ЄВРОПЕЙСЬКЕ АВТОМОБІЛЬНЕ ЖУРІ AUTOBEST НАЗВАЛО СИСТЕМУ МУЛЬТИМЕДІА PIVI PRO ВІД JAGUAR LAND ROVER НАЙПРОГРЕСИВНІШОЮ У ГАЛУЗІ


    Автомобільне журі AUTOBEST назвало Pivi Pro найінтелектуальнішою системою з найкращими технологіями підключення

  • Pivi Pro завантажує програмне забезпечення онлайн, транслює медіафайли та швидко підключається до додатків*

  • До системи мультимедіа підключається одночасно два смартфони, аби водій та пасажир користувалися підключенням hands-free незалежно один від одного


Новий сенсорний екран інформаційно-розважальної Pivi Pro від Jaguar Land Rover отримав нагороду SMARTBEST 2020 за найкращі технології підключення у галузі. Екран із провідним дизайном за програмним забезпеченням схожий на останні у світі смартфони.

Інтуїтивно зрозуміла інформаційно-розважальна система Pivi Pro швидко реагує на дії водія та оновлюється онлайн у бездротовий спосіб (Software-Over-The-Air — SOTA). Головною перевагою є відсутність будь-якого впливу на здатність транслювати музичні файли та підключатися до програм під час подорожі.

Завжди підключена система Pivi Pro встановлена у моделях Jaguar і Land Rover, а сенсорний екран з високою роздільною здатністю дозволяє контролювати системи авто за допомогою програмного забезпечення, схожого на ПЗ смартфонів. Власник може підключити одночасно два мобільних пристрої через Bluetooth, завдяки чому водій та пасажир можуть паралельно одночасно користуватися підключенням hands-free.

Голова журі AUTOBEST Ден Варді зазначив, що дана нагорода є однією з найпрестижніших, що присвячена найкращим технологіям підключення у світовій галузі. «Цього року Pivi Pro не мала конкурентів серед інших інформаційно-розважальних систем із технологією підключення, не кажучи вже про простоту в експлуатації, оскільки водій може зосередитись на водінні. Доступ до 90% часто використовуваних функцій доступні максимум за 2 кліки з головного екрану», — додає Варді.

Пітер Вірк, директор з підключених автомобілів та технологій майбутнього Jaguar Land Rover, пояснив переваги Pivi Pro. Система є свідченням неймовірної роботи команд програмної інженерії. Її переваги — це модем LTE та eSIM, вбудовані для оновлення ПЗ в режимі онлайн, і налаштування для потокового передання аудіофайлів та роботи додатків. Таким чином, останні автомобілі Jaguar і Land Rover забезпечують водіям постійний зв’язок і розваги — у будь-який час та у будь-якій локації. «Конструкцію системи мультимедіа можна порівняти із мозком, коли кожна половина користується своїм власним зв’язком для безперервного обслуговування. Як і мозок, одна сторона системи відповідає за логічні функції, такі як оновлення ПЗ онлайн, тоді як інша дбає про більш креативні завдання», — підсумовує Пітер Вірк.

Щоб забезпечити майже миттєвий запуск, Pivi Pro має окреме джерело живлення, тому навігація готова, як тільки водій сідає за кермо. Водночас інтегровані програми —Spotify, Deezer та TuneIn — забезпечують повну функціональність навіть без смартфона. Серед інших функцій підключення — інтеграція календаря Google та Microsoft Outlook для перегляду робочого календаря та приєднання до дзвінків та онлайн-конференцій через систему hands-free. Тим часом буде оновлюватися прогноз погоди залежно від пункту призначення у навігації*.

Підключення Pivi Pro забезпечується новітньою технологією з подвійними SIM-картами з двома модемами LTE: система виконує одночасно декілька функцій, таких як потокове передавання мультимедіа та завантаження онлайн оновлень ПЗ. Важливо, що робота системи не впливає на продуктивність автомобіля. Сучасна технологія підключення забезпечує мінімальну кількість перерв у зв’язку, спричинених ділянками слабкого покриття. До цього призводить пошук системою найсильнішого сигналу серед мережевих провайдерів.

Довершене підключення онлайн дозволяє завантажувати та встановлювати оновлення програмного забезпечення без відвідування офіційних дилерів бренду. Оновлення завантажуються у фоновому режимі, а водій отримує сповіщення з детальною інформацією про головні зміни. Для оновлень, що потребують зупинки та вимкнення авто, власник може запланувати зручний час для встановлення.

Інформаційно-розважальна система Pivi Pro доступна для автомобілів Jaguar: F-PACE, E-PACE, I-PACE, XF та XE. Нею оснащені і кросовери Land Rover: оновлені Discovery та Discovery Sport, Range Rover Velar, Range Rover Evoque і Defender.

*Про доступність онлайн-сервісів в Україні буде повідомлено додатково