DISCOVERY ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

DISCOVERY ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
DISCOVERY
D300 AWD AUTOMATIC MHEV
DISCOVERY S

DISCOVERY S

D300 AWD AUTOMATIC MHEV

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальна швидкість км/год 209
Час розгону 0-100 км/год (сек) 6,8
ВИТРАТА ПАЛИВА
ДВИГУНИ
ВАГА
БУКСИРУВАННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ДАХУ
РОЗМІРИ
ВИСОТА САЛОНУ НАД СИДІННЯМИ
МІСЦЕ ДЛЯ НІГ
ВАНТАЖНИЙ ОБ'ЄМ
ГЛИБИНА БРОДУ
ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Виберіть свої варіанти з асортименту опцій та аксесуарів.
МОДЕЛІ DISCOVERY

МОДЕЛІ DISCOVERY

Переглянути модельний ряд

*Наведене вище значення обсягу вологого вантажу дорівнює обсягу сухого вантажу та становить 922 літрів.

*Ці дані відносяться до NEDC2 і розраховуються за результатами випробувань виробника, проведених відповідно до вимог WLTP і законодавством ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися від наведених. Рівень викидів CO₂ та витрати пального можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, завантаження, встановлених коліс та аксесуарів. Значення NEDC2 розраховуються за офіційно прийнятою формулою за даними WLTP і є еквівалентними показниками використовуваного раніше циклу NEDC. Виходячи з отриманих результатів, визначається розмір оподаткування.

**Ознайомтеся за параметрами WLTP.
Наведені значення обчислені за результатами офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися від наведених. Рівень викидів CO₂ та витрати пального можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, завантаження, встановлених коліс та аксесуарів.

При встановленні 21-дюймових коліс.

При встановленні 4-зонного клімат-контролю ширина багажного відділення становитиме 1,273. 4-зонний клімат-контроль недоступний на комерційних автомобілях.

Включаючи повні баки рідин та 90% палива.

Включає водія вагою 75 кг, повні баки рідин і 90% палива.

Максимальне навантаження на точку зчеплення обмежується 100 кг, якщо встановлені колеса Gloss Sparkle Silver 20" Style 5011 із 5 розщепленими спицями.

Максимальна вантажопідйомність обмежена 2500 кг, якщо встановлені колеса Gloss Sparkle Silver 20" Style 5011 із 5 розщепленими спицями.

Об'єм, виміряний шляхом імітації заповнення багажного відділу рідиною.

Об'єм, виміряний за допомогою твердих блоків, сумісних з VDA (200 мм x 50 мм x 100 мм).

Вказано масу автомобіля у стандартній комплектації. Опціональне обладнання збільшує масу автомобіля. Додаткові функції та їх доступність можуть різнитися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату) або для їх встановлення можуть бути необхідні інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.