ВОДІННЯ В РЕАЛЬНИХ ДОРОЖНІХ УМОВАХ

Керівництво щодо WLTP: новий стандарт для оцінки ефективності споживання пального

Тестування автомобілів дозволяють краще зрозуміти умови реального світу так само, як карти дають краще розуміння подорожі. Карти постійно вдосконалюються - сортування в алфавітному порядку від А до Я замінила супутникова навігація, що забезпечує чіткіші напрями у процесі керування. Так само нові тести WLTP та RDE рівнів шкідливих викидів та споживання пального забезпечать більшу ясність при покупці нового автомобіля.

З вересня 2018 року створено новий європейський стандарт WLTP (Всесвітня гармонізована методика випробувань для легкових автомобілів). WLTP замінює чинний стандарт NEDC (Новий європейський їздовий цикл), надаючи показники паливної економічності для бензинових, дизельних, електричних та гібридних транспортних засобів. Купуючи новий транспортний засіб, ви отримаєте інформацію, яка краще відображає показник відстані, що ви подолаєте, використовуючи повний бак (або заряд) у реальних умовах.Автомобілі з бензиновими, дизельними та гібридними двигунами (MHEV або PHEV) супроводжуються даними про шкідливі викиди разом з показниками споживання палива. Електромобілі окрім запасу ходу також включатимуть показники їх енергоспоживання. Випробування для отримання цих показників буде проведено для усіх транспортних засобів до вересня 2018 року.


Наші автомобілі не зміняться — вражаючі можливості, інноваційні технології такі як PHEV та відмічений нагородами дизайн — автомобілі Land Rover залишаться прикладом неймовірного дизайну та інженерної майстерності. Нові цифри просто краще продемонструють результат роботи наших двигунів та силових агрегатів у реальних умовах.


Впровадження нових тестів у багатьох відношеннях краще відображає успіхи, які індустрія досягла у сфері технологій двигунів. Останнє оновлення NEDC відбулося в 1997 році, коли в широкому доступі з'явилося перше покоління сучасних гібридних автомобілів. Через два десятиліття окрім дизельних та бензинових двигунів, на дорогах з'являються PHEV, MHEV та електромобілі. Тести NEDC не були призначені для таких типів транспортних засобів. Натомість, WLTP бере їх до уваги.

Недоліки NEDC були усунені шляхом тривалих періодів тестування. Тривалість тестів NEDC складала близько 20 хвилин. Новий тест WLTP триватиме 30 хвилин. Окрім безпосереднього тестування вашого транспортного засобу, також буде перевірятися вплив опціонного оснащення, наприклад, аксесуарів, що встановлюються на заводі виробнику.


Звичайно, ці тести є початковими рекомендаціями. В реальних умовах на користування впливає цілий ряд факторів, включаючи місцевість, клімат та стиль вашого водіння. У вересні 2019 року ви побачите додаткові цифри, після введення в дію нових дорожніх випробувань. В ході випробувань також вимірятимуться частинки оксиду азоту (NOx) та інші вихлопи.


WLTP відрізнятиметься від NEDC наявністю додаткової інформації, яка допоможе вам прийняти зважене рішення при покупці автомобіля. Нові тести є більш вимогливими, а отримані показники не підлягатимуть зіставленню зі старими. Показники витрат пального та рівень викидів вуглекислого газу (СО2) згідно WLTP будуть точнішими, але у порівнянні з показниками NEDC дещо вищими, тож електромобілі матимуть порівняно менший запас ходу.

КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПОВНИЙ ПЕРЕХІД НА ПРОЦЕДУРУ WLTP?Всі абсолютно нові транспортні засоби, випущені з вересня 2017 року, проходять випробовування згідно з процедурою WLTP. Однак ЄС запровадив перехідний період. Це означає, що до вересня 2018 року ми та інші виробники транспортних засобів зобов'язані протестувати вже наявні автомобілі, використовуючи нові стандарти. Новий стандарт набуде чинності для країн ЄС, а також для Швейцарії, Туреччини, Норвегії, Ліхтенштейну та Ізраїлю.


Також у вересні 2018 року в цих країнах стане обов'язковим тестування рівня викидів в реальних дорожніх умовах (RDE). Ми вже дотримуємося нижніх граничних порогових значень стандарту RDE EU6d. Тестування RDE дозволить виміряти викиди твердих часток та діоксиду азоту (NO2) безпосередньо на дорозі. До 2020 року ви побачите нові показники тестів згідно WLTP та RDE, що поширюватимуться на всі країни ЄС та інші країни, які приєднуються до нового стандарту.

БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ

DEF/AdBlue

DEF/AdBlue

Що таке рідина для систем вихлопу дизельних двигунів DEF/AdBlue? Як її слід використовувати для свого автомобіля?
БЕНЗИН/ДИЗЕЛЬ

БЕНЗИН/ДИЗЕЛЬ

Бензиновий чи дизельний? Оберіть варіант, який підходить вам найкраще.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

Відкрийте для себе переваги володіння автомобілем Land Rover.