ЗА 15 РОКІВ ПРИСУТНОСТІ LAND ROVER В УКРАЇНІ БУЛО ПРОДАНО 10 747 АВТОМОБІЛІВ БРЕНДУ


  • З 2004 року кількість проданих Land Rover в Україні зросла з 43 до 731 авто на рік.

  • Лідером продажів за результатами 15 років стала модель Range Rover

  • Range Rover Evoque приєднався до трійки лідерів України за результатами 9 років продажу

  • Наразі модельний ряд Land Rover налічує сім моделей, включаючи новий Defender, який з’явиться у продажу в Україні у першому кварталі 2020 року


За 15 років представлення Land Rover в Україні кількість автовласників різних моделей бренду значно зросла по різних причинам. Якщо протягом 2004 року було продано 43 автомобіля Land Rover, то у 2019 ця кількість дорівнює 731 (станом на кінець жовтня). Загалом за 15 років в Україні продано 10 747 автомобілів Land Rover.

Найбільш популярною моделлю серед українців є Range Rover. За 15 років було продано 3 063 таких автомобілів. Другою за популярністю є модель Range Rover Sport – 2 393 авто. Замикає трійку лідерів Range Rover Evoque – 1 947 авто. Відзначимо, що продажі Range Rover Evoque розпочались в Україні лише з 2011 року. Проте цій моделі вдалось обігнати за кількістю продажів Discovery, який доступний до придбання усі 15 років присутності бренду в Україні.

Популярність моделі Range Rover не є випадковою, адже Range Rover має власну унікальну історію, а наступного року відсвяткує 50-річчя з часу виходу першої версії. Клієнти обирають цей автомобіль за розкіш та потужність, впевнене керування за будь-яких дорожніх умов, впізнаваний дизайн та неперевершену функціональність.

З 2005 року до списку представлених в Україні автомобілів приєднався Range Rover Sport. Автовласникам одразу стала до вподоби його потужність, динаміка та комфортний салон. Можливість обрати вдосконалений автомобіль із силовою установкою типу плагін-гібрид додала ще більше переваг майбутнім автовласникам.

Компактний кросовер та майбутній лідер продажів Range Rover Evoque з’явився в Україні у 2011 році. Автомобіль завоював прихильність завдяки своєму унікальному дизайну, маневреності та позашляховій ДНК, яка притаманна всім авто модельного ряду Land Rover. Лише за 9 років присутності в Україні Range Rover Evoque посів третю сходинку популярності серед модельного ряду бренду.

У 2015 в Україні було представлено Discovery Sport, а у 2017 році з’явився автомобіль зі званням «Кращий Дизайн у Світі 2018» за рейтингом 2018 World Car Awards – авангардний Range Rover Velar. А цього року світовій автоспільноті було представлено легендарний Defender перевтілений для сучасного життя. У першому кварталі 2020 року модель буде доступна для придбання, а вже сьогодні офіційна дилерська мережа приймає замовлення у виробництво на новинку, яка пройшла більше ніж 62 000 інженерних випробувань. Прототипи моделей було перевірено на витривалість протягом більше ніж 1,2 мільйона кілометрів в найсуворіших умовах нашої планети – від 50°С спеки в пустелях до -40 °С арктичного морозу.

Наразі модельний ряд Land Rover в Україні налічує сім всесвітньо відомих моделей автомобілів, які в Україні представлені в інноваційних концептуальних дилерських центрах ARCH CI, побудованих відповідно до найновіших стандартів бренду. Клієнти можуть обрати з-поміж бензинових, дизельних або гібридних двигунів, персоналізувати авто згідно з власними потребами, отримати сервісне обслуговування високої якості.

Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін заявив: «За 15 років присутності в Україні бренд Land Rover завоював прихильність автовласників та у декілька разів підвищив рівень продажів. У 2004 році ми розпочали з чотирьох моделей і 43 проданих автомобілів. Зараз ця кількість перевищує 10 тисяч. Ми вдячні кожному клієнту бренду за вибір та довіру».