RANGE ROVER SPORT PHEV

СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР ТА ПОТУЖНІСТЬ ВІДТЕПЕР ЩЕ ЕФЕКТИВНІШІ
ВИКИДИ CO2 , г/км Від 64 ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км Від 2.8

ОСОБЛИВОСТІ PHEV

ЗАРЯДЖАННЯ

ЗАРЯДЖАННЯ

Для заряджання автомобіля за допомогою кабелю живлення потрібно лише 7,4 години. Використовуйте функцію Timed Charging, щоб обрати час зарядки PHEV, якщо ви хочете скористатися перевагами невисоких тарифів на електроенергію або просто зафіксуйте зручні для вас години.**
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ

Вбудований у систему Touch Pro Duo та інтерактивний дисплей водія функціонал дозволяє відстежувати наскільки ефективно ви керуєте автомобілем, і подає дані в режимі реального часу про те, як працює електродвигун на рівні зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння.
ПОПЕРЕДНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ САЛОНУ

ПОПЕРЕДНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ САЛОНУ

Ви можете попередньо прогріти або, лише для PHEV, охолодити салон, перш ніж сісти до автомобіля, без запуску двигуна, щоб ваші подорожі стали ще комфортнішими.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРОКЛАДАННЯ МАРШРУТУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРОКЛАДАННЯ МАРШРУТУ

За допомогою системи InControl власники PHEV зможуть бачити точки заряджання, позначені на обраному маршруті. Система також обирає найбільш ефективні маршрути, що враховують як рельєф, так і характер місцевості. Уся інформація відображається на верхньому сенсорному екрані.
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

У режимі EV двигун видає нульові викиди на дистанціях до 51 км. Під час довгих подорожей обидва двигуни працюють разом, щоб видавати справді вражаючі показники викидів CO2 – менш ніж 64 г/100 км. Це забезпечує більшу економію палива та зменшує вплив на навколишнє середовище.
ВДОСКОНАЛЕНЕ, БЕЗШУМНЕ КЕРУВАННЯ

ВДОСКОНАЛЕНЕ, БЕЗШУМНЕ КЕРУВАННЯ

PHEV практично безшумний у повністю електричному режимі (EV), гарантує плавний перехід з бензинового двигуна на електродвигун.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

МИТТЄВИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ

Електродвигун PHEV забезпечує миттєвий крутний момент для максимально чутливої рушійної сили. Поєднуючи бензиновий двигун Ingenium Si4 300 к.с. з електродвигуном 85 кВт, він видає загальну потужність 404 к.с. та прискорення 0-100 км/год. усього за 6.7 секунди та максимальну швидкість 220 км/год.

DESIGNДИЗАЙН

ІНТЕГРОВАНИЙ ДИЗАЙН

Кожен аспект дизайну PHEV був ретельно продуманий. Інтегрований у решітку радіатора роз’єм для заряджання забезпечує легке підключення та без погіршення дизайну Range Rover, який уже став легендою.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ В ЙОГО ДНК

Удосконалені та безкомпромісні позашляхові можливості. На Range Rover Sport PHEV встановлено функцію долання броду глибиною до 850 мм*. Потужність бензинового двигуна та додатковий обертовий момент, що забезпечується електродвигуном на низьких швидкостях, є перевагами у позашляхових ситуаціях.

*Функція долання броду доступна лише з увімкненим двигуном
*
*Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
На моделях PHEV об’єм заднього багажного відділення знижено, будь ласка, зверніться до місцевого роздрібного продавця для детальнішої інформації.