JAGUAR LAND ROVER ПРИДБАЛА КОМПАНІЮ BOWLER – СПЕЦІАЛІСТА ЗІ СТВОРЕННЯ ВИСОКОПРОХІДНИХ АВТОМОБІЛІВ


- Підрозділ Special Vehicle Operations (SVO) компанії Jaguar Land Rover додав до портфеля автомобільних бізнесів компанію Bowler.

- Bowler надасть експертизу з динаміки всюдихідних автомобілів, малосерійного виробництва та довговічності.

- Спеціалізована компанія доповнить підрозділи SV, персоніфікації авто і класичних авто.

- Приєднання до Jaguar Land Rover гарантує майбутнє бренду Bowler, його продукції та підтримку для клієнтів у всьому світі.

18 грудня компанія Jaguar Land Rover оголосила про придбання компанії Bowler, британського виробника всюдихідних автомобілів, запчастин і автомобілів для ралі-рейдів.

Заснована у Великобританії компанія Bowler вже 35 років спеціалізується на розробці кросоверів для перегонів і є одним із перших у країні виробників таких авто. Автомобілі компанії користувалися успіхом на міжнародних ралі-рейдах, тому Jaguar Land Rover зацікавлена в експертизі Bowler із динаміки всюдихідних автомобілів, малосерійного виробництва і довговічних компонентів для екстремальних умов.

Підрозділ SVO – це швидко зростаючий бізнес, який покращує основні характеристики автомобілів Jaguar і Land Rover для створення унікальних продуктів світового класу, включно з підрозділами SV, персоніфікації авто і класичних авто. Компанія Bowler стала четвертим підрозділом.

З часу свого заснування компанія Bowler тісно пов'язана з Land Rover. Партнерство між брендами започаткували у 2012 році, що призвело до створення популярної серії ралі-автомобілів Defender Challenge by Bowler у 2014-2016 роках.

За словами керуючого директора підрозділу SVO компанії Jaguar Land Rover Майкла ван дер Занде, бренд Bowler вже 35 років символізує інновації та успіх, а репутація компанії сформувалася завдяки участі кросоверів бренду у найсуворіших світових перегонах. Директор SVO зазначив: «Ми раді, що зможемо брати участь у майбутньому бренду Bowler і керувати ним як частиною Jaguar Land Rover. Поєднання досвіду Bowler та підрозділів SV, персоніфікації авто і класичних авто – це ключовий крок у нашій стратегії зі створення захоплюючого і різноманітного портфеля продуктів і бізнесів у рамках підрозділу SVO».

Сьогодні компанія Bowler повністю належить компанії Jaguar Land Rover. Найближчим часом Bowler продовжить роботу на своїй території у місті Белпер, графство Дербіршир.