ОРИГІНАЛЬНІ ДЕТАЛІ LAND ROVER

ОРИГІНАЛЬНІ ДЕТАЛІ LAND ROVER РОЗРОБЛЕНО, ВИПРОБУВАНО ТА ВИПУЩЕНО, АБИ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОПТІМАЛЬНІ ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОРИГІНАЛЬНІ ДЕТАЛІ LAND ROVER

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Ви можете отримати інформацію про рекомендовану роздрібну ціну на будь-яку оригінальну запасну частину для автомобіля Land Rover та наявність запасної частини на складі у офіційних дилерів Land Rover в Україні, строків та умов доставки. Просимо звертатись до найближчого дилера Land Rover.

ОРИГІНАЛЬНІ ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛІСНІ ДИСКИ LAND ROVER

Якщо ви пересуваєтесь лише звичайними дорогам, вам потрібні лише стандартні колеса. Ми можемо запевнити вас як власника автомобіля Land Rover, що оригінальні легкосплавні колісні диски виготовлено відповідно до суворих стандартів.

МІЦНІСТЬ

Колеса виготовляються з алюмінієвого і кремнієвого сплаву для оптимальної міцності та довговічності. Кожне колесо піддається ретельному аналізу за допомогою рентгенівських променів, щоб перевірити, чи немає на ньому навіть мікроскопічних тріщин.

ЗНОСОСТІЙКІСТЬ

Ми починаємо з 12-тижневого динамічного випробування на корозію. Потім наші оригінальні легкосплавні диски аналізуються на стійкість до корозійних рідин, наприклад, гальмівної рідини, палива і чистячих засобів. І, нарешті, безперервний, 1000-годинний тест на стійкість до сольового туману. Британська зима у порівнянні видається досить м'якою.

БАЛАНС

Розроблені відповідно до точних геометричних стандартів та стандартів балансу, наші легкосплавні диски забезпечують більш безпечний зазор від компонентів (таких як гальмівні супорти). Результат - безкомпромісні можливості на дорогах і на бездоріжжі.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ

Ударне випробування на маятниковому копрі імітує удар кожного колеса об бордюр у найслабкіших та найсильніших точках. Цей тест на поведінку конструкції означає оптимальну безпеку і поглинання ударів, що захищає і автомобіль, і пасажирів.

ОРИГІНАЛЬНІ ГАЛЬМА LAND ROVER

Від палючої курної спеки Долини Смерти до низьких температур північної Скандинавії - фірмові гальмівні диски та колодки Land Rover створені, щоб витримувати найбільш екстремальні умови в світі. Після 12 місяців ретельного проєктування і розробки ми тестуємо наші гальма знову й знову.

ВИПРОБУВАНІ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

Справжні гальма Land Rover проходять стандартну перевірку AMS Brake Fade, яка використовується провідними виробниками для автомобілів із високими експлуатаційними характеристиками. Під час тесту транспортний засіб швидко розганяється до 60 миль на годину, потім гальма натискаються якомога сильніше, поки транспортний засіб не зупиниться. Ця процедура повторюється беззупинно протягом 12 циклів, аби гарантувати, що безпечне гальмування не погіршиться під час тесту.

ФІРМОВА ВИХЛОПНА СИСТЕМА LAND ROVER

ФІРМОВІ МАСЛЯНІ ФІЛЬТРИ LAND ROVER

ЯК ПОСИЛИТИ
ЗАХИСТ ВАШОГО
АВТОМОБІЛЯ LAND ROVER

Оригінальні масляні фільтри Land Rover проходять процес розробки, який включає тисячі годин випробувань двигунів і десятки тисяч миль інтенсивних випробувань автомобілів за екстремальних кліматичних умов.

Якщо ви використовуєте оригінальні масляні фільтри та змінюєте їх через визначені інтервали, ви можете бути впевнені у якості, надійності, довговічності та функціональності вашого Land Rover та його комплектуючих.
Знайти дилера