DISCOVERY R-DYNAMIC
D300 AWD AUTOMATIC MHEV
R‑DYNAMIC S

R‑DYNAMIC S

D300 AWD AUTOMATIC MHEV

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Максимальна швидкість км/год 209
Прискорення (сек) 0-100 км/год 6,8
ВИТРАТА ПАЛЬНОГО
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
МАСА
БУКСИРУВАННЯ
ТРАНСПОРТУВАННЯ НА ДАХУ
ГАБАРИТИ
ВИСОТА САЛОНУ НАД СИДІННЯМИ
ПРОСТІР ДЛЯ НІГ
ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ - СТАНДАРТ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ -ПОЗАШЛЯХОВА ГЕОМЕТРІЯ
ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

ОБЕРІТЬ ВАШ DISCOVERY

НАЙБІЛЬШ УНІВЕРСАЛЬНИЙ СЕМИМІСНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК

Наведені цифри — це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені на основі офіційних випробувань виробника за циклом WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Об’єм викидів CO2 та витрата пальногоможуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс та встановлені аксесуари. Значення NEDC2 розраховуються за офіційно прийнятою формулою за даними WLTP і є еквівалентними показниками використовуваного раніше циклу NEDC. Виходячи з отриманих результатів, визначається розмір оподаткування.

††Переглянути дані WLTP
Наведені дані є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Викиди CO2, заощадження пального, споживання енергії та пробіг можуть варіюватися залежно від таких факторів як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження і комплектуючі.

За умови встановлення 21-дюймових колісних дисків.
Ширина багажного відділення при наявності системи 4-зонного клімат-контролю - 1273 мм. 4-зонний клімат-контроль не доступний для комерційних автомобілів.
Включаючи експлуатаційні рідини і паливний бак, заправлений на 90%.
Включаючи вагу водія (75 кг), експлуатаційних рідин і паливного бака, заправленого на 90%.
Максимальна буксирована потужність обмежена до 2,500 кг, , за умови встановлення 22-дюймових колісних дисків, Style 5011 у обробці Gloss Sparkle Silver.
Максимальна точка зчеплення обмежена до 100 кг, за умови встановлення 20-дюймових колісних дисків, Style 5011, у обробціGloss Sparkle Silver.
Обсяг визначений шляхом моделювання заповнення багажного відділення рідиною.
Обсяг визначено шляхом вимірювання з використанням твердих блоків (200 мм x 50 мм x 100 мм), що відповідають вимогам VDA.Обсяг вологого вантажу - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору.

Вага автомобілів відображена згідно стандартних технічних нормативів. Опційне обладнання збульшує вагу. Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися в залежності від специфікації автомобіля (моделі та силового агрегату) або вимагати наявності інших функцій для їх встановлення. Будь ласка, зверніться до найближчого дилера Land Rover для отримання додаткової інформації або сконфігуруйте свій автомобіль онлайн.