ПЛАГІН-ГІБРИД ВІД LAND ROVER

PHEV — НАЙБІЛЬШИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ СИЛОВИЙ АГРЕГАТ З УСІХ, ЯКІ МИ РАНІШЕ СТВОРЮВАЛИ
**ВИКИДИ CO2, г/км** Від 71 **ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км** Від 3.1
Новий двигун P400e надає легендарним можливостям Range Rover переваги електрифікації, забезпечуючи найнижчий рівень викидів в режимі EV до 48 км.
ЕЛІЗАБЕТ ГІЛЛ,
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

ПРО ЕЛЕКТРИЧНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

МЯКИЙ ГІБРИД (MHEV)

МЯКИЙ ГІБРИД (MHEV)

MHEV - це м'яка гібридна система, яка накопичує та зберігає енергію, що зазвичай втрачається під час сповільнення автомобіля, і розумно переробляє її, допомагаючи двигуну. Вона включає в себе вдосконалену систему stop start, яка вимикає двигун у разі повної зупинки, та допомагає значно економити паливо.
ГІБРИДНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (HEV)

ГІБРИДНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (HEV)

Працюючи одразу на двох двигунах та батареї, акумулятор гібридного транспортного засобу (HEV) заряджається за допомогою рекуперативного гальмування для підвищення ефективності. Енергія, що утворюється в процесі регенеративного гальмування, фіксує і зберігає кінетичну енергію в акумуляторі.
ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ З ЗАРЯДКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ (PHEV)

ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ З ЗАРЯДКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ (PHEV)

Поєднує в собі звичайний двигун з електродвигуном і акумулятором. Плагін-гібридний транспортний засіб (PHEV) заряджається від зовнішнього джерела живлення і, використовуючи рекуперативне гальмування, бездоганно вибирає і поєднує роботу бензинового та електродвигуна, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та ефективність.
АКУМУЛЯТОРНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (BEV)

АКУМУЛЯТОРНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (BEV)

У повністю електричних транспортних засобах (BEV) відсутній двигун внутрішнього згоряння. Електромобіль рухається винятково завдяки електричному двигуну з акумулятором та заряджається за допомогою точки підключення до мережі, забезпечуючи постійне плавне кермування в електричному режимі. Заряджений від зовнішнього джерела живлення та використовуючи рекуперативне гальмування, BEV досягає нульових викидів CO2.

ЗАРЯДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ПРО ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

Домашній зарядний кабель дозволяє заряджати автомобіль упродовж ночі за допомогою підключення до звичайної розетки. Для швидшого заряджання EV доступний настінний короб із вбудованим модулем змінного струму.**
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЗАРЯДЖАННЯ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER PHEV

RANGE ROVER PHEV

Довершений, вишуканий і розкішний; це - транспортний засіб, що втілює усі класичні риси Range Rover. Водночас ми представляємо найновіший Range Rover з показниками ефективності та ходовими характеристиками PHEV.
RANGE ROVER SPORT PHEV

RANGE ROVER SPORT PHEV

Range Rover Sport PHEV піднімає ходові характеристики, функціональні можливості та ефективність на новий рівень. Динамічний дизайн і гнучка, впевнена керованість доповнюються продуктивністю та зниженими викидами з нашим інноваційним двигуном.

*Функція подолання броду доступна лише з увімкненим двигуном
*
*Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
Режим Parallel Hybrid заново автоматично активується, якщо водій потребуватиме більшої потужності та крутного моменту, ніж доступно, або заряд акумулятора зменшиться до недостатнього для підтримки руху
Наведені показники є результатами офіційних випробувань виробника відповідно до вимог законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Показники споживання пального та рівень викидів CO2 можуть відрізнятися залежно від установлених коліс та додаткових опцій.