ДОСЛІДИТИ DEFENDER

ДОСЛІДИТИ DEFENDER
Defender L663 90 22MY
НАТИСНУТИ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Сучасні, переконливі пропорції. Лаконічні вишукані поверхні. Піднятий капот, рельєфна решітка та продумані до дрібниць деталі.
СТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ
Range Rover Defender interior

СУЧАСНИЙ ТА МІЦНИЙ

Майстерне втілення довговічності та функціональності. Оздоблення видимих елементів інтер'єру має міцне порошкове покриття, яке забезпечує таку ж зносостійкість салону автомобіля, як і кузова.
СТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ

ПЕРЕОСМИСЛЕНА ІКОНА

DEFENDER 130 OUTBOUND

Неперевершене поєднання можливостей і комфорту. Рухайтесь вперед та досліджуйте нові горизонти завдяки простору для відпочинку і сну та практичним місцям для зберігання.
СТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ

МІЦНИЙ ТА НАДІЙНИЙ

ВИПРОБУВАНИЙ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

Легке монококове шасі було сконструйовано та протестовано в усьому світі з більш ніж 73 000 випробуваннями на 3,9 мільйона кілометрів. Це наш найміцніший Defender.

ТРАНСПОРТУВАННЯ ВАНТАЖІВ

Ніколи не йдіть на компроміси. Динамічне навантаження дозволяє перевозити до 168 кг.** А статичне навантаження Defender, що дорівнює 300 кг** дозволяє отримати максимум задоволення від пригод. Отже, якщо ви хочете залишитися на ніч, намет на даху стане у нагоді.

PIVI PRO

Залишайтеся на зв’язку з нашою відзначеною нагородами інформаційно-розважальною системою Pivi Pro3. Контролюйте всі системи автомобіля за допомогою 11,4-дюймового центрального сенсорного екрана, який створює лаконічну, елегантну панель з інтуїтивно зрозумілими функціями регулювання гучності, клімату та положення сидінь.
ЗВУК З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ

ЗВУК З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ

Ви слухатимете музику саме так, як вам хочеться завдяки аудіо-системі об’ємного звучання Meridian Surround Sound потужністю 700 ВтTM яка включає 14 динаміків та двоканальний сабвуфер, що забезпечує кришталево чисті висоти та насичені, глибокі баси у всьому салоні.
ЗРУЧНІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ЗРУЧНІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Створений для незабутніх пригод, пакет Online 4 дає вам доступ до таких сервісів, як Amazon Alexa та Spotify, а технологія SOTA (Software-over-the-air) підтримує актуальність систем вашого автомобіля.
БЕЗПЕРЕШКОДНИЙ ОГЛЯД

БЕЗПЕРЕШКОДНИЙ ОГЛЯД

Стежте за дорогою позаду за допомогою внутрішнього дзеркала заднього виду з технологією ClearSight.5Незалежно від того, чи блокують ваше бачення обладнання або високі пасажири - відтворення відео у режимі реального часу забезпечує чітку видимість.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Оберіть функції, призначені для спрощення водіння та паркування, в основу яких покладені доступні інноваційні технології, що вдосконалять ваші враження від водіння.

ПОТУЖНА ДИНАМІКА

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД DEFENDER

Відмовтеся від компромісу з електричним гібридом Defender (PHEV). Він пропонує сертифікований запас ходу WLTP в режимі електромобіля до 51 км.**З запасом ходу в реальних умовах в режимі електромобіля до xx. Це забезпечує загальний запас ходу в реальних умовах до 760 км.**Автомобіль можна швидко заряджати від джерела постійного струму від 0 до 80 відсотків протягом 30 хвилин.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДУ

ЗАПАС ХОДУ В РЕЖИМІ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ (ДО)**

51 KM

Очікуваний запас ходу WLTP у реальних умовах до XX км.

0-100 КМ/ГОД

5,6 СЕКУНД

0-60 миль/год за 5,4 секунди.

ЗАРЯДЖАННЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

0,5 ГОДИН

Швидка зарядка за 30 хвилин від 0 до 80% із використанням постійного струму

БУКСИРУВАЛЬНА ЗДАТНІСТЬ (ДО)

3.000 КГ

Вибір типу двигуна може вплинути на буксисувальну здатність.

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Готовий до будь-яких умов. Збільште можливості та довговічність свого Defender за допомогою нашого асортименту пакетів аксесуарів.
УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ DEFENDER

МОДЕЛІ DEFENDER

Переглянути модельний ряд
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Перегляньте факти та цифри.

**Переглянути показники WLTP

Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженим акумулятором. Тільки для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися.2Показники CO2, економії палива, споживання енергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умов навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Дані про запас ходу базуються на виробничому автомобілі за стандартизованим маршрутом.

*Мокрий об'єм: Об'єм, виміряний шляхом моделювання вантажного простору, заповненого рідиною.

**Доступно для Defender 110 і 130 з шинами для бездоріжжя. Недоступно для моделей Defender V8.

Максимальна швидкість становить 191 км/год (119 миль/год) при встановленні 20-дюймових коліс.

1Несумісний із експедиційною системою захисту передньої частини або захисною пластиною А-подібної рами.

2Завжди перевіряйте маршрут і виїзд перед подоланням водних перешкод.

3Система навігації Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.

4Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

5Регулюється місцевими нормами. Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.