RANGE ROVER PHEV

БЕЗКОМПРОМІСНА ВИТОНЧЕННІСТЬ. ВРАЖАЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ВИКИДИ CO2 , г/км Від 64 ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км Від 2.8

СТИСЛИЙ ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ

ПРИСКОРЕННЯ


6.8

секундиВід 0 до 100 км/годину лише за 6,8 сек. Порівняно зі звичайним бензиновим двигуном, PHEV P400e демонструє ще більше потужності, коли вам це потрібно.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ


404 к.с.
The PHEV P400e enjoys superb performance with the combined power of the engine and motor producing 404PS.

ЛИШЕ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ


51

kmЗавдяки двигуну PHEV P400e ви можете пересуватися містом у повністю електричному режимі (EV) з запасом ходу до 51 км.

ЕКОНОМІЯ


64

г/км CO2Автомобіль демонструє реальну економію палива - всього лише 3,6 літра на 100 км і 64 г/км CO2, що робить його одним з найефективніших на сьогодні.

ОСОБЛИВОСТІ PHEV

ЗАРЯДЖАННЯ

ЗАРЯДЖАННЯ

Для заряджання автомобіля за допомогою кабелю живлення потрібно лише 7,4 години. Використовуйте функцію Timed Charging, щоб обрати час зарядки PHEV, якщо ви хочете скористатися перевагами невисоких тарифів на електроенергію, або просто обрати зручні для вас години.**
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ

Вбудований у систему Touch Pro Duo та інтерактивний дисплей водія функціонал дозволяє відстежувати, наскільки ефективно ви керуєте автомобілем, і подає дані в режимі реального часу про те, як працює електродвигун на рівні зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння.
ПОПЕРЕДНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ САЛОНУ

ПОПЕРЕДНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ САЛОНУ

Ви можете попередньо прогріти або, лише для PHEV, охолодити салон, перш ніж сісти до автомобіля, без запуску двигуна, щоб ваші подорожі стали комфортнішими.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРОКЛАДАННЯ МАРШРУТУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРОКЛАДАННЯ МАРШРУТУ

За допомогою системи InControl власники PHEV зможуть бачити точки заряджання, позначені на обраному маршруті. Система також обирає найефективніші маршрути, що враховують як рельєф, так і характер місцевості. Уся інформація відображається на верхньому сенсорному екрані.
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

У режимі EV двигун видає нульові викиди на дистанціях до 51 км. Під час довгих подорожей обидва двигуни працюють разом, щоб видавати справді вражаючі показники викидів CO2 – менш ніж 64 г/100 км. Це забезпечує більшу економію палива та зменшує вплив на навколишнє середовище.
ВДОСКОНАЛЕНЕ, БЕЗШУМНЕ КЕРУВАННЯ

ВДОСКОНАЛЕНЕ, БЕЗШУМНЕ КЕРУВАННЯ

PHEV практично безшумний у повністю електричному режимі (EV), гарантує плавний перехід з бензинового двигуна на електродвигун.

ДИЗАЙН

ІНТЕГРОВАНИЙ ДИЗАЙН

Кожен аспект дизайну PHEV був ретельно продуманий. Інтегрований у решітку радіатора роз’єм для заряджання забезпечує легке підключення та без погіршення дизайну Range Rover, який уже став легендою.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ БЕЗ КОМПРОМІСІВ

Автомобілі RangeRover PHEV мають такий самий рівень вишуканості, як і всі інші моделі Range Rover. Матеріали преміум-класу. Зразкове оздоблення. Система Touch Pro Duo та інтерактивний дисплей водія, що не мають рівних.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

БЕЗДОГАННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Range Rover завжди був синонімом визначних можливостей та функціональності, і PHEV не зазнав жодних компромісів. Режим EV забезпечує винятковий контроль на малих швидкостях і підтримує найкращу в своєму класі здатність Range Rover в доланні броду глибиною до 900 мм*.

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

*Функція подолання броду доступна лише з увімкненим двигуном
*
*Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
На моделях PHEV об’єм заднього багажного відділення знижено, будь ласка, зверніться до місцевого дилера для детальнішої інформації