КОНФІГУРАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Дозвольте нам запропонувати конфігурації Range Rover. Нижче ви можете побачити кілька різних варіантів сконфігурованих автомобілів, які ми створили на основі своїх улюблених варіантів.


У нашому конфігураторі ви можете додатково створити власний дизайн, якщо хочете.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

P460e AWD AUTOMATIC PHEV
RANGE ROVER

RANGE ROVER

D350 AWD AUTOMATIC MHEV
RANGE ROVER

RANGE ROVER

P615 AWD AUTOMATIC MHEV
Новий повністю електричний Range Rover буде доступний для попереднього замовлення на окремих ринках наприкінці 2023 року.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ВИТОНЧЕНІСТЬ ТА РОЗКІШ

PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY
Втілення розкішних подорожей. Range Rover завжди демонструє захоплюючий дух сучасності.
PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

ПРОВІДНІ ІННОВАЦІЇ

Range Rover має багатий родовід передових технологій і продовжує переписувати книгу правил для демонстрації точності та якості.

PIONEERING INNOVATION

RANGE ROVER SV

Вишукана інтерпретація розкоші та персоналізації Range Rover.

RANGE ROVER SV

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Електричний гібрид Range Rover зі збільшеним запасом ходу (PHEV) забезпечує новий рівень продуктивності, ефективності та вишуканості.

ELECTRIC HYBRID

ВИБІР МОДЕЛЕЙ

Відкрийте для себе наші МОДЕЛІ RANGE ROVER, доступні зі стандартною та подовженою колісною базою. Потім уточніть свій вибір, щоб задовольнити всі ваші потреби.

RANGE ROVER SV

Вдосконалений. Розкішний. Ексклюзивний.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕRANGE ROVER

ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН

ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН

Редуктивний характер дизайну не містить зайвих деталей. Це найбажаніший Range Rover серед усіх існуючих.
ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

Розкішні подорожі та комфорт для семи дорослих.
ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Розроблені, щоб полегшити ваше життя, завдяки безлічі функцій керування.
ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Нові рівні продуктивності, ефективності й досконалості.

Переможець премії SMARTBEST за найкращі підключені технології, листопад 2020 року.

Зверніть увагу, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних рівнів комплектації. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від країни продажу, варіанту двигуна та трансмісії.​

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.​

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються завдяки використанню технології InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Функціональність Alexa залежить від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd.