ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
RANGE ROVER SPORT

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ<br>
RANGE ROVER SPORT
Range Rover Sport L461 22MY
НАТИСНУТИ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ
Range Rover Sport side view.

ЛАКОНІЧНИЙ ДИЗАЙН

Прямий, як натягнута струна, кузов передає потужність і силу, а витончені фари, решітки радіатора і рельєфний нижній бампер підкреслюють впевненість і стиль. Безперервна графіка задніх ліхтарів виділяє задню частину автомобіля.

АТЛЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД

Вражаючий вигляд нового Range Rover Sport створюється його атлетичними контурами, виразними пропорціями та короткими звісами. Доступні 23-дюймові колісні диски з різними варіантами оздоблення. Цей автомобіль неможливо не впізнати.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЕЛЕМЕНТИ

Range Rover Sport Dynamic відрізняється унікальним дизайном. Елементи обробки Satin Burnished Copper, унікальні бампери та напис Matte Graphite підсилюють потужний та виразний дизайн автомобіля.
STEALTH AND POWER

СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ

Новий погляд на сучасну концепцію розкоші: інноваційні матеріали, включаючи легку тканину Ultrafabrics, TMзабезпечують високу якість та зносостійкість.

ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НОВИЙ ЧЕМПІОН З ПОТУЖНОСТІ

SV EDITION ONE забезпечує неперевершену потужність завдяки спеціально налаштованому двугуну з технологією м’якого гібриду з подвійним турбонаддувом потужністю 635 к.с., який використовує інноваційну систему підвіски 6D Dynamics. Надлегкі 23-дюймові колеса з вуглецевого волокна та вуглецево-керамічні гальмівні диски відображають справжній динамічний потенціал нашого найсучаснішого Range Rover Sport.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО МОДЕЛЬ

ПАКЕТ ОПЦІЙ STORMER HANDLING PACK

Зробіть свою подорож ще більш динамічною завдяки додатковому пакету Stormer Handling Pack. Він поєднує в собі набір найновіших функцій управління шасі, включаючи Dynamic Response Pro, кермове управління всіма колесами, електронний активний диференціал із розподілом крутного моменту під час гальмування та програми зі змінними налаштуваннями.
ДИНАМІЧНА ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА

ДИНАМІЧНА ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА

Кожен Range Rover Sport оснащений регульованою динамічною пневматичною підвіскою, яка завчасно готує автомобіль до дороги попереду, використовуючи дані навігаційної системи та пневматичні пружини з перемиканням об’єму для більш чуйного та збалансованого керування.
ВЕКТОРІЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

ВЕКТОРІЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Розподіл крутного моменту шляхом гальмування забезпечує чутливість, контрольоване повертання і керування навіть у найкрутіших поворотах. Електронний активний диференціал та гальмівна система автомобіля постійно збалансовують розподіл моменту двигуна між чотирма колесами при поворотах.
АДАПТИВНА ДИНАМІКА

АДАПТИВНА ДИНАМІКА

Система зводить до мінімуму небажані рухи кузова, такі як крен під час поворотів або нахил під час різкого гальмування, контролює рухи автомобіля до 500 разів на секунду для визначення необхідних точних реакцій.
ФУНКЦІЯ ДИНАМІЧНОГО ЗАПУСКУ DYNAMIC LAUNCH

ФУНКЦІЯ ДИНАМІЧНОГО ЗАПУСКУ DYNAMIC LAUNCH

Функція Dynamic Launch1 оптимізує поведінку перемикання передач і забезпечує максимальний крутний момент для збільшення прямолінійного прискорення автомобіля. Унікальна функція для Range Rover Sport.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Захоплююча продуктивність і ефективність, а також один із небагатьох PHEV, який забезпечує швидке заряджання постійним струмом потужністю 50 кВт. Електричний гібрид Range Rover Sport зі збільшеним запасом ходу (PHEV) може заряджатися до 80 % менше ніж за годину. Оснащений 3,0-літровим шестициліндровим бензиновим двигуном Ingenium потужністю 160 кВт і кількома режимами руху.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДА

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ (ДО)

125 KM*

WLTP. Прогнозований запас ходу в реальних умовах руху — до 94 км.

ВИКИДИ2 СО2 (ВІД)

15 Г/КМ*

У режимі EV — нульові викиди.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

<60 ХВ.**

Заряджайте до 80 % менш ніж за 60 хвилин за допомогою швидкої зарядки від джерела постійного струму

ЧАС ЗАРЯДКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ (ВІД)

5 ГОДИН**

До 100% заряду при використанні домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 7 кВт.

СПОРТИВНА РОЗКІШ

АКТИВНЕ ШУМОПОГЛИНАННЯ

Зосереджуйтесь на насолоді від подорожі. Система активного шумопоглинання нового покоління усуває небажані шуми за допомогою низки передових аудіотехнологій, що є частиною опціональної аудіосистеми MeridianTM Signature Sound‡.

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

PIVI PRO

Відзначена нагородами інформаційно-розважальна система Pivi Pro є нашою найбільш інтуїтивно зрозумілою системою. Система включає всі елементи керування на одному сенсорному екрані, забезпечує легке підключення до смартфонів й відкриває безліч можливостей підключеного водіння.
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ЗАДНІХ ПАСАЖИРІВ

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ЗАДНІХ ПАСАЖИРІВ

Пасажири можуть переглядати фільми або підключати консоль, щоб розважитися під час подорожі. Два11,4-дюймові екрани високої роздільної здатності пропонують дзеркальне відображення екрана та підключення пристрою через HDMI.
БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Бездротова зарядка пристроїв та можливість підключення дозволяють заряджати сумісні смартфони, зводячи до мінімуму безлад у салоні.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.

ЦИФРОВІ СВІТЛОДІОДНІ ГОЛОВНІ ФАРИ

Цифрові світлодіодні головні фари з окантовкою денними ходовими вогнями забезпечують чудовий огляд у нічний час дальністю до 500 м. Кожна фара містить 1,3 мільйона цифрових мікродзеркал, завдяки чому промінь охоплює до 16 об'єктів, оптимізуючи освітлення та зведення до мінімуму ризик засліпити інших учасників дорожнього руху

ВИНЯТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ПОВЕРХНІ TERRAIN RESPONSE

Система адаптації до дорожніх умов включає 8 налаштувань й може адаптувати відгук двигуна, коробки передач, диференціалів і систем шасі вашого автомобіля за допомогою системи Terrain Response 2. Технологія адаптації Terraon Response зі змінюваними функціями дозволяє персоналізувати налаштування системи руху по бездоріжжю.
КОНТРОЛЬ НА БЕЗДОРІЖЖІ

КОНТРОЛЬ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Встановіть і підтримуйте постійну швидкість у складних умовах, таких як бруд, мокра трава, лід, сніг і ґрунтові дороги. Перший у світі адаптивний круїз-контроль для бездоріжжя визначає рельєф місцевості, автоматично контролюючи швидкість автомобіля для оптимального керування, зберігаючи бажаний рівень комфорту.
ПОДОЛАННЯ БРОДУ

ПОДОЛАННЯ БРОДУ

Range Rover Sport Range Rover здатний долати водні перешкоди глибиною до 900 мм^. 3D камера кругового огляду з системою Wade Sensing використовує датчики на зовнішніх дзеркалах, щоб надати повідомлення, коли рівень води наближується до максимальної глибини, яку може подолати автомобіль. Система керування надає інформацію у режимі реального часу та є особливо корисною у темний час доби.

ВИПРОБУВАНИЙ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

Випробуваний у найважчих умовах, від Полярного кола до палючої пустелі, на треку та бездоріжжі. Range Rover Sport готовий прийняти будь-який виклик.
ВИПРОБУВАНИЙ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

УНІКАЛЬНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Створіть Range Rover відповідно до ваших уподобань за допомогою вибору моделей, двигунів та пакетів специфікацій.

SV EDITION ONE

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ АБО АВТОМОБІЛІ В НАЯВНОСТІ

Виберіть модель, двигун та пакет технічних характеристик, перш ніж створити унікальний автомобіль за допомогою вибору кольорів, коліс та варіантів оформлення салону.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

МОДЕЛІ

МОДЕЛІ

Переглянути весь модельний ряд
RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Захоплюючий, динамічний й наполегливий.
Огляд

Огляд

Перейдіть на новий рівень продуктивності з Range Rover Sport.

*Ознайомтеся з параметрами WLTP. Вказані розрахунки підраховані за офіційними даними від виробника за циклом WLTP згідно з законами ЄС. Наведені розрахунки вказані виключно для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятись. 2Рівень викидів CO2 і витрата палива, електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут і стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

**Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись, вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; обладнання, що використовується, і тривалості заряджання.

‡Входить до стандартної комплектації Range Rover Sport SV EDITION ONE


^Перш ніж долати водні перешкоди, завжди перевіряйте маршрут і ділянки для виїзду.

1Недоступно для електричних гібридів. 2Результати надані згідно з дослідженнями Texcell у 2020 році, проведеними для компанії Panasonic 3Функції Amazon Alexa та Land Rover Remote застосовуються лише на певних ринках. 4Зображення передається не в реальному часі. Перевірка оточення для безпеки.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату). Для ряду функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання додаткової інформації зверніться до офіційного дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Усі функції автомобіля повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно для них самих. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте наявність та повні умови для місцевого ринку у вашого дилера Land Rover. Деякі функції вимагатимуть встановлення SIM-картки з відповідним тарифом та пов’язані з підпискою, яку необхідно продовжувати після закінчення первинного терміну, наданого дилером. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Окремі функції Alexa залежать від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

Apple CarPlay є зареєстрованим товарним знаком компанії Apple Inc. Застосовується угода користувача Apple Inc. Android Auto є торговою маркою Google LLC. App Store є торговою маркою Apple Inc. Google Play Store є торговою маркою Google LLC. MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.