ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

ЗНАЙДІТЬ ДЛЯ СЕБЕ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ СПОСІБ ЗАРЯДЖАННЯ EV
**ВИКИДИ CO2 , г/км** Від 72 **ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км** Від 3.2

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА

Наші PHEV можуть заряджатися від побутової розетки або роз'єму IEC. Повна зарядка автомобіля, після якої він зможе проїхати до 48 км з нульовим рівнем викидів, займає всього 7,5 години, тому її можна з легкістю здійснювати за ніч. Установка та використання настінного блоку знизить витрати часу на цю процедуру до 2,75 годин. *

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА — ДОСТУПНО У СТАНДАРТНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА — ДОСТУПНО У СТАНДАРТНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Усі автомобілі Land Rover PHEV оснащені кабелем для заряджання вдома Home Charging Cable (зарядний кабель, тип 2). Кабель під'єднується до внутрішніх розеток і забезпечує час заряджання - лише 7,5 години. Кабель можна використовувати незалежно від погоди. Будь ласка, зверніться до дилера Land Rover щодо уточнення часу заряджання у вашому регіоні.†
МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ — ДОСТУПНО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ — ДОСТУПНО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Мультифункціональний кабель для заряджання (універсальний зарядний кабель, Тип 2), що постачається разом з вашим транспортним засобом, дозволяє заряджати автомобіль з будь-якої внутрішньої розетки змінного струму або роз'єму CЕЕ. Змінний адаптер дозволяє використовувати кабель за межами вашої країни, використовуючи додаткові варіанти роз’ємів з двома або трьома контактами, залежно від регіону.†
КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ — ДОСТУПНО ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ — ДОСТУПНО ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Сумісний з домашнім настінним коробом для зарядки, який може встановити у вашому будинку обраний постачальник Land Rover, кабель Public Charging Cable (зарядний кабель, тип 3) також дає змогу під'єднуватися до громадських станцій зі змінним струмом для заряджання.†

ДОМАШНІЙ НАСТІННИЙ КОРОБ ДЛЯ ЗАРЯДКИ

Обрані нами продавці та майстри, які встановлюватимуть настінний короб, гарантують, що будь-яка робота виконується відповідно до найвищих стандартів. Надійний настінний короб може бути встановлений у зручному для вас місці. Більше деталей щодо зарядки буде надано згодом.
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Рекуперативне гальмування використовує електродвигун для накопичення кінетичної енергії під час гальмування, перетворюючи її на електричну енергію, яка використовується для зарядки акумулятора високої напруги. Цей процес запускається, коли ви забираєте ногу з педалі газу, а також під час гальмування.

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER PHEV

RANGE ROVER PHEV

Довершений, вишуканий і розкішний; це - транспортний засіб, що втілює усі класичні риси Range Rover. Водночас ми представляємо найновіший Range Rover з показниками ефективності та ходовими характеристиками PHEV.
RANGE ROVER SPORT PHEV

RANGE ROVER SPORT PHEV

Range Rover Sport PHEV піднімає ходові характеристики, функціональні можливості та ефективність на новий рівень. Динамічний дизайн і гнучка, впевнена керованість доповнюються продуктивністю та зниженими викидами з нашим інноваційним двигуном.

*Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
*
*Деякі станції потребують реєстрації або оплати за тарифом.
†Подовжувачі та адаптери ніколи не повинні використовуватися з електричним транспортним засобом або зарядним кабелем. Об’єм багажного відділення зменшено для моделей PHEV, будь ласка, зверніться до місцевого дилера, щоб отримати детальнішу інформацію. Зарядний пристрій може відрізнятися залежно від ринку. Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого дилера.
‡ "Усі показники є цільовими значеннями виробника і підлягають остаточному підтвердженню перед виробництвом. Зверніть увагу, що показники викидів CO 2 та споживання пального можуть змінюватися залежно від встановлених коліс, а стандартні колеса не гарантують найнижчі показники.