НОВИЙ RANGE ROVER ПРОВІДНІ ІННОВАЦІЇ

НОВИЙ RANGE ROVER ПРОВІДНІ ІННОВАЦІЇ
Range Rover має багатий родовід передових інновацій і продовжує переписувати книгу правил для демонстрації точності та якості.

ДИЗАЙН, ЩО СПРИЯЄ ІННОВАЦІЯМ

Наше бачення сучасного дизайну реалізується завдяки поєднанню найсучасніших інженерних рішень з інтуїтивно зрозумілими технологіями.

DESIGN ENABLING INNOVATION

Гладке покриття даху із лазерними швами демонструє суцільну поверхню, втілюючи нашу філософію дизайну. Приховані елементи забезпечують міцний зовнішній вигляд і покращують аеродинамічні характеристики. Заокруглений край дверей з'єднується зі склом у простому, лаконічному покритті завдяки прихованій лінії оздоблення. Цифрові світлодіодні фари Range Rover оснащені провідним у галузі мікропроцесором і 1,2 мільйонами мікродзеркал. Вони можуть сфокусуватися на 16 об’єктах одночасно та заглушити відблиски. Перші в світі задні ліхтарі, які приховані до моменту увімкнення, під час роботи виглядають як яскраві червоні світлодіоди, а коли вони не використовуються, — як характерна глянцева чорна графіка.

ЗАТИШНИЙ ПРИТУЛОК

Активне шумопоглинання та витончена архітектура зі змішаних металів забезпечують одну з найтихіших кабін серед усіх дорожніх транспортних засобів.

Активне шумопоглинання нового покоління усуває небажані шуми та вібрації. Це зменшує когнітивне навантаження на водія та пасажирів, допомагаючи кожному дістатися до місця призначення бадьорим. Перші в світі динаміки в підголівниках із фуекцією поглинання шуму створюють окремі тихі зони для максимального комфорту. Чотири акселерометри та мікрофони ззовні вашого Range Rover відстежують вібрацію коліс, шум шин і двигуна, генеруючи сигнал припинення, який відтворюється через 35 основних динаміків автомобіля. Інженерні вдосконалення сприяють покращенню передачі шуму на 24 відсотки навіть до використання функції активного шумопоглиння.

ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ

Справжня сучасна розкіш вимагає повністю інтегрованих актуальних передових функцій.

Розширені функції, включаючи Amazon Alexa, Remote Park Assist1та інтормаційно-розважальну систему Pivi Pro2 повністю інтегровані, прості у використанні та завжи актуальні. Завдяки бездротовому оновленню програмного забезпечення (SOTA) Range Rover постійно удосконалюється.

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ПОТУЖНІСТЬ

Нова архітектура Range Rover забезпечує основу для ефективних варіантів трансмісії, включаючи електричний гібрид ізі збільшеним запасом ходу (PHEV). Повністю електричний Range Rover приєднається до родини автомобілів у 2024 році, який стане флагманом нашого руху до електричного майбутнього.

ЩОДЕННІ ПОДОРОЖІ

75 ВІДСОТКІВ

Запас ходу 113 км дозволяє виконувати 75 відсотків щоденних поїздок3 в режимі електромобіля.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ (ДО)

113KM **

WLTP. Прогнозований запас ходу в реальних умовах руху - до 88 км.

ВИКИДИ 2CO2 (ВІД)

18 г/км **

У режимі EV — нульові викиди.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ

<60 MINS

Заряджайте до 80 відсотків за <60 mins with DC rapid charging4.

АРХІТЕКТУРА КУЗОВА MLA-FLEX

Модульна поздовжня архітектура зі змішаних металів (MLA-Flex) забезпечує ідеальну основу для нових рівнів комфорту та вишуканості.

MLA-FLEX
MLA-FLEX

Новий структурний дизайн Range Rover врівноважує вагу, міцність і жорсткість. Новий кузов MLA-Flex на 50 відсотків жорсткіший, а інженерні вдосконалення сприяють покращенню передачі шуму на 24 відсотки. Завдяки поєднанню найсучасніших інженерних рішень, 260 000 віртуальних випробувань та 1,2 мільйонів кілометрів випробувань прототипів, Range Rover демонструє надійність та комфорт і забезпечує еталонну якість.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Range Rover подає приклад.
МОДЕЛІ RANGE ROVER

МОДЕЛІ RANGE ROVER

Переглянути весь модельний ряд
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри.

**Ознайомтеся з параметрами WLTP.

Наведені значення є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС для автомобіля з повністю зарядженою батареєю. Призначені виключно для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися.2Викиди CO 2 , показники економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

1Доступний з середини 2022 року.

2Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover

3Передбачається заряджання лише вдома та на основі анонімних даних від власника Range Rover

4Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись цим, вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; об'єкт, що використовується, і тривалість заряду.

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються завдяки використанню технології InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.