УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ «5 ВЕРШИН» ІЗ DEFENDER: ГІРСЬКОЛИЖНІ МАРШРУТИ І ПІДГОТОВКА ДО ЕКСТРИМУ

Піднятися на тисячу метрів у Карпатські гори взимку, маючи гірськолижне спорядження, тижневий запас харчів і сміливе серце? На це у повноприводному Defender спромоглася команда Ukraine Gravity, вже показавши перші екстремальні маршрути. Навколо лише сніг: жодної допомоги та евакуаторів, тому учасники заїзду сподівалися на власні сили та міць кросовера.

Вже цієї весни Ukraine Gravity привідкриє завісу та покаже, над чим працювали всю зиму. А вже у грудні стартує прем’єра стрічки. У «5 вершин» команда розкриє ризиковані зимові маршрути, на які відважаться лише сміливці. Починаючи від гори Шпиці, висотою 1 861 метр, і завершуючи 2000-метровою Говерлою – кросовер піднявся на вражаючу висоту до найвіддаленіших карпатських вершин із командою Ukraine Gravity.

Гострі віражі гір, кемпінг перед вогнищем, фрірайд на незайманому снігу – у стрічці буде екстрим та складні умови виживання. Новачкам варто переглянути фільм для досвіду, а скі-альпінізм та скі-тури зацікавлять спортсменів. Корисно відслідкувати і нові маршрути та локації.

Без яких автомобільних аксесуарів не варто підійматися у гори, а коли потрібні ланцюги для коліс? Як часто перевіряти прогноз погоди? Як прокласти маршрут, чи варто продумувати розташування кемпінгу? Як спланувати пакування багажу? Чи правда, що у скі-турі кожні 100 г ваги на підйомі відчуваються як 1 кг? Все пам’ятати важко, тому фільм варто дивитися фактично з блокнотом.

Викликом для команди стала експедиція на Мармароси. Біля Maramarosy Rescue Hut ідеально проводити скі-тури, який розташовано близько до спотів для катання. Та це – один із найвіддаленіших куточків усіх Карпат, а отже і маршрут ризикований. У системі Terrain Response у Defender команда індивідуально налаштувала трансмісію, кермо, диференціали та зчеплення. А через режим електронної пневмопідвіски збільшили кліренс, «піднявши» авто ще на 7.5 см. Перед загрозою снігових заметів у горах важлива і майстерність водія, і налаштування самого автомобіля.

За словами менеджера проекту Ореста Ватаманюка, він перемагає не гори, а себе, «і все ж Defender переміг навіть гори: за кермом почуваєшся так, що не лякає ні зима, ні снігові вершини». Колеги Ореста, режисер Олександр Сталовєров та фотограф Олексій Марусик, у новому фільмі доведуть потужність кросовера у реальних гірських умовах.

Ще від дебюту гірських зйомок Ukraine Gravity планували зйомки «5 вершин». Незабаром фільм познайомить глядачів із грандіозними масштабами української природи та унікальними місцями Карпат. Глядачі побачать тих відважних людей, які у горах почуваються комфортніше, ніж в місті. Стрічку покажуть у грудні 2021 року, на YouTube каналах Ukraine Gravity та Land Rover Ukraine. А в кінотеатрах найбільших українських міст відбудуться офлайн прем’єри.

Про Ukraine Gravity

Українська спортивна команда заснована у 2015 році. Брала участь у українських та світових кубках та чемпіонатах в категорії швидкісний спуск на велосипедах. З 2017 року Ukraine Gravity почали розвивати та популяризувати цей вид спорту і зайнялись будівництвом вело-трас та заснували велошколу. Того ж року команда зняла свій перший велосипедний фільм. Відтоді Ukraine Gravity зайнялись створенням короткометражних фільмів та рекламних роликів з інтеграцією спорту та екшену. Мета спортивної команди: зробити спорт відомим та доступним, донести що активний відпочинок – це теж сучасно та популярно.
https://uagravity.com.ua/

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua