ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ RANGE ROVER VELAR

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ RANGE ROVER VELAR

РЕДУКТИВНИЙ ДИЗАЙН

Range Rover Velar Reductive Design

ТОЧНІ ДЕТАЛІ

Range Rover Velar відрізняється продуманими та вдосконаленими елементами, у тому числі новим дизайном радіаторної решітки з різними варіантами оздоблення, що дозволяють оптимізувати пропорції автомобіля.
Range Rover Velar Reductive Design

ЧИСТА ВИШУКАНІСТЬ

Чиста вишуканість нової центральної консолі приховує великий простір для зберігання речей та зручність бездротової зарядки.

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

PIVI PRO НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ

Наша відзначена нагородами система Pivi Pro1 Інформаційно-розважальна система включає всі елементи управління на новому 11,4-дюймовому центральному сенсорному екрані з вигнутого скла. Створення чистої, елегантної передньої панелі з інтуїтивно зрозумілими функціями гучності, клімату та регулювання сидінь.
ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

Захоплюючий звук. Потужна система MeridianTM Signature Sound System забезпечує високоякісне відтворення музики за допомогою до 23 динаміків і потужності підсилювача 1300 Вт.
CONNECTED CONVENIENCE

CONNECTED CONVENIENCE

Онлайн пакет2 забезпечує безперебійне підключення з доступом до вбудованих програм, таких як Amazon Alexa і Spotify. Оновлення програмного забезпечення бездротової мережі (SOTA) підтримують актуальність вашого автомобіля.
БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Бездротова зарядка пристроїв та можливість підключення дозволяють заряджати сумісні смартфони, зводячи до мінімуму безлад у салоні.
ДОПОМОГА ВОДІЮ

ДОПОМОГА ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, розроблених зробити водіння та паркування простішим та безпечнішим. Завдяки багатьом інноваційним технологіям, доступним для покращення ваших вражень від водіння.

СУЧАСНА РОЗКІШ

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ КОМФОРТ

Більш підтримуюча конструкція сидінь із профільованими подушками доповнена передніми сидіннями з масажем за 20 параметрами, пам'яттю водія та електроприводом нахилу спинки. Доступний з підігрівом та охолодженням передніх сидінь.

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Електричний гібрид Range Rover Velar (PHEV), що підключається, пропонує найкраще, завдяки гібридній технології, що поєднує в собі електричний двигун потужністю 105 кВт і бензиновий двигун Ingenium. Насолоджуйтесь плавним водінням на електротязі із сертифікованим запасом ходу до 65 км.††.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДУ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДІАПАЗОН (ДО)

65 KM††

WLTP Очікувана реальна дальність до 51 км.

CO2 ВИКИДИ (ВІД)

38 Г/КМ††

Нульові викиди вихлопних газів у режимі EV.

ГРОМАДСЬКА ЗАРЯДКА (ВІД)

30 ХВИЛИН

Швидке заряджання постійним струмом від 0 до 80 відсотків за 30 хвилин

ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА (ВІД)

2,5 ГОДИН

До 100 percent при використанні зарядного пристрою змінного струму потужністю 7 кВт.
ДИНАМІКА РУХУ
ОПТИМАЛЬНА ТЯГА
АДАПТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

УНІКАЛЬНИЙ ДЛЯ ВАС

Різноманітність варіантів упаковки та аксесуарів. Вибір кольорів, дисків і варіантів даху. Це ваш Range Rover Velar.

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

МОДЕЛІ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути весь модельний ряд і технічні характеристики.
RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

Витончена елегантність.
ІННОВАЦІЇ

ІННОВАЦІЇ

Технології, що вдосконалюють дизайн.

††Перегляньте цифри WLTP.

Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженою батареєю. Тільки для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятися. СО2, показники витрати палива, енергоспоживання та запасу ходу можуть змінюватись в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс, встановлене додаткове обладнання, фактичний маршрут та стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на серійному автомобілі за стандартизованим маршрутом.

Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, крім іншого: вік, стан, температуру та рівень заряду акумулятора; обладнання, що використовується та тривалість заряду.

1Підключена навігація вимагатиме додаткової підписки після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

2Може застосовуватись політика сумлінного використання. Стандартна підписка на 1 рік, яку можна продовжити після закінчення початкового терміну, рекомендованого дилером Land Rover.
3Дослідження Texcell, 2020, проведене для Panasonic і надане результатами.


Зверніть увагу на те, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних комплектацій. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від варіанта двигуна та трансмісії.Результати надані згідно з дослідженнями Texcell у 2020 році, проведеними для компанії Panasonic.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) або вимагатимуть інсталяції інших функцій для установки. Будь ласка, зв'яжіться з вашим місцевим дилером для отримання більш детальної інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.

Автомобільні функції повинні використовуватись водіями лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні переконатися, що транспортний засіб під їх повним контролем.

Функції, опції, сторонні послуги та доступність Pivi та InControl залежать від ринку – уточніть у офіційного дилера Land Rover доступність на місцевому ринку та повні умови. Деякі функції поставляються з підпискою, яка вимагатиме подальшого продовження після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером. Підключення до мобільної мережі не може бути гарантовано у всіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються у зв'язку з технологією InControl, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, контролю версій та іншим системним/візуальним змінам залежно від обраних параметрів.

Apple CarPlay® є торговою маркою Apple Inc. Можуть застосовуватися умови Apple Inc для кінцевих користувачів.

Android AutoTM є торговою маркою Google LLC.

App Store є торговою маркою Apple Inc.

Google Play Store є торговою маркою Google LLC.

MeridianTM Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. TrifieldTM і пристрій «три поля» є торговою маркою Trifield Productions Ltd.