RANGE ROVER EVOQUE СТАВ УЛЮБЛЕНИМ КОМПАКТНИМ ПОЗАШЛЯХОВИКОМ ЄВРОПЕЙЦІВ


  • Range Rover Evoque отримав титул кращого імпортного компактного кросовера у номінації «Auto Motor und Sport Best Cars Readers' Choice Awards 2020»

  • Переможців обирали більше 100 000 читачів журналу «Auto Motor und Sport» в 11 європейських країнах

  • Jaguar F-TYPE зайняв третє місце у номінації «Імпортні кабріолети»


Новий Range Rover Evoque отримав звання кращого кросовера, завоювавши прихильність автомобілістів всієї Європи.

Компактний кросовер преміум-класу названо кращим імпортним компактним кросовером на конкурсі «Auto Motor und Sport Best Cars Readers' Choice Awards» за результатами опитування більше 100 000 читачів журналу. Range Rover Evoque отримав високу оцінку за поєднання розкоші Range Rover, сучасного дизайну та інноваційних технологій, що постійно вдосконалюються.

Нагорода Range Rover Evoque вкотре підкреслює і безперечне лідерство моделі в Україні: у 2019 році продано 322 автомобілі. Загалом протягом минулого року українці придбали 1 340 автомобілів Jaguar та Land Rover.

Jaguar також опинився серед переможців європейського конкурсу: кабріолет F-TYPE посів третє місце у номінації «Імпортні кабріолети».

Отримавши нагороди в Штутгарті, директор із маркетингу Jaguar Land Rover Фелікс Бройтігам зауважив, що нагорода «Best Cars Readers' Choice» є одним із найважливіших показників для автомобільної індустрії. Тому компанія пишається вибором читацького журі журналу, котре рік за роком віддає перевагу Jaguar Land Rover.

«Перше місце нового Range Rover Evoque означає, що більше 100 000 читачів віддають належне його унікальній концепції, дизайну та інноваційним технологіям. Третє місце F-TYPE є свідченням унікальності нового кабріолета Jaguar. Цей успіх є черговим підтвердженням: важлива робота усієї команди, а клієнти і надалі можуть очікувати від нас неординарних рішень щодо автомобілів», — підкреслив Бройтігам.

Моделі Jaguar і Land Rover незмінно продовжують перемагати у конкурсі «Best Cars Awards». Range Rover Evoque назвали кращим імпортним компактним кросовером у 2015, 2016 і 2017 роках.

Jaguar F-TYPE вже вшосте поспіль з'являється на світовій арені. Представлена у грудні нова модель F-TYPE вже доступна для замовлення.

Нагорода «Best Car Readers' Choice Award» є однією з найважливіших в автомобільній промисловості не лише в Німеччині. У голосуванні також взяли участь читачі 11 інших європейських журналів.