ПІДГОТУЙТЕСЬ ДО ЗИМОВИХ ПОДОРОЖЕЙ ЗАВЧАСНО

ПРИДБАЙТЕ КОМПЛЕКТ ЗИМОВИХ ДИСКІВ ІЗ ВИГОДОЮ 40%*

Підготуйте ваш позашляховик для експлуатації в складних умовах з нашими зимовими дисками та схваленими шинами. Відкрийте для себе виняткове зчеплення та підвищену безпеку на зледенілих дорогах. Придбавши комплект дисків в офіційного дилера завчасно, ви економите свій час та отримуєте гарантію та якісне обслуговування. Для водіїв, які хочуть встановити нові шини та підготувати свій позашляховик до нового сезону ми пропонуємо вигоду у 40%* на комплект дисків для автомобілів брендів Range Rover та Defender.

ОРИГІНАЛЬНІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ LAND ROVER

Легкосплавні диски виготовляються із сплавів алюмінію. Вони міцні та легкі, за рахунок цього ви можете керувати авто більш впевнено керованість автомобілем більш впевнене. Наші спеціалісти допоможуть обрати комплект із вигодою у 40%*, який ідеально пасує вашому позашляховику. Отримайте пропозицію на комплект дисків для вашого позашляховика.
ОРИГІНАЛЬНІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ LAND ROVER
Range Rover Velar, 19-дюймові диски, Sparkle Silver
Range Rover, 20-дюймові диски, Sparkle Silver
Range Rover, 21-дюймові диски, Sparkle Silver
Range Rover Evoque, 19-дюймові диски, Sparkle Silver
Defender, 18-дюймові диски, Sparkle Silver Dark Satin Grey

ПРОКЛАДАЙТЕ ВАШ ШЛЯХ ВПЕВНЕНО

Наші колеса спроектовані та створені для роботи у будь-яких умовах та є доповненням вишуканого стилю вашого позашляховика. Оригінальні диски та схвалені шини випробовуються в екстремальних умовах, проходять виснажливі тести на продуктивність аби забезпечити впевнене керування.

СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРУВАННЯ

СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРУВАННЯ

Уміння швидко зупинятися та контролювати рух стає ще важливішим у холодну та вологу погоду. У засніжених умовах як диски, так і шини забезпечують легке керування завдяки тисячі довершених деталей у конструкції. В умовах ожеледиці продуктивність коліс забезпечує краще зчеплення та робить гальмівний шлях значно коротшим.
ЕКСТРEМАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ

ЕКСТРEМАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ

Наші колеса тестуються в одному із найсуворіших у світі середовищі. Крижані камери при -30°C, сіль, бруд, сніг, сльоти та випробування в Land Rover Ice Academy у замерзлій шведській тундрі. Витримавши ці надскладні умови, вони чудово впораються з вашими щоденними поїздками у зимову пору року.
ВИНЯТКОВА БЕЗПЕКА

ВИНЯТКОВА БЕЗПЕКА

Наші колеса отримують статус «затверджено» тільки після проходження ряду складних випробувань. Високошвидкісні випробування на мокрій трасі: забезпечення максимально міцного зчеплення навіть під сильним дощем. Температурне випробування: перевірка коліс витримує температуру від -40°C до 80°C і умови 100% вологості. Все для вашої безпеки.

ЗБЕРІГАННЯ КОЛІС В ОФІЦІЙНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ

При купівлі дисків у офіційного дилера ви отримаєте якісне обслуговування, на яке ви заслуговуєте. Наші фахівці подбають про готовність вашого автомобіля до подорожей та його потреби. Ви також можете скористатися послугою сезонного зберігання коліс, яка виконується з дотриманням всіх необхідних для цього процесу умов.
ЗБЕРІГАННЯ КОЛІС В ОФІЦІЙНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ

СЕРВІС ВАШОГО LAND ROVER ІЗ ВИГОДОЮ

Офіційний сервіс Land Rover пропонує до 20% вигоди * на запасні частини та до 30% вигоди * на роботи постгарантійного Land Rover.
СЕРВІС ВАШОГО LAND ROVER ІЗ ВИГОДОЮ

Юр. блок


*під вигодою мається увазі зниження вартості на певний перелік дисків для автомобілів Defender, Range Rover Velar, Range Rover Sport, Range Rover Evoque на 40% від регулярної вартості на території України в офіційній дилерській мережі Jaguar Land Rover. Остаточна вартість комплекту необхідно уточнювати у офіційного дилера Jaguar Land Rover.