НОВИЙ <br>LAND ROVER DISCOVERY

НОВИЙ
LAND ROVER DISCOVERY

НАЙБІЛЬШ УНІВЕРСАЛЬНИЙ СЕМИМІСТНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК
ОГЛЯД 360° ЕКСТЕР’ЄРУ

ВИБІР ДИЗАЙНЕРА

Cтворіть ваш Discovery із допомогою наших дизайнерів. Є дуже багато варіантів, щоб створити ваш ідеальний автомобіль.

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

Преміальний та цілеспрямований дизайн із нижчою та ширшою посадкою
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Новий Discovery демонструє нові рівні універсальності
РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Новий Discovery створений для захоплюючих подорожей разом із сім’єю
ПОТУЖНІСТЬ

ПОТУЖНІСТЬ

Pivi Pro - це наша найдосконаліша інформаційно-розважальна система на сьогоднішній день

ДИЗАЙН

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

ЗНАЙОМТЕСЯ З ЕКСТЕР’ЄРОМ

Завдяки оновленню дизайну посадку Discovery отримав більш нижчу та ширшу посадку. Від нових головних та задніх фар до вдосконаленої передньої решітки радіатора та нових бамперів. Покращений гармонійний зовнішній вигляд задньої частини та нові дизайни коліс із діаметром 20–22 дюймів надають автомобілю ще більш привабливого та сучасного вигляду.
СТВОРИТИ СВІЙ
МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Нові рельєфно виконані фари з виразною фірмовою графікою та матричною світлодіодною технологією головного світла задля максимальної видимості СТВОРИТИ СВІЙ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ГАЛЕРЕЮ
LAND ROVER DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY

Безпомилковий та цілеспрямований дизайн. Велика кількість витончених та продуманих удосконалень надають універсальному Land Rover Discovery ще більшої преміальності.
LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

Land Rover Discovery R-Dynamic представляє потужне поєднання спортивного характеру та універсальності. З унікальним дизайном бамперів, коліс та задніх фар.
LAND ROVER DISCOVERY METROPOLITAN EDITION

LAND ROVER DISCOVERY METROPOLITAN EDITION

Metropolitan Edition вміло поєднує в собі неперевершений стиль та функціональність, завдяки чому ми створили найрозкішнішу модель Особливої привабливості на дорозі новому Discovery додають 22-дюймові диски з обробкою Diamond Turned, вишукані чорні гальмівні супорти, решітка радіатора з обробкою Bright Atlas та напис Discovery.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

7 СИДІНЬ

7 СИДІНЬ

258 літрів


Опціональний третій ряд надає можливість із легкістю розташувати 7 дорослих пасажирів. Показник загального об’єму, вказаний вище, дорівнює сухій ємності у 172 літри.

Обсяг вологого вантажу - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору. Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200 x 50 x 100мм) та показує обсяг практичного простору в автомобілі.

7 ПОВНОРОЗМІРНИХ СИДІНЬ

7 ПОВНОРОЗМІРНИХ СИДІНЬ

Якщо ви плануєте подорож усімох, — чи то зі своїми друзями, чи то з дітьми, — наш 7-місний Land Rover Discovery пропонує ідеальне повсякденне рішення. А зі ступінчастим, як на стадіоні, розташуванням сидінь та підігрівом сидінь в усіх рядах кожен може насолоджуватися спогляданням шляху попереду в абсолютному комфорті.
ПРАКТИЧНІСТЬ

ПРАКТИЧНІСТЬ

Від дверей до прихованих відсіків — у Land Rover Discovery знайдеться місце для всіх речей. Практичні функції, на кшталт декількох портів заряджання USB-C та можливості змінювати розташування сидінь другого та третього рядів натисканням кнопки, забезпечують неперевершену гнучкість.
АВТОМАТИЗОВАНА ЗРУЧНІСТЬ

АВТОМАТИЗОВАНА ЗРУЧНІСТЬ

Land Rover Discovery пропонує велику кількість функцій, що спрощують життя. Відкривайте та закривайте задні відкидні двері, навіть якщо ваші руки зайняті, за допомогою жестового відкривання задніх автоматизованих дверей. Також використовуйте внутрішнє сидіння автоматизованих відкидних дверей за необхідності або просто для зміни брудного взуття дитини.
БЕЗПЕКА

БЕЗПЕКА

Land Rover Discovery має п’ятизірковий рейтинг із безпеки за класифікацією Euro NCAP. Поєднання до 5 точок кріплення системи ISOFIX, велика кількість функцій допомоги водієві, які полегшують водіння та паркування, і до 8 водійських та пасажирських подушок безпеки дбають про безпеку вашої родини.

ПОТУЖНІСТЬ

М’ЯКІ ГІБРИДНІ ДВИГУНИ

М’ЯКІ ГІБРИДНІ ДВИГУНИ

Чистіші. Більш ефективні. М’які гібридні двигуни використовують акумулятор для накопичення, збереження та перерозподілу енергії, яка зазвичай втрачається під час уповільнення. Доступні з двигунами D250, D300 і P360.

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Завжди готова та увімкнена, система Pivi Pro є найбільш інтуїтивною з-поміж існуючих інформаційно-розважальних систем. Стандартні функції включають: 

\- Сенсорний екран 11,4"
- Цифрове радіо DAB
- Інтерфейс із новим дизайном
- Apple CarPlay® 2
- Android Auto™ 3
- Remote 4

«Ви також можете користуватися наступними функціями преміум класу:»

— Швидкий запуск
— Штучний інтелект
— Повністю нова інтелектуальна навігація4
— 2D і 3D-мапи з автоматичними оновленнями
— Інформація щодо дорожнього руху в режимі реального часу
PIVI PRO
СИСТЕМА ОТОЧУЮЧОГО ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ MERIDIAN™
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Завдяки оновленням програмного забезпечення ваш автомобіль і далі залишатиметься на сучасному рівні 5. Інформаційно-розважальна система автомобіля, телематика та різні модулі управління можуть оновлюватися дистанційно, щоб забезпечити оптимальні робочі характеристики. Це означає, що ваш автомобіть стає все кращим.
ОНЛАЙН-ПАКЕТ

ОНЛАЙН-ПАКЕТ

Пакет Online Pack6 пропонує розширені послуги зв’язку через вбудовану сім-карту, що забезпечує доступ до:

- необмеженої передачі мультимедійних потоків11
- прогнозів погоди
- онлайн-синхронізації календаря
БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Опційний бездротовий зарядний пристрій з підсилювачем телефонного сигналу дозволяє вам заряджати сумісні смартфони без необхідності під’єднувати телефон до зарядної станції дротами.
ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ З ФІЛЬТРОМ PM2.5

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ У САЛОНІ З ФІЛЬТРОМ PM2.5

Опційний іонізатор повітря Nanoe™ покращує самопочуття водія та пасажирів. Натисніть на кнопку ОЧИСТИТИ (PURIFY), і спеціальний фільтр вловлюватиме тонкі часточки з зовнішнього повітря розміром PM2.5 та повітряні алергени, наприклад, пил та пилок.
СТВОРЮЙТЕ СВІЙ ВЛАСНИЙ

СТВОРЮЙТЕ СВІЙ ВЛАСНИЙ

Наш найбільш універсальний кросовер на сьогодні. Скористайтеся конфігуратором для створення вашого ідеального Land Rover Discovery.
СТВОРЮЙТЕ СВІЙ ВЛАСНИЙ

ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА

ОБЕРІТЬ ВАШ DISOCVERY

ОБЕРІТЬ ВАШ DISOCVERY

Тут можна знайти повний асортимент моделей, з широким вибором доступних видатних рис дизайну, допоміжних робочих функцій та технологій.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Вимогливість до деталей завжди була принциповою для наших транспортних засобів. Discovery знайшов своє справжнє обличчя.
СПЕЦИФІКАЦІЯ

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Протестуйте найменші деталі. Дізнайтеся більше про характеристики двигуна, розміри та витрату пального.
АКСЕСУАРИ LAND ROVER

АКСЕСУАРИ LAND ROVER

Стильний, витривалий і практичний: ви можете далі персоніфікувати ваш Discovery з використанням широкого асортименту аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ

†Наведені цифри — це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про об’єм викидів CO2 та економію пального можуть відрізнятися залежно від кріплення коліс та встановленого опційного обладнання. NEDC2 — це цифри, обчислені із застосуванням урядової формули з даних WLTP, еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.


Ознайомтеся з параметрами WLTP..
WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних об’єму викидів CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та із суворішим режимом руху.


*Цифри дійсні, коли сидіння повністю зсунуті вперед і не нахилені.

1 Залежить від двигуна
2 Ваш автомобіль підготований до Apple CarPlay. Сервіси, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3 Ваш автомобіль підготований для Android Auto. Сервіси, що пропонуються Android Auto, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.android.com/auto/.
4 Land Rover Remote містить передплачені сервіси, які можна подовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover. Потрібно буде завантажити додаток Land Rover Remote з Apple App Store/Google Play Store
5 На деяких ринках необхідне тоноване протисонячне скло.
6 Оновлення вимагає з’єднання для передачі даних.

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача.
Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.

Meridian — це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd. Trifield та трьохпольовий пристрій є торговою маркою компанії Trifield Productions Ltd.

NanoeTM є торговою маркою компанії Panasonic Corporation.