ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА RANGE ROVER SV ТА RANGE ROVER PHEV ВІДКРИТО

 • Елегантна ефективність: родина Range Rover вперше відкриває замовлення на плагін-гібридний Range Rover із запасом ходу на електротязі до 113 км
 • Переконлива динаміка: нові плагін-гібридні автомобілі зі збільшеним запасом ходу дозволяють власникам здійснювати 75 % щоденних поїздок із нульовим рівнем викидів вуглецю
 • Інженерна досконалість: плагін-гібриди забезпечують викиди CO2 до 18 г/км завдяки унікальному поєднанню ефективності та легкості роботи 6-циліндрового двигуна
 • Неперевершена розкіш: відкрито прийом замовлень на ексклюзивний новий Range Rover SV — ідеальне втілення сучасної розкоші нового Range Rover із ретельно підібраними дизайнерськими темами та вишуканою деталізацією
 • Безпрецедентний вибір: новий Range Rover SV пропонує більше можливостей для персоналізації завдяки ексклюзивним деталям, вишуканим матеріалам та ретельно підібраним темам дизайну
 • Потужний двигун: новий Range Rover SV доступний до замовлення із двигунами P510e PHEV, ефективним дизельним двигуном із технологією м’якого гібрида та новим бензиновим двигуном V8 з подвійним турбонаддувом, що здатен розігнати автомобіль до 260 км/год
 • Бажаність: новий Range Rover уже сконфігуровано більше 2 мільйонів разів на веб-сайті Land Rover з моменту його запуску в жовтні 2021 року
 • Простір для кожного: розкішні 4-, 5- і 7-місні інтер’єри у варіантах кузова зі стандартною та подовженою колісною базою
 • Ціни оголошено: Новий плагін-гібридний Range Rover P440e вже доступний до замовлення за ціною від 4 563 000 гривень *. Стартові ціни на Range Rover SV варіюються від 6 893 000 гривень *
  Усе різноманіття розкішної родини нового Range Rover тепер доступне для замовлення. Land Rover оголосив ціни на виняткові плагін-гібридні автомобілі зі збільшеним запасом ходу і ексклюзивний Range Rover SV.
  Плагін-гібридні електромобілі зі збільшеним запасом ходу P510e і P440e (PHEV) вирізняються винятковою ефективністю, забезпечуючи запас ходу до 113 км та викиди CO2 до 18 г/км і, що перевершує початкові очікування.
  Після презентації у Королівському оперному театрі Ковент-Гарден у Лондоні, перед лідерами зі світу мистецтва, культури, бізнесу та спорту, Land Rover відчув шалений попит на новий Range Rover. На веб-сайті Land Rover уже виконано більше 2 мільйонів індивідуальних конфігурацій.
  Нік Коллінз, виконавчий директор з автомобільних програм Jaguar Land Rover, зазначив: «Новий Range Rover — найбільш бажаний, елегантний та потужний кросовер класу люкс у світі. Наші ефективні нові силові установки для плагін- гібридних електромобілів зі збільшеним запасом ходу підвищують якість водіння завдяки тонкому балансу продуктивності, вишуканості та ефективності, даючи власникам змогу здійснювати безшумні поїздки з нульовим рівнем викидів до 113 км».
  Новий Range Rover легко поєднує у собі вражаючу новизну та естетичну вишуканість з технологічною витонченістю і неперервною підключеністю — уперше в ньому можуть розміститися до семи дорослих.

Підвищена ефективність

Можливості плагін-гібридних автомобілів зі збільшеним запасом ходу виражаються у їхній продуктивності та ефективності. Сертифіковані дані підтверджують, що плагін-гібридні автомобілі будуть надавати 113 км запасу ходу у повністю електричному режимі, відповідно до стандартів WLTP з викидами CO2 лише 18 г/км.

Це характеристики означають, що власники Range Rover зможуть здійснювати 75% своїх поїздок у електричному режимі. Новий Range Rover також є одним з небагатьох PHEV, який забезпечує швидке заряджання постійним струмом потужністю 50 кВт і може заряджатися до 80 % менш ніж за годину. Це робить автомобіль одним із плагін-гібридів, що заряджаються найшвидше 3.

Найпотужніша плагін-гібридна силова установка P510e забезпечує підвищену потужність. Поєднання літій-іонного акумулятора потужністю 38 кВт·год, електродвигуна у 105 кВт і 3,0- літрового 6-циліндрового двигуна Ingenium — це прискорення від 0 до 100 км/год за 5,6 секунди.

Моделі плагін-гібридних автомобілів зі збільшеним запасом ходу поєднують майже безшумне водіння виключно на електротязі з легкою продуктивністю силових установок P510e і P440e. Окрім цього, новий Range Rover також доступний з вибором ефективних 6- циліндрових бензинових і дизельних двигунів з технологією м’якого гібрида, а також абсолютно новим бензиновим V8. А електричний Range Rover — перший повністю електричний Land Rover — приєднається до лінійки в 2024 році.

Новий Range Rover доступний у модифікаціях SE, HSE, Autobiography та ексклюзивній версії First Edition. Доступні конструкції кузова, як зі стандартною (SWB), так і з подовженою колісною базою (LWB) з п’ятьма сидіннями. А модель нового Range Rover LWB забезпечує підвищений комфорт для пасажирів на задніх сидіннях.

Новий Range Rover SV

Range Rover SV займає найпочесніше місце у родині Range Rover і репрезентує вишукану інтерпретацію розкоші та персоналізації Range Rover завдяки ексклюзивним матеріалам, ретельно підібраним темам дизайну і ширшим можливостям персоналізації від експертів відділу створення персоналізованих авто (SVO).

Марк Тернер, комерційний директор відділу створення персоналізованих авто, зазначив: «Презентація нового Range Rover SV є визначальним моментом для нашого відділу. Ми запрошуємо клієнтів створити свою власну інтерпретацію сучасної розкоші і насолодитися нашою пристрастю до вишуканого дизайну, майстерності та якості».

Флагманська модель SV, раніше представлена у лінійці SVAutobiography, ґрунтується на новизні, досконалості та високих технічних характеристиках нового Range Rover з притаманними SV унікальними деталями дизайну і матеріалами. За попередніми розрахунками, новий Range Rover SV може бути сконфігурований у понад 1,6 млн
комбінацій.

Нову флагманську модель вирізняють: унікальний дизайн стандартного переднього бампера і решітки радіатора з 5-ма перекладинами, вигравірувана лазером кругла емблема SV на бічних повітрозабірниках, нова кругла емблема SV з білої кераміки на задніх відкидних дверях. А опціональні 23-дюймові колісні диски з 3-ма типами оздоблення надають автомобілю ще більш унікальний характер. Серед ексклюзивних матеріалів — блискучі метали з гальванічним покриттям, гладка кераміка, екологічно чисті породи дерева, близька до анілінової м’яка шкіра та екологічний текстиль UltrafabricsTM.

Абсолютно розкішна тема дизайну SV Serenity і таємнича SV Intrepid є ключовими у процесі персоналізації нового Range Rover SV. Кожна з цих тем надає Range Rover SV особливої індивідуальності та може бути обрана окремо для екстер’єру або інтер’єру. Її можна поєднати зі стандартним екстер’єром або інтер’єром Range Rover SV, чи застосувати як одну тему для усього автомобіля.


  Range Rover SV доступний у варіантах кузова зі стандартною та подовженою колісною базою, включно з уперше пропонованою 5-місною конфігурацією на подовженій колісній базі. Потужні та ефективні варіанти двигунів включають:

 • плагін-гібридний автомобіль зі збільшеним запасом ходу потужністю 510 к. с. (лише на короткій колісній базі)
 • ефективний рядний 6-циліндровий дизельний двигун D350 Ingenium
 • вдосконалений V8 з подвійним турбонаддувом потужністю 530 к. с. — на 17 % економічніший за витратами пального, видає на 50 Н·м більше крутного моменту, ніж попередній 5,0-літровий V8 з наддувом, що дозволяє новому Range Rover SV розвивати максимальну швидкість до 260 км/год.

  Із подовженою колісною базою також можна обрати 4-місну комплектацію SV Signature Suite, що репрезентує вершину витонченості інтер’єру SV. У центрі розкішного дизайну — елегантна консоль від передньої до задньої стінки. Вона проходить по всій довжині салону і вміщує клубний стіл з електроприводом, підсклянники з електроприводом і вбудований холодильник із кришталевим посудом Dartington та гравіюванням SV.

  Крім того, моделі Range Rover SV доступні з 13,1-дюймовими екранами розважальної системи для пасажирів на задніх сидіннях, які є найбільшими з коли-небудь встановлюваних на Range Rover і мають оптимальний для комфорту розмір. Високоякісні навушники також розроблені спеціально для Range Rover SV, з покращеною чистотою звучання і продуктивністю у більш високих частотних діапазонах.

  Електрифіковане майбутнє

  Новий Range Rover стане першим у серії повністю електричних Land Rover, коли у 2024 році дебютує повністю електрична модель. До 2030 року кожен Land Rover буде оснащено повністю електричним двигуном, що допоможе Jaguar Land Rover досягти нульового рівня викидів вуглецю у своїх продуктах, операціях і ланцюжку поставок до 2039 року в рамах стратегії Reimagine (Переосмислення).

  Новий Range Rover з плагін-гібридними силовими установками для автомобілів зі збільшеним запасом ходу доступний для замовлення уже зараз за ціною від 4 563 000 гривень *. Новий Range Rover SV доступний у модифікації з короткою колісною базою за ціною від 6 893 000 гривень *), а ціна на моделі із подовженою колісною базою P530 LWB складе від 7 743 000 гривень *.

  * Вартість є орієнтовною та потребує уточнення в офіційних дилерських центрах Land Rover. Розрахунок вартості здійснено станом на 28.01.2022 за курсом, визначеним на winner.ua.

Про Land Rover

З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні кросовери 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів кросоверів, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua