КОРПОРАТИВНІ ПРОДАЖІ

ІДЕАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ ЗА ПРОГРАМОЮ КОРПОРАТИВНИХ ПРОДАЖІВ LAND ROVER

Ми звикли прагнути першості у всьому і шукаємо партнерів, які поділяють наші погляди. Ми підберемо для Вас бажану модель, яка відповідає статусу вашого бізнесу, забезпечимо максимально зручний процес придбання автомобілів та якісну сервісну підтримку протягом усього періоду його експлуатації.

Придбання двох і більше автомобілів Land Rover дає можливість отримати статус корпоративного клієнта, що відкриває певний ряд ексклюзивних умов співпраці. Замовте персональний візит у зручний для вас час в офіційному дилерському центрі та дізнайтеся більше про програму корпоративних продажів Land Rover.

КОРПОРАТИВНА ПІДТРИМКА

КОРПОРАТИВНА ПІДТРИМКА

Спеціальні умови придбання із вигодою до 8%* на весь модельний ряд брендів Range Rover, Defender та Discovery для корпоративних клієнтів.
ГНУЧКІ ФІНАНСОВІ ПРОГРАМИ

ГНУЧКІ ФІНАНСОВІ ПРОГРАМИ

Завдяки наявності різноманітних програм, пропонованих банками- партнерами Ви зможете знайти рішення, яке оптимально відповідає потребам вашого бізнесу.
ПОДОВЖЕНА ГАРАНТІЯ

ПОДОВЖЕНА ГАРАНТІЯ

Демонструючи нашу прихильність до якості та надійності наших позашляховиків та продовжуючи шлях до досконалості в обслуговуванні ми подовжили дію гарантії на нові автомобілі до 5 років.
LANDROVER ASSISTANCE

LANDROVER ASSISTANCE

Програма підтримки на дорозі, дозволяє вам зберігати абсолютну впевненість під час кожної подорожі, передбачає надання підтримки у випадку будь-якої непередбачуваної ситуації на дорозі.

*ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», код ЄДРПОУ 20054535. Вигода розповсюджується на придбання автомобілів брендів Range Rover, Defender, Discovery для корпоративних клієнтів у кількості придбання від 5 авто. Вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Корпоративна підтримка не сумується з іншими програмами. Пропозиція продажу діє в офіційній дилерській мережі Jaguar Land Rover на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів Jaguar Land Rover. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату.