Новий дизель, бензин чи електро?

Наші нинішні бензинові та дизельні двигуни є найчистішими та найбільш ефективними, що ми коли-небудь створювали. Наш новий гібридний електричний автомобіль оснащений нашою найінноваційнішою трансмісією. Який з них підходить саме вам?
Новий дизель, бензин чи електро?

Вибір за вами

Новий дизельний двигун

Новий дизельний двигун

Нові дизельні двигуни Land Rover, екологічніші, ніж будь-коли, пропонують поліпшену економію палива з характеристиками крутного моменту, придатними для бездоріжжя та буксирування. Це поєднання створює дійсно надійну роботу на великих відстанях.
Бензиновий двигун

Бензиновий двигун

Пропонуючи динамічне і гнучке керування, наше нове покоління бензинових двигунів шанує спадщину легендарного автомобіля Land Rover, забезпечуючи вражаюче низьке споживання палива та викиди CO2.
Електричний двигун

Електричний двигун

Наш гібридний електричний автомобіль (PHEV) плавно поєднує звичайний двигун з електричним, щоб забезпечити всі електричні характеристики на більш низьких швидкостях і традиційну продуктивність на більш довгих поїздках.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ НОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ, БЕНЗИНОВИХ ТА Електродвигунів (PHEV)

Низькі викиди CO2

Низькі викиди CO2

Нові дизельні двигуни Land Rover виробляють приблизно на 20% менше викидів CO2, ніж бензинові двигуни. Фактично, починаючи з 2002, обираючи дизельні двигуни, покупці зменшили потрапляння СО2 у атмосферу майже на 3 мільйони тон.
EU6d-TEMP і тестування викидів автомобіля

EU6d-TEMP і тестування викидів автомобіля

Нові дизельні автомобілі Land Rover відповідають стандартам EU6d-Temp і тестуванню на реальні викиди автомобіля під час їзди Real Driving Emissions (RDE), що значно скорочує викиди при будь-яких умовах руху. Це означає, що вони звільнені від транспортних зборів ультранизької емісії (ULEZ) у Лондоні.
Зменшення викидів оксиду азоту (NOx)

Зменшення викидів оксиду азоту (NOx)

З вересня 2015 року всі нові дизельні двигуни Land Rover оснащені передовою селективною каталітичною редукцією (SCR), яка допомагає значно скоротити викиди NOx.
ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПАЛИВА

ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПАЛИВА

Дизельні двигуни забезпечують економію палива приблизно на 20% більше, ніж їхні бензинові аналоги. Тому, якщо ви долаєте 20 000 кілометрів на рік або більше, це, ймовірно, буде найбільш економічно вигідним вибором для вас.
динамічне керування

динамічне керування

Завдяки плавному та чутливому постачанняю потужності, бензинові двигуни Land Rover пропонують найбільш яскраві враження від керування. Це захоплююче поєднання неперевершеної продуктивності та звуків, що хвилюють, на будь-якій швидкості.
Низький рівень викидів

Низький рівень викидів

Наші останні бензинові двигуни обладнані високоефективними фільтрами для захоплення і зберігання надмалих частинок, оскільки через них проходять вихлопні гази. Це допомагає зменшити кількість викидів вихлопних газів у атмосферу.
Нижча вартість

Нижча вартість

Хоча дизельні двигуни зазвичай пропонують більшу ефективність палива, дешевші еквівалентні бензинові двигуни часто можуть виявитись більш розумним вибором для водіїв, які здійснюють короткі поїздки з меншим пробігом.
Ультранизький рівень викидів

Ультранизький рівень викидів

Пропонуючи вражаючі нульові показники викидів, Land Rover PHEV не просто більш економічні, вони також екологічніші за аналогові двигуни внутрішнього згоряння, значно зменшуючи ваш вплив на екологію.
ЖОДНИХ КОМПРОМіСІВ У МОЖЛИВОСТЯХ

ЖОДНИХ КОМПРОМіСІВ У МОЖЛИВОСТЯХ

Позашляхові можливості, які ви очікуєте від Land Rover, залишаються безкомпромісними разом з PHEV. Наприклад, глибина долання броду Range Rover є точно такою ж, як і звичайний двигун внутрішнього згоряння, але з додатковим крутним моментом, забезпеченим електродвигуном, що також є корисним для водіння кросовера.
ПОКРАЩЕНЕ КЕРУВАННЯ

ПОКРАЩЕНЕ КЕРУВАННЯ

Пропонуючи наш найтихіший привід, PHEV забезпечує безперебійний перехід між бензиновим та електричним двигуном, забезпечуючи оптимальну витонченість та додаючи відчуття спокою у внутрішньому просторі автомобіля.
ЕКОНОМІЧНІ ВИТРАТИ

ЕКОНОМІЧНІ ВИТРАТИ

Відносно низька вартість електроенергії, на відміну відбензину та дизеля, означає, що заправляти автомобілі PHEV набагато дешевше. Також, з меншою кількістю рухомих частин трансмісії, вони значно дешевші у обслуговуванні.

* Зазначені дані відносяться до NEDC2 і розраховуються за результатами випробувань виробника, проведених відповідно до вимог WLTP і законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Рівень викидів CO2і витрати пального можуть відрізнятися в залежності від колісної бази і встановленого опціонального обладнання. Значення NEDC2 розраховуються по офіційно прийнятій формулі за даними WLTP і є еквівалентними показниками циклу NEDC, що використовувався раніше. Виходячи з отриманих результатів, визначається розмір оподаткування.