JLR ВІДКРИВАЄ ІННОВАЦІЙНИЙ ВИПРОБУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ ТА ЕЛЕКТРИФІКУЄ ЗАВОД У СЛОВАЧЧИНІ

• JLR у межах стратегії Reimagine відкриває новий випробувальний комплекс для електромобілів, Лабораторію Енергії Майбутнього, та електрифікує завод у м. Нітра, Словаччина


• До 2030 року на обох об’єктах виготовлятимуть 9 повністю електричних моделей класу люкс


• ова Лабораторія Енергії Майбутнього збільшить можливості JLR у сфері випробувань, викиди вуглецю під час транспортування прототипів авто мінімізують


15 листопада 2023 року: JLR впевнено крокує до електричного майбутнього. У жовтні 2023 року у межах стратегії Reimagine компанія відкрила новий інноваційний випробувальний комплекс для електромобілів, Лабораторію Енергії Майбутнього, а також електрифікувала завод у м. Нітра, Словаччина. До 2030 року на обох об’єктах виготовлятимуть 9 повністю електричних моделей класу люкс.


Інвестиції у побудову нової Лабораторії Енергії Майбутнього склали понад 285 млн євро. Площею 30 000 м2, вона знаходиться в інженерному центрі JLR у Вітлі, Ковентрі. Компанія продовжить інвестувати кошти у запровадження технологічних інновацій, які забезпечать швидке тестування електромобілів. А це – електричні випробувальні стенди, виробництво блоків електропривода (EDU) та випробувальні камери для систем електромобілів. Вони включають кліматичні камери, які імітують найсуворіші погодні умови: від -40 °C до 55 °C.


Нова Лабораторія значно збільшить можливості JLR у сфері випробувань і розробок. Компанія стабільно нарощуватиме масштаби виробництва електромобілів наступного покоління, зменшуючи витрати. Викиди вуглецю під час транспортування прототипів авто між іншими глобальними випробувальними центрами мінімізують.


Відкриття Лабораторії забезпечить значне зростання зайнятості в регіональній економіці: наразі працевлаштовано понад 200 інженерів, пізніше з’явиться ще 150 робочих місць. Наступного року JLR продовжить модернізацію заводу в Ковентрі.


«Автомобілі JLR були та залишаються в авангарді повністю електричного автомобільного майбутнього. Цей об’єкт ключовий в стратегії Reimagine, має важливе значення для забезпечення сучасних можливостей тестування, щожиттєво важливі для продуктивності та надійності сучасних автомобілів класу люкс, які ми з гордістю розробляємо», — зазначив Томас Мюллер, виконавчий директор з розробки продуктів JLR.


Наступного року автовиробник презентує сучасний електричний Range Rover. Поки ця модель проходить сотні тисяч годин випробувань, EDU проектується, розробляється і тестується інженерами JLR у Вітлі.


JLR також інвестувала 1,3 млрд євро в запуск заводу у м. Нітра – високоцифрового й автоматизованого. Там вперше у Європі почали використовувати систему транспортування Kuka Pulse, що на 30 % швидша, ніж звичайні системи.


Завод святкує п’яту річницю: із жовтня 2018 року було виготовлено понад 365 000 автомобілів Defender і Discovery. Створений ексклюзивно в Нітрі, новий Defender став особливою історією фінансового успіху компанії. Будучи бестселером JLR, за останні два фінансові роки Defender приніс удесятеро більше доходу, ніж класичний Defender у 2015 році.


JLR планує інвестувати ще 17 млрд євро, щоб упродовж наступних 5 років виготовляти електромобілі і до 2039 року досягти нульового рівня викидів вуглецю. Передбачена не лише електрифікація Range Rover, Defender, Discovery та Jaguar, а також запуск 9 повністю електричних моделей до 2030 року.

Про Лабораторію Енергії Майбутнього

У Великій Британії та Європі процес тестування EDU унікальний, оскільки упродовж тривалого періоду часу EDU проходить складні методи тестування задля дослідження потенційних можливостей.


Випробування транспортного засобу в замкненому циклі, що проводиться на об’єкті, є життєво важливою частиною всього процесу випробувань. Дослідження реальних рухів транспортного засобу в модельованому середовищі дає змогу випробувати більше сценаріїв.


JLR також використовує сучасні технології регенеративної енергії для забезпечення сталого методу тестування. Регенерована енергія від кожного циклу випробувань перенаправляється у місцеву електромережу, що зменшує потребу в нових джерелах електроенергії.

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

Карина Кравченко,

Фахівець зі зв’язків із громадськістю

преміум брендів

+38 093 257 75 70

kkravchenko@winner.ua


Олена Василенко

Менеджер із маркетингових

комунікацій Jaguar Land Rover

+ 38 044 585 63 00

vasylenko@winner.ua