ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНИХ СИСТЕМ PIVI ТА PIVI PRO

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНИХ СИСТЕМ PIVI ТА PIVI PRO

Pivi та Pivi Pro 1 , Наші найбільш інтуїтивно зрозумілі інформаційно-розважальні системи на сьогоднішній день. Вони прості у налаштуванні та ще простіші у використанні. Будь ласка, зверніться до нашого зручного розділу "Часті запитання", щоб отримати відповіді.

СИСТЕМИ PIVI ТА PIVI PRO

ВІДКРИТИ ВСІ
РАДІО ТА МЕДІА-ПЛЕЄР
ПІДКЛЮЧЕННЯ ЧЕРЕЗ USB
ПАКЕТ ОПЦІЙ ONLINE
ІНДИВІДУАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ
НАЛАШТУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ
РОЗПІЗНАВАННЯ ГОЛОСОВИХ КОМАНД
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

НАВІГАЦІЯ

OPEN ALL
ВИГЛЯД МАП ТА ВЗАЄМОДІЯ З НИМИ
ПРОКЛАДАННЯ МАРШРУТУ
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
НАЛАШТУВАННЯ

ПІДПИСКИ

OPEN ALL
ПІДПИСКИ
ПРИДБАННЯ ТА АКТИВАЦІЯ
ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ INCONTROL
ІНДИВІДУАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ

МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

OPEN ALL
ТОЧКА ДОСТУПУ WI-FI
SIM-КАРТКА ТА ДАНІ
BLUETOOTH
ТЕЛЕФОН

ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

OPEN ALL
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

КЕРМО

КЕРМО

Тактильні кнопки на кермі пропонують інтуїтивно зрозумілий набір елементів управління, з додатковою зручністю регулювання кнопки.
ГОЛОСОВЕ УПРАВЛІННЯ

ГОЛОСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Голосове управління, що активується кнопкою на кермі, дає вам можливість виконувати завдання за допомогою простих голосових команд.
НАЛАШТУВАННЯ

НАЛАШТУВАННЯ

Налаштування системи Pivi Pro, у яких легко орієнтуватися, надають швидкий доступ до безлічі функцій, які дозволяють налаштувати автомобіль на свій смак.
МЕДІА

МЕДІА

Вибирайте улюблені радіостанції, щоб легко перемикатися між каналами, або перемикайтеся на носії у вашому смартфоні чи сторонніх програмах, лише за кілька натискань.
ТЕХНОЛОГІЯ CLEARSIGHT GROUND VIEW

ТЕХНОЛОГІЯ CLEARSIGHT GROUND VIEW

Технологія ClearSight Ground View використовує 3D камеру кругового огляду для відображення простору під передньою нижньою частиною автомобіля, що полегшує маневрування.
ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ

Пропонуючи безперешкодний огляд простору позаду вас, дзеркало заднього виду з технологією ClearSight простим натисканням кнопки транслює відеозображення в реальному часі.
БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Заряджає телефон у дорозі, не потребуючи проводів та підключення. Просто помістіть телефон у лоток бездротової зарядки та продовжуйте свій шлях.

НЕ ЗНАЙШЛИ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ?

Зв'яжіться із найближчим офіційним дилером для вирішення вашого питання

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат) та ринку, або вимагати встановлення інших функцій. Для отримання детальної інформації зверніться до місцевого дилера або скористайтесь онлайн конфігуратором.

Усі функції автомобіля повинні використовуватись водієм з дотриманням правил безпеки. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.

Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача.

Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.

1Функція Connected Navigation потребує продовження послуг підписки після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

2 Ваш автомобіль підготований до Apple CarPlay. Сервіси, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Ваш автомобіль готовий до використання Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті www.android.com/auto/.

4Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

5Land Rover Remote містить послуги підписки, які можна подовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover. Потрібно буде завантажити додаток Land Rover Remote з Apple App Store/Google Play Store.

6Для послуг Secure Tracker та Secure Tracker Pro потрібна активація та зона покриття мережі. Включає передплату на обслуговування на 12 місяців і може бути оновлена ​​до гарантійного періоду або поновлена ​​після закінчення початкового терміну згідно з рекомендаціями вашого продавця Land Rover.

7Завжди перевіряйте маршрут та виїзд, перш ніж долати брод.

8Можуть застосовуватись правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця, швидкість та функціональність даних у автомобілі можуть знижуватися на залишкові дні місяця.

9Оновлення вимагатимуть підключення для передачі даних даних.