ПЛАГІН-ГІБРИД ВІД LAND ROVER

PHEV — НАЙБІЛЬШИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ СИЛОВИЙ АГРЕГАТ З УСІХ, ЯКІ МИ РАНІШЕ СТВОРЮВАЛИ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО PHEV

ВИКИДИ CO2, г/км
Від 71

ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 3.1

НОВИЙ RANGE ROVER PHEV

БЕЗКОМПРОМІСНА ВИТОНЧЕННІСТЬ. ВРАЖАЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦЮ МОДЕЛЬ

ВИКИДИ CO2, г/км
Від 71

ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 3.1

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT PHEV

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І НАДМОЖЛИВОСТІ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦЮ МОДЕЛЬ

ВИКИДИ CO2, г/км
Від 71

ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 3.1

Порівняйте моделі
Скористайтеся інструментом порівняння, щоб знайти свій ідеальний Land Rover
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ
Порівняйте моделі, щоб знайти ідеальну для вас
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Перегляньте та завантажте останні версії брошур Land Rover
ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Land Rover

Новий двигун P400e надає легендарним можливостям Range Rover переваги електрифікації, забезпечуючи найнижчий рівень викидів в режимі EV до 48 км.

ЕЛІЗАБЕТ ГІЛЛ,
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

 • ПОТУЖНІСТЬ

  PHEV видає потужність 404 к.с. та викиди CO2 лише 71 г/км‡, використовуючи комбінацію вдосконаленого 2,0-літрового бензинового двигуна Ingenium Si4 потужністю 300 к.с. та електричного двигуна потужністю 105 кВт.

 • РЕЖИМИ ВОДІННЯ

  Обирайте між паралельним гібридним режимом (режим керування за замовчуванням), що поєднує в собі бензиновий та електричний привід, та повністю електричним режимом EV (Electric Vehicle)^.

 • ВДОСКОНАЛЕНЕ, БЕЗШУМНЕ КЕРУВАННЯ

  PHEV практично безшумний у повністю електричному режимі (EV), гарантує плавний перехід з бензинового двигуна та електродвигун.

 • БЕЗДОГАННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Коли йдеться про характеристики та продуктивність, PHEV гарантує точність, безкомпромісність і готовність виходити за межі буденного, долаючи брід* та кам’янисті місцевості.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ЯК ПРАЦЮЄ ПЛАГІН-ГІБРИД

PHEV поєднує наш бензиновий двигун Ingenium та електродвигун потужністю 85 кВт, а також батарею потужністю 13 кВт, яка заряджається від зовнішнього джерела. У режимі EV батарея забезпечує запас ходу до 51 км з нульовими викидами CO2.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО
ПРО ЕЛЕКТРИЧНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ
МЯКИЙ ГІБРИД (MHEV)
MHEV - це м'яка гібридна система, яка накопичує та зберігає енергію, що зазвичай втрачається під час сповільнення автомобіля, і розумно переробляє її, допомагаючи двигуну. Вона включає в себе вдосконалену систему stop start, яка вимикає двигун у разі повної зупинки, та допомагає значно економити паливо.
ГІБРИДНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (HEV)
Працюючи одразу на двох двигунах та батареї, акумулятор гібридного транспортного засобу (HEV) заряджається за допомогою рекуперативного гальмування для підвищення ефективності. Енергія, що утворюється в процесі регенеративного гальмування, фіксує і зберігає кінетичну енергію в акумуляторі.
ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ З ЗАРЯДКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ (PHEV)
Поєднує в собі звичайний двигун з електродвигуном і акумулятором. Плагін-гібридний транспортний засіб (PHEV) заряджається від зовнішнього джерела живлення і, використовуючи рекуперативне гальмування, бездоганно вибирає і поєднує роботу бензинового та електродвигуна, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та ефективність.
АКУМУЛЯТОРНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (BEV)
У повністю електричних транспортних засобах (BEV) відсутній двигун внутрішнього згоряння. Електромобіль рухається винятково завдяки електричному двигуну з акумулятором та заряджається за допомогою точки підключення до мережі, забезпечуючи постійне плавне кермування в електричному режимі. Заряджений від зовнішнього джерела живлення та використовуючи рекуперативне гальмування, BEV досягає нульових викидів CO2.
ЗАРЯДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ
ПРО ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

Домашній зарядний кабель дозволяє заряджати автомобіль упродовж ночі за допомогою підключення до звичайної розетки. Для швидшого заряджання EV доступний настінний короб із вбудованим модулем змінного струму.**

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЗАРЯДЖАННЯ
ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ
RANGE ROVER PHEV
Довершений, вишуканий і розкішний; це - транспортний засіб, що втілює усі класичні риси Range Rover. Водночас ми представляємо найновіший Range Rover з показниками ефективності та ходовими характеристиками PHEV.
ПОДИВИТИСЯ МОДЕЛЬ
RANGE ROVER SPORT PHEV
Range Rover Sport PHEV піднімає ходові характеристики, функціональні можливості та ефективність на новий рівень. Динамічний дизайн і гнучка, впевнена керованість доповнюються продуктивністю та зниженими викидами з нашим інноваційним двигуном.
ПОДИВИТИСЯ МОДЕЛЬ

*Функція подолання броду доступна лише з увімкненим двигуном
*
*Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
Режим Parallel Hybrid заново автоматично активується, якщо водій потребуватиме більшої потужності та крутного моменту, ніж доступно, або заряд акумулятора зменшиться до недостатнього для підтримки руху
Наведені показники є результатами офіційних випробувань виробника відповідно до вимог законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Показники споживання пального та рівень викидів CO2 можуть відрізнятися залежно від установлених коліс та додаткових опцій.