DISCOVERY SPORT ПРЕДСТАВЛЯЄ СПЕЦІАЛЬНУ ВЕРСІЮ З ОНОВЛЕНИМИ ДВИГУНАМИ

 • Екологічно чистіші дизельні двигуни Ingenium наступного покоління з технологією м’якого гібрида
 • Більший вибір бензинових двигунів разом із 290-сильним агрегатом Ingenium, які надають покращені робочі характеристики спеціальній версії Discovery Sport Black
 • Версія Discovery Sport Urban Edition вирізняється упізнаваними вдосконаленнями дизайну
 • Найсучасніші інформаційно-розважальні системи Pivi та Pivi Pro від Land Rover доступні для Discovery Sport
 • Віддалене оновлення програмного забезпечення завдяки вбудованій SIM- карті з подвійним модемом дає змогу здійснювати заплановані оновлення програмного забезпечення автомобіля без необхідності відвідувати дилерський центр
 • Система фільтрації повітря у салоні (Cabin Air Filtration)4 відфільтровує тонкодисперсні часточки, алергени, пилок та навіть сильні запахи
 • Інтелектуальна сучасна система допомоги водію (ADAS)
  Discovery Sport, сімейний преміальний компактний кросовер від Land Rover з конфігурацією сидінь 5+2, тепер доступний із продуктивними м’якими гібридними дизельними двигунами Ingenium нового покоління, інформаційно-розважальною системою у варіантах Pivi та Pivi Pro і двома спеціальними версіями: вражаючим Urban Edition і потужним Discovery Sport Black, які оснащені бензиновим двигуном Ingenium потужністю у 290 к. с.
  Discovery Sport доступний із низкою варіантів двигунів, зокрема з плагін-гібридним P300e, уперше представленим у 2020 р., та продуктивними 4-циліндровими дизельними двигунами наступного покоління. Доступні у двох варіантах вихідної потужності, дизельні двигуни D165 (163 к. с.) та D200 (204 к. с.) забезпечують покращену ефективність, більш злагоджену роботу та неперевершену досконалість з об’ємом викидів CO2 від 166 г/км 1 та споживанням пального від 6,3 л/100 км 1 . Обидві модифікації використовують останню технологію м’якого гібрида (MHEV) від Land Rover у поєднанні з повним приводом, з батареєю для накопичення енергії, що зазвичай втрачається під час уповільнення. Результатом є більш плавна робота системи Start/Stop та оптимізоване споживання пального, що дає змогу клієнтам відчути переваги електрифікованого автомобіля без необхідності підключення до мережі та заряджання.
  Модельний ряд Discovery Sport із бензиновими двигунами доповнений версією Discovery Sport Black. Оснащена бензиновим двигуном із турбонаддувом потужністю 290 к. с., модифікація Discovery Sport Black Edition має низку вдосконалень дизайну екстер’єру та інтер’єру. 5-місний варіант прискорюється від 0 до 100 км/год за 7,4 секунди з об’ємом викидів CO2 від 210 г/км5. Також доступна версія Discovery Sport Urban Edition. Створена на базі R-Dynamic, спеціальна версія вирізняється упізнаваними елементами дизайну: оздобленням інтер’єру алюмінієм у темних відтінках, сидіннями Luxtec Suedecloth зі штучної замші та контрастним дахом чорного кольору. Версія Urban Edition доступна у 5 варіантах кольорів екстер’єру: Carpathian Grey, Firenze Red, Santorini Black, Ostuni White і Hakuba Silver.
  У салоні Discovery Sport цифровий інтерфейс був трансформований із запровадженням Pivi, найсучаснішої інформаційно-розважальної системи від Land Rover. Система готова до роботи одразу після ввімкнення — окремий тарифний план та акумулятор забезпечують відсутність затримки. Віддалені оновлення програмного забезпечення доступні завдяки вбудованій в автомобіль системі безкоштовної передачі даних, що забезпечує клієнтам завжди найсучасніші версії мап, застосунків та функцій автомобіля без необхідності відвідувати дилерський центр. Система, робота якої забезпечується архітектурою електричного автомобіля EVA 2.0, доступна як стандартна Pivi або вдосконалена Pivi Pro, як у версії S6.
  Бренд-директор Land Rover Фінбар МакФолл, зазначив: «М’які гібридні дизельні двигуни наступного покоління надають Discovery Sport підвищену продуктивність, тоді як спеціальна версія Discovery Sport Black Special Edition підсилює його привабливість. Додавання вдосконаленої інформаційно-розважальної системи Pivi Pro зі швидким запуском та здатністю до самонавчання означають, що Discovery Sport тепер є ще більш функціональним, універсальним і готовим до сімейних пригод» .8
  Потокове відтворення музики та медіафайлів стало простішим, ніж будь-коли, завдяки інтегрованому як «медіаджерело» до меню інформаційно-розважальної системи додатку Spotify — разом із даними,2 — та можливістю підключення через Bluetooth одночасно двох смартфонів. Також є можливість бездротового заряджання ґаджетів із функцією підсилення сигналу. А за допомогою браслета безключового доступу Activity Key другого покоління можна відкривати будь-які двері в авто, замикати їх або навіть запускати двигун автомобіля, просто перебуваючи поряд, без потреби у звичайному ключі.
  Власники можуть навіть перевірити якість повітря у салоні за допомогою сенсорного дисплея, активуючи розумну систему фільтрації повітря у салоні Cabin Air Filtration4 для вловлювання шкідливих тонкодисперсних часточок, що часто містяться у повітрі великих міст та зон із активним дорожнім рухом. Система, запроваджена додатково до наявної функції іонізації повітря у салоні, відфільтровує дрібні часточки, алергени, пилок та навіть сильні запахи. Система може відфільтровувати мікрочасточки PM2.5 (діаметром до 2,5 мікрона і навіть менше). Пасажири просто вибирають режим «Purify» (Очистити) для активації системи, яка фільтрує повітря та постійно відстежує його стан усередині салону відносно повітря зовні. Сенсорний дисплей дає змогу додатково пересвідчитися, що повітря усередині чистіше, ніж зовні.
  Інші технології у моделі Discovery Sport включають повноцінний комплекс функцій вдосконаленої допомоги водію, як-от функція попередження про перешкоди позаду під час руху заднім ходом з автоматичним гальмуванням. Функція запобігання наїзду ззаду використовує радари для постійного відстеження задньої частини автомобіля, завдяки чому Discovery Sport у першу чергу зменшує серйозність ушкодження пасажирів, тоді як опціональна 3D-камера кругового огляду дає змогу водію бачити, що відбувається навколо автомобіля, на швидкостях до 30 км/год; це робить маневрування і навіть пересування по складному рельєфу простішим, ніж будь-коли.
  Ці системи доповнені технологіями ClearSight: Ground View та Interior Rear View Mirror, запровадженими у 2019 році; технологія розумних камер об’єднує зображення, отримані з простору під капотом, тоді як остання технологія дозволяє використовувати внутрішнє дзеркало заднього огляду як еквівалентний йому відеоекран для покращеної видимості.
  Discovery Sport вирізняється практичним дизайном у форматі 5+2 7зі складаними упропорції 40:20:40 задніми сидіннями, які можуть приймати 24 можливі конфігурації,забезпечуючи гнучкість для сімейних пригод.

1 Наведені цифри є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС за Всесвітнім циклом узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть різнитися. Показники об’єму викидів CO2 та споживання пального можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, особливості оснащення коліс та встановлені аксесуари.
2 Доступний лише з опціями Pivi Pro та Online Pack; необхідна підписка Spotify Premium.
3 Залежить від застосовності на ринку.
4 Сумісний лише з іонізаторами NanoeTM і не застосовний на ринку Китаю — див. наявні на внутрішньому ринку технології забезпечення якості повітря у салоні.
5 Надані показники є результатом офіційних випробувань виробника згідно із законодавством ЄС відповідно до Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах з повністю зарядженим акумулятором. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть різнитися. Об’єм викидів CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Показники запасу ходу виключно на електротязі наведені на основі характеристик серійного автомобіля на стандартизованому маршруті.
6 Система Pivi Pro доступна у стандартній комплектації на моделях S, SE та HSE.
7 Конфігурація сидінь 5+2 доступна на усіх версіях з технологією м’якого гібрида, залежно від застосовності на ринку, і не застосовується до плагін-гібридних моделей.
8 Функції самонавчання автомобіля та навігаційні можливості будуть і надалі покращуватися за допомогою віддаленого оновлення програмного забезпечення.

Про Land Rover
З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні кросовери 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів кросоверів, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про офіційного імпортера
«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.