VIRGIN GALACTIC ТА LAND ROVER ОГОЛОШУЮТЬ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ГЛОБАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА

  • Land Rover продовжує глобальне партнерство з Virgin Galactic до 2024 року
  • Демонстрація найновішого космічного корабля в супроводі Range Rover Astronaut Edition
  • Результатом розширення стане десятирічне партнерство між двома світовими лідерами у царині пригод, інновацій та досліджень
  • Land Rover і надалі підтримуватиме операційну діяльність Virgin Galactic

Land Rover оголосив про трирічне розширення свого глобального партнерства з Virgin Galactic, — першою комерційною «космічною лінією».

Новий космічний корабель Virgin Galactic – VSS Imagine – був представлений 30 березня 2021 року, за підтримки Range Rover Astronaut Edition. Land Rover залишатиметься невід’ємною частиною операційної діяльності Virgin Galactic, у той час як компанія завершує випробувальні польоти з «SpaceShipTwo» і починає регулярне комерційне сполучення.

Автомобілі Land Rover є частиною повсякденного життя команди Virgin Galactic, до завдань якої входить буксирування космічних апаратів, перевезення обладнання та очищення злітно-посадкових смуг до зльоту. Вони відігравали ключові ролі під час перших космічних польотів компанії, вони бачили як Virgin Galactic стає першою приватною компанією, яка виводить людей у космос на космічному кораблі, призначеному для комерційної експлуатації. Парк автомобілів Land Rover також супроводжував перевезення Virgin Galactic від виробничих та випробувальних підприємств у Мохаве, штат Каліфорнія, до космодрому «America» в Нью-Мексико — першого у світі спеціально збудованого комерційного космодрому.

Virgin Galactic вже зареєструвала близько 600 майбутніх клієнтів-космонавтів, яких будуть перевозити на їх рейси з космодрому «America» в автомобілях Land Rover.

У 2019 році засновник Virgin Galactic Річард Бренсон (Richard Branson) та головний креативний директор компанії Jaguar Land Rover, професор Джеррі МакГоверн (Gerry McGovern), офіцер ордена Британської імперії, представили Range Rover Astronaut Edition. Створені командою Land Rover SV Bespoke і запропоновані лише майбутнім астронавтам Virgin Galactic, ці люксові кросовери знаменують спільні цінності партнерства та історичний внесок спільноти майбутніх космонавтів у демократизацію космосу.

У команді Virgin Galactic вісім найдосвідченіших пілотів, які готуються до наступного польоту ракет із Нью-Мексико. Засновник сер Річард Бренсон планує полетіти у космос у 2021 році.

Майкл Колглейзир (Michael Colglazier), головний виконавчий директор Virgin Galactic, зауважив, що автомобілі Land Rover надають неоціненну підтримку на місцях у Мохаве та на космодромі America в Нью-Мексико:
«Це фантастика — бачити, як наші майбутні астронавти по всьому світу насолоджуються унікальним Range Rover Astronaut Edition. Ми раді можливості продовжити цю тісну співпрацю. Спільний новаторський дух, прагнення до пригод та бачення майбутнього в розширенні меж подорожей вилились у природну співпрацю між нашими двома компаніями та тією, яка підніме дослідження на нові висоти».

Про Virgin Galactic

Virgin Galactic Holdings, Inc. – це вертикально інтегрована аерокосмічна та космічна тревел-компанія, яка є першопрохідцем у сфері польотів у космос для приватних осіб та дослідників, а також є виробником вдосконалених повітряних та космічних апаратів. Вона розробляє систему космічних польотів, щоб запропонувати клієнтам унікальний та новаторський досвід. Ви можете знайти більше інформації на https://www.virgingalactic.com/


  • Virgin Galactic представила свій перший космічний корабель III у зростаючому флоті – VSS Imagine
  • Imagine демонструє прогрес у напрямку ефективного проектування та виробництва, оскільки Virgin Galactic працює над тим, щоб масштабувати бізнес на довгострокову перспективу
  • Один із майбутніх астронавтів Virgin Galactic, Ді Честер, отримав унікальну можливість зіграти свою роль у церемонії завершення збірки VSS Imagine, а його Astronaut Edition Range Rover вперше відбуксирував новий космічний корабель із ангару
  • VSS Imagine розпочне наземні випробування цього літа. Заплановані планові польоти проводитимуться із космодрому Америка в Нью-Мексико.
  • Детальнішу інформацію про першу публічну демонстрацію VSS Imagine та майбутнього космонавта Ді Честера ви знайдете на веб-сайті Virgin Galactic

Про Land Rover
З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні кросовери 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів кросоверів, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua