RANGE ROVER ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

RANGE ROVER ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Виберіть свій варіант із нашого асортименту опцій та аксесуарів
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Вдосконалений. Розкішний. Ексклюзивний.
МОДЕЛІ RANGE ROVER

МОДЕЛІ RANGE ROVER

Переглянути весь модельний ряд

±†Зазначені дані відносяться до NEDC2 і розраховуються за результатами випробувань виробника. Показники в реальних умовах експлуатації можуть відрізнятися.Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися.2Рівень викидів CO2 і витрата палива, електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари. Значення NEDC2 розраховуються за офіційно прийнятою формулою за даними WLTP і є еквівалентними показниками використовуваного раніше циклу NEDC. Виходячи з отриманих результатів, визначається розмір оподаткування.

**Ознайомтеся з параметрами WLTP.

Наведені значення обчислені за результатами офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися від наведених.2Рівень викидів CO2 і витрата палива, електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу є актуальними для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

З активованою функцією Dynamic Launch.

Включаючи водія вагою 75 кг, всі рідини та 90% пального.

Включає всі залиті рідини та 90% пального.

Повна маса автомобіля (GVW) Range Rover SV з подовженою колісною базою і максимальна маса транспортного засобу та причепа (GTW) зменшена на 30 кг для версії SV Signature Suite.

Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200x50x100 мм), що відповідають вимогам VDA.

Обсяг рідини - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору

**Зі знятою кришкою буксирувального вушка.

Вказано масу автомобіля у стандартній комплектації. Опціональне обладнання може збільшити масу автомобіля.

Додаткові функції та їх доступність можуть різнитися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату), для низки функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання більш детальної інформації зверніться до офіційного дилера або налаштуйте свій автомобіль онлайн.