У ЧЕРВНІ DEFENDER ПІДТРИМАЄ НАЙСКЛАДНІШІ У СВІТІ ПРИГОДНИЦЬКІ ПЕРЕГОНИ RED BULL X-ALPS 2021

 • Defender стане допоміжним авто у найскладніших у світі пригодницьких перегонах — Red Bull X-Alps 2021
 • Автомобілі Defender 110 транспортуватимуть спортсменів, допоміжний та медперсонал протягом усього випробування — через 1238 км альпійської місцевості
 • Позашляховик стане другим домом для учасників, які ночуватимуть «на борту» — у спеціальному даховому наметі Autohome*
 • 12-денне змагання — це хайкінг, ультрабіг альпінізм та парапланеризм у 5-ти країнах — Австрії, Німеччині, Італії, Швейцарії та Франції
  Defender вкотре продемонструє витривалість у ролі допоміжного автомобіля для екстремальних перегонів Red Bull X-Alps. Як офіційний автопартнер, Land Rover надасть парк автомобілів Defender 110 для супроводження найскладніших у світі пригодницьких перегонів.
  Спортсмени Red Bull X-Alps подолають понад 1200 км виснажливого альпійського ландшафту впродовж 12 днів, з 20 червня до 2 липня 2021 року. Кожен із 32 учасників поєднає хайкінг, ультрабіг (біг на довгі дистанції),, альпінізм та парапланеризм у справжньому випробуванні на людську витривалість та стійкість. У звичайний день на спортсменів може чекати піший маршрут протяжністю понад 50 км із вертикальними підйомами до 5000 м, під час якого вони спалюють до 6000 калорій.
  Найфункціональніший та найвитриваліший кросовер Land Rover забезпечить безперервне транспортування та захист в мінливих умовах, перевозячи життєво необхідні матеріали та обладнання. Міцні кросовери будуть оснащені даховими наметами Autohome, спеціально розробленими для Defender 110, щоб допомогти спортсменам та членам команди у вкрай необхідному їм відновленні сил, надаючи безпечне та комфортне місце для відпочинку.
  Land Rover підтримає сімох спортсменів, зокрема шестиразового переможця Red Bull X- Alps Крістіана Маурера зі Швейцарії. До нього долучаються ветерани Red Bull X-Alps Пол Гушльбауер (Австрія), Ґевін МакКлург (США), Тобіас Гросрубачер (Італія) та Маркус Андерс (Німеччина), які змагалися між собою в 11 перегонах. У складі #TeamLandRover також дебютуватимуть Лорі Дженовезе (Франція) та Тео де Бліка (Франція).
  Ульріх Гріль, організатор перегонів, зазначив: «Land Rover є синонімом пригод із випробуваннями на витривалість, і Defender відіграватиме життєво важливу роль у виклику Red Bull X-Alps. Він надаватиме підтримку суперникам та організаторам перегонів у їх протистоянні стихії на трасі протяжністю 1 238 км».
  Челни команди #TeamLandRover випробують експедиційні характеристики Defender в екстремальних умовах. За максимального корисного навантаження до 900 кг, динамічного навантаження на дах у 168 кг та статичного навантаження у 300 кг, кожен автомобіль завантажать обладнанням та матеріалами. Технологія Terrain Response 2, разом із першою у світі адаптивною системою Configurable Terrain Response, дозволить водіям чітко налаштувати автомобіль відповідно до власних вподобань та умов водіння.
  Аксесуари, як-от портативний душ, зовнішній тримач обладнання з боковим кріпленням, інтегрований повітряний компресор, вбудовані у Defender можливості зв’язку Wi-Fi 4G та дахові намети Autohome забезпечать учасників змагання усім необхідним для належного відпочинку та відновлення сил.
  Після світової прем’єри на Франкфуртському автосалоні у 2019 році Defender виборов понад 58 міжнародних нагород, включаючи звання «Кращий автомобільний дизайн 2021» на щорічній премії «Автомобіль року».
  Land Rover також представив свою лінійку потужних та ефективних рядних 6-циліндрових дизельних двигунів Ingenium, оснащених технологією м’якого гібрида (MHEV) та свій високотехнологічний P400e — плагін-гібридний електричний силовий агрегат (PHEV), який забезпечує запас ходу до 43 км на виключно електричній тязі та об’єм викидів CO2 на рівні 74 г/км**.
  Слідкуйте за перегонами: www.redbullxalps.com/livetracking

* Даховий намет потребує встановлення експедиційного багажника на даху
** Усі наведені вище дані щодо споживання пального та об’єму викидів CO2 стосуються офіційних показників випробувань у комбінованому циклі на основі стандартів ЄС — Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами низької витрати енергії (WLTP TEL) — для 5-місних модифікацій. Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися.
Показники викидів CO2 та споживання пального можуть різнитися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження та комплектуючі.

Про Land Rover
З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні кросовери 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів кросоверів, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про Red Bull X-Alps
Red Bull X-Alps — найскладніші у світі пригодницькі перегони засновані у 2003 році. Перегони охоплюють швидкісний хайкінг, ультрабіг, альпінізм та парапланеризм, і вимагають не лише неймовірної витривалості, а й виняткових навичок парапланеризму та психологічної стійкості. Перегони відбуваються раз на два роки. Впродовж 12 днів близько 30 спортсменів намагаються подолати понад 1000 км складної та неприступної альпійської місцевості через незмінну кількість пунктів маршруту. Впродовж дня спортсмени часто можуть долати понад 50 км пішого маршруту та до 5000 м вертикального підйому. Крім того, вони долають величезні відстані у повітрі, часто у підступних гірських умовах, за яких мало хто наважиться літати. Унікальним є те, що Red Bull X-Alps — це перегони, де чоловіки та жінки змагаються нарівно. Зрештою, спортсмени змагаються не просто один з одним, а з самими собою та з іще серйознішим супротивником — альпійською погодою.

Про даховий намет Autohome від Land Rover
Намет Autohome від Land Rover створений експертами, які винайшли даховий намет з твердим каркасом у 1958 році. Швидкий та простий у розкладанні, він оснащений справжнім матрацом та забезпечує найкращий захист від атмосферних факторів. Відкривання та закривання намету виконується лише одним простим рухом, і ви знову готові до старту після ідеального відпочинку, в безпеці, та зосереджені на керуванні автомобілем.

Про офіційного імпортера
«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.