КОЛЬОРИ ЕКСТЕР’ЄРУ

СІМ ВИСОКОЯКІСНИХ ВАРІАНТІВ

Доступні сім кольорів лако-фарбового покриття, включаючи Pangea Green та Gondwana Stonе, навіяні прадавніми континентами. Інші доступні кольори - Fuji White, Indus Silver, Eiger Grey, Santorini Black та Tasman Blue.

Pangea Green
Gondwana Stone
Fuji White
Indus Silver
Eiger Grey
Santorini Black
Tasman Blue

ВАРІАНТИ ДАХУ

СКЛАДАНИЙ ДАХ З ТКАНИНИ

При відкритті складного даху з тканини ви можете по-справжньому відчути себе частиною свого оточення. У складеному вигляді він додає вам почуття надійності та захисту від стихій.

РОЗСУВНИЙ ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Наповнюючи салон природним світлом, розсувний панорамний дах дарує відчуття простору в салоні та безперешкодний зв'язок із зовнішнім світом.

КОНТРАСТНИЙ ДАХ

Заявіть про себе. Виберіть один з двох кольорів даху: класичний Fuji White або контрастний Narvik Black.

ВАРІАНТИ КОЛІС

ДВАНАДЦЯТЬ ОПЦІЙ

Виберіть один з 12 варіантів дизайну коліс* чотирьох різних розмірів: 18”, 19”, 20” та 22” дюйми. Включаючи 18-дюймові колісні диски з білої сталі.

18-дюймові колісні диски Style 5093, колір Gloss White, сталь
19-дюймові колісні диски Style 6009, 6 спиць, колір Gloss Sparkle Silver
19-дюймові колісні диски Style 6010, 6 спиць, колір Gloss Sparkle Silver
20-дюймові колісні диски Style 5094, 5 спиць, колір Gloss Sparkle Silver
20-дюймові колісні диски Style 5095, 5 подвійних спиць, колір Gloss Dark Grey з контрастним оздобленням Diamond Turned
20-дюймові колісні диски Style 5098, 5 спиць, колір Satin Dark Grey
22-дюймові колісні диски Style 5098, 5 спиць, колір Gloss Sparkle Silver
22-дюймові колісні диски Style 5098, 5 спиць, колір Gloss Black

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЕКСТЕР’ЄРУ BLACK

ВИДІЛЯЙСЯ

Виразні фінальні акценти до зовнішнього вигляду Defender. Цей пакет опцій містить елементи кольору Narvik Black - елементи на капоті, напис на дверях багажника, решітку радіатора та оздоблення капоту в клітинку.

1/4

ЕКСТЕР’ЄР

1/4

БАГАЖНИК ДЛЯ ЕКСПЕДИЦІЙ, РОЗМІЩЕНИЙ НА ДАХУ
БАГАЖНИК ДЛЯ ЕКСПЕДИЦІЙ, РОЗМІЩЕНИЙ НА ДАХУ

В екстремальних подорожах важливо взяти з собою все необхідне обладнання. Багажник для експедицій, що монтується на даху1, здатний витримати динамічне навантаження до 142 кг* та має більш ніж достатньо місця для ваших речей.

ВИСУВНА ДРАБИНА НА ДАХ
ВИСУВНА ДРАБИНА НА ДАХ

Покращуючи доступ до даху, висувна драбина для даху1 2 робить завантаження ваших речей простішим. Для додаткової безпеки драбину можна зафіксувати у складеному положенні.

НАДУВНИЙ ВОДОНЕПРОНИКНИЙ ТЕНТ

Насолоджуйтесь краєвидами, не турбуючись про погоду. Надувний водонепроникний тент2 можна швидко розгорнути. Він гнучкий для встановлення – фіксується до бічної або задньої сторони автомобіля.

ПОРТАТИВНИЙ ДУШ

З легкістю очищуйте своє обладнання за допомогою портативного душа з резервуаром на 6,5 літра для подачі води під тиском. Включає шланг та насадку для душа, отже, його можна використовувати для миття чобіт, велосипедів або гідрокостюмів.

ТРИМАЧ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА

Візьміть з собою в поїздку два велосипеди завдяки двом варіантам тримачів для велосипедів, що встановлюються на даху2.

ІНТЕР’ЄР

РЮКЗАК, РОЗМІЩЕНИЙ НА СИДІННІ

Рюкзак, зафіксований на задньому сидінні, дозволяє тримати під рукою всі ваші найважливіші речі, акуратно сховавши їх від сторонніх осіб. Універсальний 20-літровий рюкзак, розміщений на сидінні, легко знімається, отже, його можна взяти з собою, виходячи з автомобіля.

ІНТЕГРОВАНИЙ ПОВІТРЯНИЙ КОМПРЕСОР

Надувайте шини автомобіля, велосипеда, гумові матраци та інші речі у будь-який зручний час завдяки інтегрованому повітряному компресору, встановленому у багажнику.

СИСТЕМА CLICK AND GO

Універсальна багатоцільова система для пасажирів другого ряду. Встановлюється між кріпленнями підголівників за допомогою додаткових пристроїв, які можна додати для зберігання ваших планшетів, сумок, ноутбуків та піджаків.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН

Виберіть один з наших пакетів опцій для перевезення домашніх тварин, щоб забезпечити вашому домашньому улюбленцю безпеку та зручність під час кожної подорожі, одночасно захищаючи салон вашого автомобіля.

КОМПЛЕКТИ АКСЕСУАРІВ

Чотири комплекти. Необмежені можливості. Щоб отримати від життя максимум, виберіть один з комплектів нижче.

КОМПЛЕКТ EXPLORER
КОМПЛЕКТ EXPLORER

Прокладайте власний шлях незалежно від місцевості. Комплект аксесуарів Explorer оснащує Defender усім необхідним, щоб кидати виклик умовностям та підкорювати найбільш недосліджені території. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

КОМПЛЕКТ ADVENTURE
КОМПЛЕКТ ADVENTURE

Задовольніть вашу пристрасть до нового. Комплект Adventure оснащує Defender усім необхідним, щоб вивести вас зі звичних туристичних маршрутів до справжніх природних пам’яток. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

КОМПЛЕКТ COUNTRY
КОМПЛЕКТ COUNTRY

Комплект Country оснащує Defender усім необхідним, щоб запропонувати вам комфорт та зробити кожну подорож справді незабутньою. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

КОМПЛЕКТ URBAN
КОМПЛЕКТ URBAN

Підкорюйте бетонні джунглі. Комплект Urban пропонує Defender можливість стати помітним у передмісті завдяки вражаючому стильному дизайну, впевненому вигляду та стійкості автомобіля. Відкрийте для себе ідеальний комплект, використовуючи наш опитувальник.

1/41Вимагає наявності рейлінгів на даху для встановлення.
2Доступний на початку 2020 року.
*При встановленні на 110 з шинами для бездоріжжя.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070