ВІД ПОХОДЖЕННЯ СИРОВИНИ АЖ ДО ПОСТАЧАЛЬНИКА JAGUAR LAND ROVER — БУДЕ ВІДСЛІДКОВУВАТИ ЛАНЦЮГ ПОСТАЧАНЬ ЧЕРЕЗ БЛОКЧЕЙН


  • InMotion - венчурний підрозділ Jaguar Land Rover - інвестував у компанію із технологій блокчейн Circulor

  • Через технологію блокчейн можна відстежити шлях цінної сировини - від місця походження аж до постачальника

  • Circulor використовує комбінацію GPS, біометрії та QR-кодів для перевірки ланцюга постачання

  • Завдяки інвестиції компанія Jaguar Land Rover отримуватиме якісні матеріали з чітко зрозумілим шляхом постачання


InMotion - венчурний підрозділ компанії Jaguar Land Rover - інвестував у компанію із технологій блокчейн Circulor для швидкого відстеження ланцюга постачань сировини. Така інвестиція допоможе компанії Jaguar Land Rover отримувати якісні матеріали з більшою прозорістю щодо походження, відповідальності та відповідності постачальників усім вимогам компанії. Як відповідальний бізнес, Jaguar Land Rover завжди впроваджує інновації для зменшення екологічного та етичного впливу своєї продукції протягом життєвого циклу кожного автомобіля.

Через технологію блокчейн можна простежити шлях цінної сировини у світовому ланцюзі постачань: від походження до постачальника. Наразі Circulor вже використовує блокчейн для покращення відстеження мінералів, що використовуються для акумуляторів електрокарів. Технологія оперує комбінаціями GPS, біометрії та QR-кодів для цифрової перевірки пересування сировини на кожному етапі процесу. Окрім відстеження відповідності, через цифровий процес Jaguar Land Rover оцінить вуглецевий слід ланцюга поставок. Блокчейн неможливо змінити або сфальсифікувати, тому споживач впевнений: ланцюжок постачань дійсно прозорий, а видобуток сировини - сталий і легальний.

Себастьян Пек, керуючий директор InMotion Ventures вважає, що така інвестиція є черговим свідченням готовності Jaguar Land Rover покращувати сталість свого ланцюга постачань у світі. І допоможе фактично простежити сировину від походження до постачальника і, врешті-решт, до автомобіля. «Впровадження технології блокчейн дає можливість внести системні зміни у відповідність ланцюга постачань встановленим вимогам не лише для автомобілебудування, але й для інших галузей» - відмітив Пек.

Дуглас Джонсон-Пенсген, генеральний директор та засновник Circulor, підтвердив якість технології: «Наша технологія блокчейн вже зарекомендувала себе у відстеженні матеріалів, і ми раді інноваціям Jaguar Land Rover щодо глобального ланцюга постачань. Вважаємо, що кодування ланцюга є ключем для відстеження переміщення сировини між багатьма посередниками, які залучені до роботи із сировиною».