ВИКИДИ CO2, г/км
Не більше 164
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,2

Винятковий. Потужний. Так і хочеться сісти за кермо.

ГЕРРІ МАКГОВЕРН (GERRY MCGOVERN) ДИРЕКТОР З ПИТАНЬ ДИЗАЙНУ LAND ROVER
НАСАМПЕРЕД, ЦЕ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВОДІЯ

Влаштувавшись на сидінні водія Range Rover Sport, ви одразу зрозумієте, що він прагне рухатись вперед.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОКАЗНИКИ ПОТУЖНОСТІ
ЕФЕКТНИЙ ТА ВИРАЗНИЙ СИЛУЕТ

Range Rover Sport — це новий якісний рівень дизайну. Від виразних ліній кузова до «плаваючого» даху та плоского кута нахилу вітрового скла.

ПЕРЕГЛЯНУТИ РОЗДІЛ ДИЗАЙН
САЛОН, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ

Місце водія нагадує кокпіт гоночного автомобіля, адже органи управління розташовані максимально ергономічно, що сприяє інтуїтивно-зрозумілому та захоплюючому водінню.

ПЕРЕГЛЯНУТИ РОЗДІЛ ДИЗАЙН
НАЙКРАЩІ У КЛАСІ МОЖЛИВОСТІ НА ТРАСІ ТА БЕЗДОРІЖЖІ

Range Rover Sport демонструє ходову динаміку нового рівня у поєднання з характерною для Land Rover впевненістю під час руху по бездоріжжю.

ПЕРЕГЛЯНУТИ МОЖЛИВОСТІ

ПОТУЖНІСТЬ

1/4

АКТИВНА СТАБІЛІЗАЦІЯ (DYNAMIC RESPONSE)
АКТИВНА СТАБІЛІЗАЦІЯ (DYNAMIC RESPONSE)

Активна стабілізація (Dynamic Response) покращує керованість автомобіля завдяки гідравлічній системі управління креном та оптимізує можливості автомобіля на дорогах та комфорт пасажирів, кардинально знижуючи крени кузова на поворотах.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ (DYNAMIC STABILITY CONTROL)
СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ (DYNAMIC STABILITY CONTROL)

Ця система додає автомобілю стабільності під час проходження поворотів. Оцінюючи параметри прискорення автомобіля під час входу в поворот 100 разів на секунду, система використовує датчик повороту автомобіля навколо вертикальної осі, щоб виявити недостатню поворотність транспортного засобу. Потім система зовсім непомітно пригальмовує автомобіль, щоб відкорегувати траєкторію його руху, передаючи крутний момент на зовнішні колеса. Це забезпечує краще зчеплення з дорогою, керованість та кращий рівень безпеки.

ВЕКТОРИЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ
ВЕКТОРИЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Система покращує маневреність та стабільність транспортного засобу при проходженні поворотів. У поєднанні з активним динамічним блокуванням заднього диференціала вона забезпечує надійне керування автомобілем та проходження поворотів, постійно перевіряючи та збалансовуючи розподіл крутного моменту між колесами для покращення зчеплення та керованості. Задіюючи цю систему при русі по бездоріжжю, а також налаштовуючи систему Terrain Response, ви зможете впевнено рухатися навіть поверхнями, вкритими піском.

1/4Зображення використано тільки для ілюстрації

1/4

МОЖЛИВОСТІ

1/4

ХАРАКТЕРНІ МОЖЛИВОСТІ

ХАРАКТЕРНІ МОЖЛИВОСТІ

TERRAIN RESPONSE

Автомобілі компанії Land Rover вражають своїми можливостями. Система Terrain Response є втіленням надзвичайних можливостей наших транспортних засобів. Вона оптимізує роботу двигуна автомобіля, коробки передач, міжосьового диференціалу та систем шасі для адаптації до різних дорожніх умов. У автомобілях, які оснащені додатковою системою Terrain Response 2, оптимізація відбувається автоматично.

ХАРАКТЕРНІ МОЖЛИВОСТІ

ХАРАКТЕРНІ МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ОБРАНОЇ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ

Сучасна додаткова система дозволяє водію задати та підтримувати стабільну швидкість у найбільш суворих умовах. Вона працює у діапазоні від 2 км/год до 30 км/год та дозволяє водію сконцентруватися на подоланні найпідступніших перешкод, які можуть виникнути на шляху автомобіля. Після активації системи водій може використовувати кнопки круїз-контролю «+\-» на рульовому колесі, щоб задати необхідну швидкість.

ХАРАКТЕРНІ МОЖЛИВОСТІ

ХАРАКТЕРНІ МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ

Відчувайте впевненість, переїжджаючи струмок, річку та повідну воду. Система розпізнавання глибини броду вимірює глибину води з допомогою сенсорів на нижній частині зовнішніх дзеркал. Такі дані система видає у режимі реального часу. Інформація та дані про максимальну дозволену глибину броду відображаються на сенсорному екрані. Таким чином, ви будете в курсі ситуації та зможете керувати автомобілем належним чином.

/
1/4

ВИПРОБУВАННЯ НА МЕЖІ

ПІДВІСКА

Під час тестування наші автомобілі піддаються суворим випробуванням. У загальному тест відповідає 10 рокам водіння в екстремальних умовах. Проводиться він на нашому додатковому тестувальному майданчику.

ШВИДКІСТЬ ВІТРУ

Швидкість бокового вітру 180 км/год. Високі температури навколишнього середовища. Незначна циркуляція повітря. Ми відтворюємо ці та інші складніші умови руху в наших камерах для кліматичних випробувань, щоб повністю розкрити потенціал кожної моделі наших автомобілів.

СПЕКА ТА ХОЛОД

Ми піддаємо наші автомобілі охолодженню до –40 °С та нагріванню до 50 °С і в реальних умовах, і у камерах для кліматичних випробувань. Тому в який куточок світу ви б не вирушили, ми подбали про ваш комфорт та зв’язок з зовнішнім світом.

БЕЗДОРІЖЖЯ

Land Rover наділяє кожен автомобіль надзвичайними можливостями для руху по бездоріжжю. Ми проводимо випробовування своїх транспортних засобів на крижаних дорогах Ар’єплуга у Швеції та на нещадних пісках Дубая. У таких умовах прототипи наших автомобілів проїжджають близько 8 500 км.

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4

ІННОВАЦІЇ
ІННОВАЦІЇ

Повністю алюмінієвий несучий кузов та додатковий гібридний двигун Range Rover Sport забезпечують кращу продуктивність, нижчий рівень шкідливих викидів та покращену динаміку.

МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА ДОРОГАХ
МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА ДОРОГАХ

Ми пропонуємо деякі технології, які покращують ходові характеристики автомобіля, у тому числі систему активної стабілізації (Dynamic Response) для покращення керованості, Adaptive Dynamics для збалансованого руху та контролю, а також векторизацію крутного моменту для жвавого та контрольованого проходження поворотів.

МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА БЕЗДОРІЖЖІ
МОЖЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Автомобіль демонструє вражаючі можливості у найскладніших дорожніх умовах завдяки деяким функціям, у тому числі системі Terrain Response 2, яка забезпечує оптимальну поведінку автомобіля за будь-яких умов, а також системі старту на слизькій поверхні, яка допомагає автомобілю плавно рушити з місця на слизькій поверхні.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Наші системи допомоги водію зроблять вашу подорож легшою та безпечнішою: наприклад, система моніторингу сліпих зон, що попереджає про транспортні засоби, які наближаються, система допомоги при паркуванні та передова система буксирування причепа, яка допомагає при русі автомобіля з причепом заднім ходом.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ
КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Щоб зробити ваш досвід користування автомобілем ще приємнішим, ми оснастили двері багажного відділення електроприводом та функцією управління жестами, яка дозволяє з легкістю відчиняти та зачиняти багажник, а також системою автоматичного регулювання висоти при посадці, щоб полегшити посадку в автомобіль та висадку з нього.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Інформаційно-розважальна система InControl Touch Pro потішить вас навігаційною системою та 10-дюймовим сенсорним екраном. Ви також можете розширити перелік її можливостей, додавши до неї пакет функцій зв’язку InControl Connect Pro та аудіосистеми MeridianTM для забезпечення концертного звуку в салоні автомобіля.

ДИЗАЙН

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ДИВУВАТИ

Range Rover Sport — це новий рівень дизайну та виробництва. Його прекрасні пропорції, рішуча постава, обтічні лінії та скульптурні боки не залишать байдужим жодного перехожого. Цей автомобіль просто притягує погляди.

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

ОПТИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

Ми створювали Range Rover Sport таким чином, щоб він став найбільш маневреним, динамічним та спритним автомобілем Land Rover сьогодення. Його виразний та драматичний зовнішній вигляд є втіленням внутрішньої енергії та сучасності. Його повністю алюмінієвий корпус не лише зменшує загальну масу автомобіля, але й покращує маневреність та підвищує рівень безпеки.

/

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ SVO ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Зробіть зовнішній вигляд свого Range Rover Sport більш виразним, обравши одну з фарб з палітри кольорів SVO преміум-класу.

/
1/4*На сидіннях третього ряду можуть подорожувати діти старшого віку, які вже можуть використовувати ремені безпеки для дорослих або розміщатися в автомобілі на дитячому сидінні з опорною подушкою з ременем безпеки. Ці місця не підходять для маленьких дітей, які потребують дитячого крісла, в якому дорослий ремінь не використовується безпосередньо для закріплення дитини.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВАШОГО СТИЛЮ ЖИТТЯ

Панель управління в салоні водія розташована під кутом, що полегшує кермування та робить його інтуїтивним, щоб нічого не відволікало водія за кермом автомобіля. Спортивна висока посадка допомагає водію краще бачити дорогу попереду та надає йому відчуття впевненості та контролю.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

СУЧАСНИЙ ІНТЕР’ЄР

Інтер’єр Range Rover Sport створювався з увагою до найменших деталей, що дозволило відобразити його спортивний характер. Чіткі лінії, вишукані поверхні та продумані деталі доповнюються гарним оздобленням та найякіснішими матеріалами. У салоні панує атмосфера комфорту. Весь простір використано дуже раціонально.

/

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

1/4

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ТА ФУНКЦІЄЮ УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ

Двері багажного відділення з електроприводом та функцією управління жестами дозволяють водію відчиняти та зачиняти багажник, не торкаючись автомобіля чи ключа. Двері з електроприводом оснащені двома сенсорами з обох боків. Щоб активувати функцію, просто проведіть ногою під одним із сенсорів. Все дуже просто.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ ПРИ ПОСАДЦІ

Система дозволяє знизити рівень автомобіля на 50 мм для полегшення посадки у припаркований автомобіль та висадки з нього. Ця система доступна для автомобілів, оснащених пневматичною підвіскою з електронним керуванням. Вам буде легше сісти у автомобіль та вийти з нього. Ми пропонуємо вам найпростіший доступ до широкого набору функцій.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

М’ЯКЕ ЗАКРИТТЯ ДВЕРЕЙ

Ця функція передбачає оснащення усіх дверей спеціальними доводжувачами. Коли ви зачиняєте двері, доводжувачі заощаджують 6 мм простору, забезпечуючи м’яке закриття та позбавляючи вас від зайвого шуму. М’яке закриття дверей робить посадку в автомобіль та висадку з нього приємнішою.

/

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Ви можете надати своєму Range Rover Sport більшої індивідуальності з допомогою оригінальних аксесуарів Land Rover. Стильні, міцні та різноманітні аксесуарі розроблені, протестовані та створені за такими ж стандартами, що і оригінальне оснащення вашого автомобіля. Ви можете доповнювати свій автомобіль аксесуарами будь-коли. Ви можете адаптувати їх до своїх вимог.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070