SOTA) без відвідування дилерського центру.

Одним з таких оновлень SOTA, яке з’явиться у Range Rover Velar у 2021 році, є бездротова технологія Apple CarPlay®** . Одночасно з нею також стане доступною бездротова технологія Android Auto** .

* Усі показники щодо викидів, споживання пального та запасу ходу виключно на електротязі надані у комбінованому циклі на основі стандартів ЄС — Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами низької витрати енергії (WLTP TEL).
Примітка: показники запасу ходу на електротязі ґрунтуються на серійних автомобілях та стандартизованих маршрутах. Досягнення вказаного пробігу без дозаправлення варіюється залежно від автомобіля та стану акумулятора, фактичного маршруту, навколишнього середовища та стилю водіння. Наведені цифри є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Об’єм викидів CO2 , витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс та встановлені аксесуари.
**  Бездротові системи Apple CarPlay® та Android Auto™ передбачені для випуску у складі віддаленого оновлення програмного забезпечення на всіх моделях Range Rover Velar, очікуваних пізніше цьогоріч, завдяки чому системи також будуть доступними через оновлення SOTA для всіх автомобілів Range Rover Velar, обладнаних системами Pivi та Pivi Pro. Під час розробки та випуску програмного забезпечення можливі відхилення у плануванні та програмуванні, дати також може бути змінено.
*** Залежить від ринку
Δ Працює за температури до 25 °С
ΔΔ Система Pivi Pro доступна у стандартній комплектації на моделях S, SE та HSE
Адаптивний круїз-контроль із системою дотримання смуги доступний як частина пакета допомоги водію та входить до стандартної комплектації на моделі HSE
▪ Команда SV Bespoke відповідає за унікальні та особливі завдання, автомобілі обмежених серій, лакофарбові покриття SV Bespoke Premium Palette та SV Bespoke Match-To-Sample

Про Land Rover
З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні кросовери 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів кросоверів, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про офіційного імпортера
«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.