ВІДБУВСЯ ДОПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ ОНОВЛЕНОГО DEFENDER

- Офіційний імпортер Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» провела для медіа допрем’єрний показ нового Defender.

- Для українського ринку Defender буде доступний у комплектаціях Standard, S, SE, HSE, First Edition та Х.

- Покупці також зможуть персоналізувати свої автомобілі завдяки пакетам аксесуарів Explorer, Adventure, Country та Urban.

- Офіційна дилерська мережа Land Rover вже приймає замовлення на новий Defender.

- Вартість на новий Defender стартує з позначки 1 420 365 гривень* за авто у 110 кузові комплектації Standard (без урахування вартості додаткового обладнання) із 2.0 дизельним двигуном SD4 потужністю 200 к.с., повним приводом та АКПП.


Офіційний імпортер Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» провела допрем’єрний показ абсолютно нового Defender в Україні. Учасники події та представники медіа отримали нагоду познайомитися із довгоочікуваною новинкою, оглянути інтер’єр, оцінити лаконічний зовнішній дизайн кросовера, а також дізнатися про амбіційні плани просування моделі на українському ринку.

Вперше новий Defender було представлено 10 вересня на міжнародному автосалоні у Франкфурті (Німеччина). Для українського ринку Defender буде доступний у комплектаціях Standard, S, SE, HSE, First Edition та Х. Для замовлення будуть представлені опції дизельних, бензинових двигунів, а пізніше стане доступний бензиновий двигун із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрид.

Новий Defender створено для того, щоб витримувати постійні навантаження. Архітектура кузова типу монокок створює корпус втричі жорсткіший, ніж традиційні варіанти. 815-міліметрові шини поглинають удари, а зносостійке гумове покриття підлоги робить автомобіль ще стійкішим.

Новий Defender може подолати до 900 мм у брід, їх допомагає долати спеціальний режим на Terrain Response 2, а 3D камера кутового огляду з системою Wade Sensing визначить глибину води на шляху.

В складних умовах руху, таких як круті схили, спуски чи слизькі поверхні, стають у нагоді додаткові технології. Так, під час руху на кризі або по снігу крутний момент може розподілятися між передніми та задніми колесами.

Система старту на слизькій поверхні Low Traction Launch, функція поступового вивільнення гальм при спуску зі схилу Gradient Release Control та система допомоги при спуску зі схилу Hill Descent Control забезпечать комфортну та безпечну їзду.

Окрім легендарних можливостей, власники новинки матимуть ще більше можливостей персоналізації свого автомобіля завдяки пакетам аксесуарів Explorer, Adventure, Country та Urban. Також, для нового Defender є можливість придбати нову захисну плівку для зовнішнього шару фарби. Вона зберігає зовнішній вигляд автомобіля від подряпин на стоянці або колючих чагарників на бездоріжжі.

Перш ніж постати перед його майбутніми власниками, новий Defender пройшов більше ніж 62 000 інженерних випробувань. Прототипи моделей було перевірено на витривалість протягом більше ніж 1,2 мільйона км за найсуворіших умов нашої планети – від 50°С пустельної спеки до -40°С арктичного морозу. Тож, потужні позашляхові можливості та неперевершену міцність автомобіля доведено на практиці. Замовити власний Defender можливо в офіційній дилерській мережі.

Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін говорить: «Ми раді бачити представників профільних медіа на допрем’єрному показі нового Defender. Автомобіль здатен підкорити будь-які дорожні умови, і це доведено чисельними випробуваннями. Це 70 років інновацій та вдосконалень, які тепер доступні й українським автовласникам. Вже у березні 2020 року автомобіль надійде у продаж та з’явиться на дорогах України».