LAND ROVER ПІДТРИМУЄ ПЕРШИЙ КОСМІЧНИЙ ПОЛІТ VIRGIN GALACTIC ІЗ ЕКІПАЖЕМ У ПОВНОМУ СКЛАДІ

 • Місію виконано: автомобілі Land Rover підтримують перший комерційний космічний політ Virgin Galactic із повним екіпажем
 • Range Rover Astronaut Edition та Defender 110 допомагають серу Річарду Бренсону вперше відправитись у космос
 • Автомобілі Land Rover — партнери з 2014 року — буксирують космічні апарати Virgin Galactic, перевозять астронавтів та підтримують повсякденні операції
 • Стежте за місією: www.virgingalactic.com
  Land Rover взяв участь у місії, в рамках якої Virgin Galactic здійснила свій перший в історії космічний політ із повним екіпажем, із засновником сером Річардом Бренсоном на борту, як одним із чотирьох фахівців із програми польоту.
  Корабель SpaceShipTwo Unity здійснив політ із чотирма фахівцями з програми польоту і двома пілотами на борту. Екіпаж у складі шести осіб почав і завершив свою місію на космодромі «America» у Нью-Мексико. Сер Річард прибув на місію «Unity 22» у Range Rover Astronaut Edition, а його космічний корабель, після безпечної посадки, був відбуксирований назад до очікувачів-прихильників за допомогою Defender 110.
  Четвертий пілотований космічний політ компанії став першим, у якому брав участь повний екіпаж. Ті, хто перебував у кабіні, відчули невагомість поза сидіннями і насолодилися неймовірними краєвидами Землі з космосу.
  Глядачі у всьому світі переглядали пряму трансляцію космічного польоту, спостерігаючи на власні очі за тим, як Virgin Galactic створює екстраординарні враження для майбутніх астронавтів.
  «Це неймовірне технічне та людське досягнення для команди Virgin Galactic, яка вивела особисту пригоду на захопливі нові висоти, — зазначив Джо Еберхардт, президент і генеральний директор компанії Jaguar Land Rover North America. — Land Rover пишається тим, що допомагав під час цієї захоплюючої місії, і ми з нетерпінням очікуємо можливості підтримувати усі майбутні польоти».
  Virgin Galactic — перша у світі комерційна «космічна лінія». Вона вже зареєструвала близько 600 клієнтів — майбутніх астронавтів, які будуть доставлені на свої рейси автомобілями, наданими партнером Land Rover.
  Автомобілі Land Rover є частиною повсякденного життя команди Virgin Galactic. Вони використовуються, з-поміж іншого, для буксирування космічних апаратів, транспортування обладнання та розчищення злітно-посадкових смуг перед зльотом для першої приватної компанії, яка відправляє людей у космос на комерційному кораблі.
  Стівен Аттенборо, директор по роботі з клієнтами Virgin Galactic, зазначив: «Land Rover перебуває поруч, приходить нам на допомогу і є частиною нашого повсякденного життя у Virgin Galactic із 2014 року. Цілком доречно, що ці потужні, розкішні та легендарні автомобілі зіграли ключову роль у сьогоднішніх історичних подіях. Із нетерпінням очікуючи початку надання повноцінних комерційних послуг, ми надзвичайно раді усвідомлювати, що Land Rover налаштований виходити за межі буденного, відкриваючи космос разом із нами, аби змінити світ на краще».
  Засновник Virgin Galactic Річард Бренсон та головний креативний директор компанії Jaguar Land Rover, професор Джеррі МакГоверн, офіцер ордена Британської імперії, представили Range Rover Astronaut Edition у 2019 році. Створені командою Land Rover SV Bespoke і запропоновані лише майбутнім астронавтам Virgin Galactic, ці преміальні кросовери знаменують спільні цінності партнерства та історичний внесок спільноти майбутніх космонавтів у демократизацію космосу.

Про Virgin Galactic
Virgin Galactic Holdings, Inc. — вертикально інтегрована аерокосмічна й космічна туристична компанія, піонер у царині польотів людини у космос для приватних осіб і дослідників, а також виробник новітніх повітряних і космічних апаратів. Компанія розробляє систему космічних польотів, призначену для надання клієнтам унікальних вражень, що змінюють свідомість. Більш детальну інформацію можна знайти за адресою https://www.virgingalactic.com/
Про Land Rover
З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні кросовери 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів кросоверів, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.
Про офіційного імпортера
«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну
нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.