ДОСЛІДИТИ DISCOVERY

ДОСЛІДИТИ DISCOVERY
Ultimate versality

БЕЗКОМПРОМІСНА ЗРУЧНІСТЬ

Досліджуйте будь-які місця разом з родиною або друзями. Завдяки 7 повнорозмірним сидінням кожен зможе подорожувати з комфортом.

ІДЕАЛЬНО СПЛАНОВАНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Візьміть в дорогу все необхідне завдяки великій кількості інтелектуальних рішень для зберігання у всьому автомобілі.

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ЗАХИСТ

Пригоди гарантовані завдяки 5 точкам ISOFIX Discovery, 8 подушкам безпеки та п’ятизірковому рейтингу Euro NCAP.

БЕЗПЕРЕЧНИЙ DISCOVERY

НАТИСНУТИ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

ДОСТУП ДО ПРИГОД


Після прибуття до місця призначення, розсувні бічні підніжки полегшують посадку та висадку з автомобіля, а також забезпечують зручний доступ до багажника на даху.
Distinctly Discovery
Distinctly Discovery

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

Бездротова зарядка доступна для пасажирів на передніх сидіннях, пасажири на задніх сидіннях можуть користуватися портами USB.

РОЗВАГИ ДЛЯ КОЖНОГО

Розваги для всіх пасажирів, особливо під час тривалих поїздок, завдяки спеціально розробленим тримачам для пристроїв Click and Go.

ПРОСТІР ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ

Створений для поїздок зі всією родиною завдяки 7 повнорозмірним сидінням, положення яких можна змінювати одним натисканням кнопки на сенсорному екрані.

НАДЗВИЧАЙНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БУКСИРУВАННЯ


Визначне тягове зусилля Land Rover Discovery до 3500 кг поєднується з великою кількістю допоміжних функцій для буксирування, включаючи систему допомоги при буксируванні причепа Advanced Tow Assist, тож ви можете з впевненістю транспортувати будь-що, від кузова для перевезення для коней до причепів.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

PIVI PRO

Залишайтеся на зв’язку та будьте в курсі подій за допомогою Pivi Pro, нашої інтуїтивно зрозумілої інформаційно-розважальної системи, де ключову інформацію можна отримати лише двома дотиками.

ЗВ'ЯЗОК ПІД ЧАС РУХУ

Залишайтеся на зв'язку завдяки онлайн-пакету із тарифним планом. Отримайте більше підключених послуг через вбудовану SIM-картку із доступом до потокового медіа та прогнозів погоди.

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Заряджайте пристрої за допомогою бездротової зарядки та функції підключення. Це дозволить заряджати сумісні смартфони, мінімізуючи безлад у салоні. Додатковий підсилювач телефонного сигналу покращить якість зв’язку.

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ

Подбайте про своє самопочуття за допомогою додаткової системи іонізації nanoe TM Система іонізації із фільтром PM2.5, призначена для фільтрації дрібних частинок, у тому числі алергенів, що переносяться повітрям, наприклад, пил і пилок.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Оберіть функції, призначені для спрощення водіння та паркування, включаючи систему 3D-камер кругового огляду та адаптивний круїз-контроль із підтримкою кермового управління.

ЕФЕКТИВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ДВИГУНИ
ДИНАМІКА РУХУ
ЕЛЕКТРОННА ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА
ДВОСТУПІНЧАТА РОЗДАВАЛЬНА
КОРОБКА

ІНДИВІДУАЛЬНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ DISCOVERY

МОДЕЛІ DISCOVERY

Переглянути модельний ряд
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Перегляньте факти та цифри.