ДОСЛІДИТИ RANGE ROVER

ДОСЛІДИТИ RANGE ROVER

ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН

Range Rover L460 22MY
НАТИСНУТИ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ

ВИШУКАНИЙ ЕКСТЕР'ЄР

Актуальна інтерпретація та редуактивний дизайн без зайвих деталей створюють форму, яка демонструє захоплюючий дух сучасності.
A REFINED EXTERIOR
DISTINGUISHED DESIGN

ВИШУКАНІСТЬ БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

Сучасний вишуканий дизайн інтер’єру, підкріплений ексклюзивними лаконічними деталями, та інтуїтивно зрозумілим підходом до відповідних технологій.

РОЗКІШНА ШКІРА

Обирайте свій варіант оздоблення серед 5 доступних варіантів преміальної шкіри, з усією розкішшю та вишуканістю, яких слід було б очікувати від Range Rover.

ЕКОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ

Розкішні альтернативи оздоблення шкірою – матеріали KvadratTM текстиль та UltrafabricsTM пропонують м'який на дотик матеріал та підкреслюють сучасний стиль салону.

ЕЛЕМЕНТИ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

Надайте інтер’єру вашого особистого стилю за допомогою асортименту тонких покриттів та різноманітних матеріалів й оздоблення.

ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

НАЙКОМФОРТНІШІ ПОДОРОЖІ

Від дверей з електроприводом* до сидінь із функцією масажу гарячим камінням — кожна деталь Range Rover дарує вам розкішні враження від подорожей.

АКТИВНЕ ШУМОПОГЛИНАННЯ

Уперше в світі активне шумопоглинання нового покоління усуває небажані шуми та вібрацію за допомогою динаміків у підголівниках. Це дозволяє створити атмосферу спокійного затишку для максимального комфорту в салоні.
СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION PRO

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION PRO

Фільтрація PM2.5 та технологія nanoeTMX значно зменшують неприємні запахи, видаляють бактерії та алергени, включаючи вірус SARS-CoV-2, а функція моніторингу рівня CO2 в салоні2 позитивно впливає на самопочуття та концентрацію уваги водія, оптимізуючи вміст вуглекислого газу.
ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Чотиризонний клімат-контроль з окремими елементами керування для водія, переднього пасажира та пасажирів з кожного боку другого ряду сидінь дозволяє регулювати рівні температури та інтенсивність повітряного потоку відповідно до ваших уподобань.

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА НОВОГО ПОКОЛІННЯ PIVI PRO

Відзначена нагородами інформаційно-розважальна система Pivi Pro є нашою найбільш інтуїтивно зрозумілою системою. Система включає всі елементи керування на одному сенсорному екрані, забезпечує легке підключення до смартфонів й відкриває безліч можливостей підключеного водіння.
ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

Аудіо система MeridianTM Signature Sound забезпечує реалістичне відтворення звуку. Сабвуфер і 34 динаміки створюють об'ємне звучання на будь-якому сидінні завдяки технології MeridianTM Trifield 3D.
ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Пакет опцій Online забезпечує безперебійне підключення за допомогою точки доступу Wi-Fi і вбудованих застосунків, таких як Amazon Alexa. Оновлення програмного забезпечення бездротової мережі (SOTA) підтримують актуальність вашого автомобіля.
ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ ДЛЯ ЗАДНІХ СИДІНЬ

ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ ДЛЯ ЗАДНІХ СИДІНЬ

Пасажири другого ряду сидінь мають змогу керувати функціями розважальної системи та комфортом в салоні, використовуючи спеціальний пульт-планшет з 8-дюймовим сенсорним екраном, що зручно розташований у підлокітнику другого ряду сидінь.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.

ЦИФРОВІ СВІТЛОДІОДНІ ПЕРЕДНІ ФАРИ

Цифрові світлодіодні фари з фірмовими денними ходовими вогнями, проєкцією зображення та адаптивним переднім освітленням забезпечують кращу видимість та чіткість в темну пору доби. Вони використовують дані системи навігації, щоб завчасно слідкувати за дорогою попереду.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

ПІДВИЩЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Автомобіль доступний з гібридним силовим агрегатом зі збільшеним запасом ходу (PHEV). 3,0-літровий 6-циліндровий бензиновий двигун Ingenium з електромотором 105 кВт доступний у варіантах P460e або P550e. Заряджайте до 80 % менш ніж за 60 хвилин за допомогою швидкої зарядки від джерела постійного струму.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДУ **

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ (ДО)

121 KM

WLTP. Прогнозований запас ходу в реальних умовах руху — до 94 км.

ВИКИДИ2 СО2 (ВІД)

16 Г/КМ

У режимі EV — нульові викиди.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

<60 ХВ.

Заряджайте до 80 % менш ніж за 60 хвилин за допомогою швидкої зарядки від джерела постійного струму 50 кВт

ЧАС ЗАРЯДКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ (ВІД)

5 ГОДИН

До 100% заряду при використанні домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 7 кВт.
ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ

ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ

Система адаптивного управління підвіскою забезпечує точну динаміку та плавний хід автомобіля, за рахунок контролю положення коліс та рухів кузова до 500 разів на секунду та безперервно пропонуючи оптимізацію налаштувань амортизаторів.
ВПЕВНЕНЕ УПРАВЛІННЯ

ВПЕВНЕНЕ УПРАВЛІННЯ

Активний задній диференціал з електронним блокуванням надає додаткову перевагу, забезпечуючи краще зчеплення на поворотах та на бездоріжжі завдяки контролю проковзування між колесами задньої осі.
ЗБАЛАНСОВАНА ПОТУЖНІСТЬ

ЗБАЛАНСОВАНА ПОТУЖНІСТЬ

Система динамічного розподілу крутного моменту шляхом гальмування дозволяє здійснювати контрольовані маневри при поворотах і забезпечує високу керованість на найкрутіших віражах. Електронний диференціал і гальмівна система забезпечують баланс розподілу крутного моменту двигуна між чотирма колесами під час проходження поворотів.
БЕЗТУРБОТНА ЗРУЧНІСТЬ

БЕЗТУРБОТНА ЗРУЧНІСТЬ

Пневматична підвіска з електронним керуванням дарує відчуття спокою та комфорту під час проходження поворотів на Range Rover. Система динамічної стабілізації Dynamic Response Pro покращує керованість за допомогою електронної системи активного контролю нахилу кузова (eARC), забезпечуючи виняткове керування та поворот коліс.

ВИНЯТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

КЕРУВАННЯ ВСІМА КОЛЕСАМИ
ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА З ЕЛЕКТРОННИМ УПРАВЛІННЯМ
ПРОГРАМИ З НАЛАШТУВАННЯМИ

УНІКАЛЬНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Charente Grey (Premium Metallic) | Autobiography | 5 сидінь, стандартна колісна база

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ АБО АВТОМОБІЛІ В НАЯВНОСТІ

Виберіть модель, двигун та пакет технічних характеристик, перш ніж створити унікальний автомобіль за допомогою вибору кольорів, коліс та варіантів оформлення салону.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Різноманітні пакети опцій та аксесуарів. Широкий асортимент кольорів, коліс та варіантів даху. Це ваш Range Rover.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

МОДЕЛІ RANGE ROVER

МОДЕЛІ RANGE ROVER

Переглянути весь модельний ряд
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Вдосконалений. Розкішний. Ексклюзивний.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри.

*Вказані розрахунки приведені згідно з циклом NEDC2 та підраховані за офіційними даними від виробника за циклом WLTP згідно з законами ЄС. Наведені розрахунки вказані виключно для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятись. 2 Рівень викидів CO2 і витрата палива можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари. Показники NEDC2 розраховані за державною формулою відносно показників циклу WLTP і є еквівалентом розрахунків за попереднім тестом NEDC. Таким чином, можна точніше розрахувати вартість податків.


Ознайомтеся з параметрами WLTP..
Вказані розрахунки підраховані за офіційними даними від виробника за циклом WLTP згідно з законами ЄС. Наведені розрахунки вказані виключно для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятись. 2 Рівень викидів CO2 і витрата палива можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари.


1 Ваш автомобіль готовий до використання Apple CarPlay®. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Ваш автомобіль готовий до використання Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті www.android.com/auto/.

3 Land Rover Remote містить послуги підписки, які можна продовжити після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover. Застосунок Land Rover Remote потрібно завантажити з Apple App Store/Google Play Store.

4 Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.

5 Доступно лише із сонцезахисним покриттям вітрового скла на деяких ринках.

6 Для оновлення потрібна передача даних.

7 Можуть застосовуватися правила чесного використання. Включають підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

8 Можуть застосовуватися правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця швидкість і функціональність трафіка можуть знижуватися на залишкові дні місяця.
Для отримання детальної інформації про "Політику добросовісного використання пов’язану з цією функцією, зверніться до "Умов InControl Pivi Pro" на веб-сайті landrover.com/pivi-pro-terms.
Час відтворення залежить від постачальника потокової передачі та визначення відеовмісту.
HD-відео значно збільшить обсяг використання даних.


Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Додаткові функції та їх доступність можуть різнитися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату), для низки функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання більш детальної інформації зверніться до офіційного дилера або налаштуйте свій автомобіль онлайн.


Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються завдяки використанню технології InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Apple CarPlay є зареєстрованим товарним знаком компанії Apple Inc. Застосовується угода користувача Apple Inc.
Android Auto є торговою маркою Google LLC. Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.
NanoeTM є торговою маркою Panasonic Corporation.