РЕАГЕНТ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ DEF/AdBlue®

ЕКОЛОГІЧНИЙ СТАНДАРТ EURO 6, ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ ТА ТЕХНОЛОГІЯ СЕЛЕКТИВНОЇ КАТАЛІТИЧНОЇ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ (SCR): ВСЕ, ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ
РЕАГЕНТ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ DEF/AdBlue®

ЩО ТАКЕ РЕАГЕНТ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ DEF/AdBlue®?

Реагент для очищення вихлопних газів (DEF), також відомий як AdBlue®, – нетоксична, незаймиста рідина без кольору та запаху. Вона зберігається у спеціально відведеному баку автомобіля та вводиться у вихлопну систему для очищення вихлопних газів. Усі дизельні автомобілі Land Rover 2016 модельного року оснащені технологією селективної каталітичної нейтралізації (SCR), яка відповідає екологічному стандарту Euro 6 завдяки зменшенню рівня оксиду азоту (NOx), що виділяється з вихлопної системи, на 90%. Окрім того, нове покоління каталітичних нейтралізаторів, а саме технологія SCR, потребує використання DEF.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ DEF/ADBLUE®?

Коли рівень DEF знижується, центр повідомлень відображує на екрані ряд попереджень.

1. В першому повідомленні говориться про те, що DEF знаходиться на тому рівні, коли його бажано долити.

2. Друге повідомлення супроводжується жовтим значком попередження та інформує про те,що необхідно поповнити бак для DEF.

3. В третьому повідомленні починається зворотній відлік відстані, яка залишається до повного спорожнення баку, після чого двигун автомобіля не зможе запуститись.

4. Останнє повідомлення супроводжується червоним значком попередження і з'являється на екрані, коли відстань дорівнює нулю, та інформує про неможливість запуску автомобіля, доки DEF не буде долитий до спеціального баку.
ПОДИВІТЬСЯ ЕЛЕКТРОННИЙ ПОСІБНИК

ДЕ РОЗМІЩУЄТЬСЯ ВАШ БАК ADBLUE®

Кришка заливної горловини резервуару AdBlue® розміщується під капотом з правого боку. Будь ласка, зверніться до інструкції користувача, щоб дізнатися деталі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ (FAQ)

ВІДКРИТИ ВСІ
ЯК ПЕРЕВІРИТИ РІВЕНЬ DEF/AdBlue® ?
ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ДОЛИВАТИ DEF/AdBlue®?
ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО У БАКУ ЗАКІНЧИТЬСЯ DEF/AdBlue®?
ЧИ МОЖНА САМОСТІЙНО ДОЛИТИ DEF У БАК?
ЧИ DEF/AdBlue® Є ШКІДЛИВОЮ РЕЧОВИНОЮ?
ЯК ЗБЕРІГАТИ DEF/ AdBlue®?

ЩО ТАКЕ СТАНДАРТ EURO 6?

Euro 6 – це частина європейського стандарту, завдяки якому автомобілі стають більш екологічно чистими шляхом обмеження викидів вихлопних газів. В рамках стандарту встановлюються обмеження на кількість викидів оксиду азоту та вуглеводних газів за 1 кілометр.


Згідно зі стандартом Euro 6, для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами діють різні обмеження. Для автомобілів з дизельним двигуном допустимий рівень викидів оксиду азоту зменшився до 80 мг/км (з 180 мг/км), тоді як допустимий рівень викидів вуглеводних газів знизився до 170 мг/км (з 230 мг/км). Допустимий рівень викидів оксиду азоту для автомобілів з бензиновим двигуном залишається на рівні 60 мг/км, тоді як допустимий рівень викидів вуглеводних газів становить 100 мг/км.


Як і інші автомобільні виробники, Land Rover зобов'язаний за законом відповідати новим вимогам з наступних дат:


З 1-го січня 2015 року всі представлені автомобілі мають відповідати стандартам Euro 6. Сюди відносяться будь-які нові моделі на ринку, наприклад: Discovery Sport. Автомобілі, які вже поступили у продаж, мають відповідати стандартам Euro 6 з 1-го вересня 2016, але;
продаж окремих автомобілів, які були виготовлені та поступили у продаж до 1-го червня 2015 року, може продовжуватись до 1-го вересня 2016 року. Проте, в таких випадках виробник повинен подати заяву про послаблення вимог.


Щоб отримати більш детальну інформацію про AdBlue®, зверніться до найближчого центру продажу Land Rover або почитайте Посібник власника.

*У випадку зниження рівня AdBlue® на екрані з'являється інформативне повідомлення. Долийте AdBlue® до баку при першій можливості. Для повного заповнення баку AdBlue® необхідно звернутись до співробітників авторизованого центру продажу/обслуговування Land Rover.
За потреби, AdBlue® можна долити, використовуючи герметичні пляшки, які можливо придбати у співробітників авторизованого центру продажу/обслуговування Land Rover. Середня витрата AdBlue® складає 800км (500 миль) /1 літр. При цьому витрати можуть значно відрізнятись в залежності від стилю керування автомобілем, погоди та стану дороги.


AdBlue® є зареєстрованою торговою маркою компанії Verband der Automobilindustrie e. V. (VDA).