КОМПЛЕКТАЦІЇ DEFENDER

КОМПЛЕКТАЦІЇ DEFENDER
90
D200 AWD AUTOMATIC MHEV
90 SE

90 SE

D200 AWD AUTOMATIC MHEV

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Максимальна швидкість км/год 175
Прискорення (с) 0-100 км/год 9,8
СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
ВАГА
БУКСИРУВАННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ДАХУ
РОЗМІРИ
ВИСОТА САЛОНУ
ПРОСТІР ДЛЯ НІГ
ОБ’ЄМ БАГАЖНИКА
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ - ЗВИЧАЙНІ УМОВИ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ - БЕЗДОРІЖЖЯ
ГЛИБИНА ПОДОЛАННЯ ВОДНИХ ПЕРЕШКОД
ДІАМЕТР ПОВОРОТУ

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Виберіть свій варіант із нашого асортименту опцій та аксесуарів.
МОДЕЛІ DEFENDER

МОДЕЛІ DEFENDER

Переглянути модельний ряд
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Потужний та екологічний.

[1]Наведені значення є оцінками виробника і будуть замінені офіційними даними тестувань ЄС, як тільки вони стануть доступними. Значення наведені для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися2Викиди CO 2 , показники економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари. Показники отримані при повністю зарядженій батареї

  • Ці дані відносяться до NEDC2 і розраховуються за результатами випробувань виробника, проведених відповідно до вимог WLTP і законодавством ЄС для автомобіля з повністю зарядженим акумулятором. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися від наведених. 2Викиди CO 2 , показники економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари. Значення NEDC2 розраховуються за офіційно прийнятою формулою за даними WLTP і є еквівалентними показниками використовуваного раніше циклу NEDC. Виходячи з отриманих резутатів, визначається розмір оподаткування.

**Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженим акумулятором. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися від наведених. 2Викиди CO 2 , показники економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.


Максимальна швидкість становить 209 км/год (130 миль/год) при встановленні 22-дюймових коліс.
Максимальна швидкість становить 191 км/год (119 миль/год) при встановленні 20-дюймових коліс.
‡‡У поєднанні з електродвигуном.​
Включаючи водія вагою 75 кг, повні баки рідин і 90% палива.
Включаючи повні баки рідин та 90% палива.
Динамічне навантаження на дах дозволяє перевозити вантаж вагою до 118 кг/168 кг (90/110 і 130) при встановленні шин для бездоріжжя і багажника для експедицій на даху. Статичне навантаження на дах дозволяє витримувати до 300 кг.
Значення показників за рядом сидінь 1 для Hard Top стосуються простору позаду перегородки багажного відділення.

Сухий об'єм: об’єм, виміряний за допомогою твердих блоків, сумісних з VDA (200 мм x 50 мм x 100 мм). Моделі Hard Top: включає відсік під підлогою (без домкрата та інструментів).
Мокрий об’єм: об’єм, виміряний шляхом імітації заповнення вантажного простору рідиною. Моделі Hard Top: включає відсік під підлогою (без домкрата та інструментів).

Для моделей Defender V8 недоступне динамічне навантаження на дах. Статичне навантаження на дах дозволяє витримувати до 300 кг.
* При знятому чохлі для буксирувального кільця.

Зазначена вага стосується автомобілів зі стандартними характеристиками. Додаткові опції можуть збільшувати вагу.
Додаткові функції та їх доступність можуть різнитися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату), для низки функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання більш детальної інформації зверніться до офіційного дилера або налаштуйте свій автомобіль онлайн.