ВИКИДИ CO2, г/км
До 64
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 2.8

ДИЗАЙНPlease enable javascript on your browser.

Потужний та ідеально пропорційний Range Rover Sport було розроблено для того, щоб керувати увагою, де б ви не опинилися.

1/4
1/4
Please enable javascript on your browser.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

TAB TO INTERACT

ОГЛЯНЬТЕ САЛОН

Розкішний, надзвичайно комфортний і винятково функціональний, Range Rover Sport - транспортний засіб водія у будь-яких умовах.

1/4
1/4

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

1/4
1/4

МАНЕВРЕНІСТЬ


Натисніть, щоб дізнатись більше Натисніть, щоб дізнатись більше* Сидіння третього ряду підходять для старших дітей, які можуть використовувати дорослий ремінь або сидіння для підйому у поєднанні з дорослим поясом. Вони не підходять для маленьких дітей, які потребують дитячого сидіння, де дорослий ремінь не використовується безпосередньо для обмеження дитини.

1/4

ПОТУЖНІСТЬ

1/4
1/4
1/4
BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

1/4Коли ми випускаємо InControl, описані характерні особливості можуть бути необов'язковими, і вони залежать від ринку чи транспортування. Будь ласка, зверніться до свого місцевого роздрібного продавця Land Rover щодо їх наявності та всіх серій у вашій країні. Деякі характеристики вимагають відповідної SIM-карти з відповідним контрактом на передачу даних, для чого буде потрібна додаткова підписка після першого терміну, про який повідомив ваш роздрібний продавець. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим у всіх місцях.

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070