ВІДКРИТО ПОПЕРЕДНІ ЗАМОВЛЕННЯ НА DEFENDER 90


  • Одразу після презентації Defender 110 у Великобританії розпочався прийом попередніх замовлень на Defender 90

  • Коротка база та мінімальний звис створили ідеальну позашляхову геометрію, що робить Defender 90 автомобілем із найбільш широкими можливостями та витривалим характером серед усіх Land Rover

  • Завдяки передньому центральному відкидному сидінню у Defender 90 можна вільно подорожувати ушістьох, водночас кузов коротший, ніж у більшості сімейних авто

  • Замовлення на Defender 110 перевищили очікування, а клієнти створили 1,21 мільйона індивідуальних конфігурацій, що побило рекорди веб-сайту Land Rover

Після гучного світового виходу Defender 110 офіційно анонсовано відкриття попередніх замовлень на Defender 90. Новий Defender – це найміцніший та найвитриваліший серед коли-небудь створених автомобілів Land Rover, що поєднує технології 21 століття з неперевершеною здатністю долати бездоріжжя за будь-яких умов.

Перші клієнти отримають свої моделі Defender 110 навесні цього року, разом з тим трьохдверні моделі Defender 90 з короткою колісною базою з'являться пізніше у 2020 році.

Після світової прем'єри на Франкфуртському автосалоні у вересні 2019 року Land Rover має безпрецедентний попит на новий автомобіль 4x4. Більше 1,21 мільйона осіб створили власну конфігурацію автомобіля на веб-сайті Land Rover і більше половини з них обрали 1 із 4 пакетів аксесуарів.

Пакети аксесуарів «Explorer», «Adventure», «Country» та «Urban» наділяють Defender особливими рисами та підкреслюють унікальність кожного авто. Наразі лідирує пакет «Urban»: на нього припадає 35% усіх конфігурацій Defender 110, які клієнти створили для власних потреб. Друге місце займає комплект «Explorer». Серед складових пакету «Urban», які виокремлюють його з-поміж інших: передні бризковики, яскраві задні накладки на підніжки, металеві педалі та захисний чохол на запасне колесо.

Фінбар МакФол, директор із глобального маркетингу Land Rover, зауважив, що, після високого попиту на легендарний Defender 110, офіційний запуск нового Defender 90 викличе ще більший інтерес. «Ми з нетерпінням чекаємо на продовження успіху, адже цього року наша родина знову поповниться потужним плагін-гібридом, а також комерційними моделями. Орієнтуючись на потреби клієнтів щодо Defender 110, ми передбачаємо — більшість обере один із чотирьох пакетів аксесуарів. Це зробить новий Defender найбільш укомплектованим та персоналізованим автомобілем Land Rover, який ми коли-небудь виготовляли», — пояснив МакФол.

Новий Defender – наразі найміцніший та найбільш технічно оснащений автомобіль Land Rover. Його створено на основі оригінальної моделі Series I 1948 року. Моделі кузова 110 і 90 стануть доступними і як практичні комерційні моделі, пізніше до них приєднається плагін-гібридна модель (PHEV).

Легендарний автомобіль 4x4 втілює технології 21 століття і представляє інформаційно-розважальну систему Land Rover Pivi з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і власною резервною батареєю для безперервного зв’язку.

Вдосконалені оновлення програмного забезпечення через бездротовий зв'язок також гарантують клієнтам постійне використання новітнього програмного забезпечення у будь-якій точці земної кулі (доступність опції для українського ринку просимо уточнювати у офіційних дилерів Land Rover).

Орієнтовна вартість на Defender 110 стартує від 1 436 435 гривень* , а орієнтовна ціна на Defender 90 для українського ринку стартує з позначки 1 276 083 гривень*. В Україні також розпочато прийом попередніх замовлень на 90 серію Defender. Прийом замовлень на Defender 110 було розпочато ще в кінці 2019 року. Детальніше в офіційній дилерській мережі Land Rover.

*розрахунок орієнтовної вартості здійснено станом на 27.02.2020 за курсом на winner.ua