ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Перетворення нашої продукції та ділових операцій за допомогою екологічних інновацій.

ЗНИЖЕННЯ НЕГАТИВНОГО ВПЛИВУ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА

Ми пишаємося процвітанням нашого бізнесу та розуміємо, що з великими успіхами приходить і велика відповідальність за мінімізацію негативного впливу нашого виробництва на навколишнє середовище. Ми працюємо над цією проблемою, одночасно збільшуючи виробничі потужності по всьому світу з метою задоволення споживчого попиту, що постійно зростає.

Будівлі майбутнього 
У компанії Land Rover діють високі стандарти по відношенню до всього, що ми робимо, включаючи будівлі, в яких ми працюємо. Оскільки ми розширяємося, ми хочемо бути впевненими в тому, що нові виробничі майданчики, такі як наш новий завод в Вулвергемптоні, відповідають нашим далекоглядним принципам і потребам.

Раціональне використання ресурсів 
Вплив на навколишнє середовище нашого виробництва, не обмежується заводами. Насправді, наші канали постачання залишають набагато більший екологічний слід. Тому ми закликаємо наших постачальників дотримуватися таких же високих екологічних стандартів, які ми встановили для себе. Ми проводимо з ними активну роботу, спрямовану на зниження екологічного впливу, що справляє наша продукція. 

Зниження збитку від доставки продукції
Усі наші автомобілі виробляються у Великобританії, а потім відправляються на продаж до більш ніж 177 країн світу. Процес доставки надає нам ще більше можливостей для удосконалень і підвищення ефективності. До них можна віднести спільне використання шляхів доставки з іншими виробниками автомобілів або відправку автомобілів безпосередньо дилерам без розподільного пункту, що дозволяє зменшити довжину шляху доставки. 

Зменшувати споживання. Використовувати повторно. Переробляти.
Зниження обсягу відходів є ключовим завданням для наших співробітників і постачальників. Оскільки ми зростаємо, це стає ще важливішим, тож ми пам'ятаємо про ці три принципи протягом усього циклу виробництва. 

Перероблений алюміній
На даний момент ми володіємо замкнутою системою переробки та відновлення відходів на виробничій базі у Касл Бромвіч, а в місті Соліхалл, де виробляються наші нові моделі Range Rover і Range Rover Sport із підвищеним вмістом алюмінію, проходить процес випробувань. 

Зниження викидів
Використання відновлювальних джерел енергії знижує нашу залежність від природних копалин, дозволяє підвищувати енергобезпеку та знижувати обсяг викидів СО2. У поєднанні з енергоефективними заходами це допомагає нам знизити абсолютний обсяг викидів CO2 , незважаючи на безперервне зростання обсягів виробництва.

Наші поточні досягнення
Нам вже вдалося досягти покращень у деяких областях, завдяки чому ми значно знизили негативний вплив на навколишнє середовище в порівнянні з 2007 роком (дані за березень 2013 року).*


    - Зниження обсягу викидів CO2 з вихлопної труби автомобілів на 21% згідно з європейськими стандартами вимірювання
    - Зниження обсягу вуглецевих викидів на 21% на один вироблений автомобіль.
    - Зниження обсягу відходів, що відправляються на звалище, на 75% на один вироблений автомобіль.
    - Зниження витрат води на 17% на один вироблений автомобіль.
    - Зниження обсягу вуглецевих викидів, вироблених системою логістики, на 18% на один вироблений автомобіль.


Це тільки деякі з шляхів, які ми використовуємо, щоб удосконалити наш бізнес і знизити екологічний збиток у майбутньому.


* На підставі даних корпорації Jaguar Land Rover.