ОНОВЛЕНИЙ RANGE ROVER VELAR

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОНОВЛЕНИЙ RANGE ROVER VELAR

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ RANGE ROVER VELAR

МОДЕЛІ RANGE ROVER VELAR

Переглянути весь модельний ряд.
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Стійкий і вишуканий.

††Перегляньте цифри WLTP.
Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженою батареєю. Тільки для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятися. СО2, показники витрати палива, енергоспоживання та запасу ходу можуть змінюватись в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс, встановлене додаткове обладнання, фактичний маршрут та стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на серійному автомобілі за стандартизованим маршрутом.

± Зазначні дані NEDC розраховані з офіційних тестів виробника. За реальних обставин можуть відрізнятись, тому що стиль водіння, зовнішнє середовище може впливати на результат.

‡Максимальна швидкість для двигунів із гвинтовою підвіскою становить 210 км/год (130 миль/год).
‡‡У поєднанні з електродвигуном.
△Враховуючи вагу водія 75кг, всі рідини та 90% бака пального.
▲Враховуючи всі рідини та 90% бака пального.
✧Сухий обсяг: об'єм вимірюється за допомогою твердих блоків, сумісних з VDA (200 мм х 50 мм х 100 мм). Конфігурація багажника та загальний вантажний простір залежать від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) та ринку.
✦Обсяг рідини: Об'єм, виміряний шляхом імітації вантажного простору, заповненого рідиною. Конфігурація багажника та загальний вантажний простір залежать від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) та ринку.
З пневмопідвіскою.


Вага відповідає стандартним специфікаціям транспортних засобів. Додаткові аксесуари збільшують вагу.