RANGE ROVER SPORT ІЗ НОВИМ ПАКЕТОМ STEALTH УВИРАЗНЮЄ ДРАМАТИЧНУ ТА ЗУХВАЛУ СТОРОНУ СВОГО ХАРАКТЕРУ

  • Range Rover Sport увиразнює свою зухвалу сторону із пакетом Stealth – це новий погляд на вишукану та розкішну естетику

  • Пакет включає темні та драматичні оздоблення, що підкреслюють спортивний характер та маскулінні форми авто

  • Вперше в пакеті доступна захисна атласна плівка, що захистить авто від зовнішніх пошкоджень

  • Range Rover Sport має витончений дизайн консолі з 11,4-дюймовим сенсорним екраном InControl, програмне забезпечення оновлюється по повітрю

  • Пакет доступний ексклюзивно для Range Rover Sport Dynamic SE із дизельним 6-циліндровим двигуном із м’яким гібридомГейдон, Велика Британія, 8 квітня 2024 р.: У новому Range Rover Sport із додатковим пакетом Stealth безпомилкова спортивна продуктивність авто ще більше увиразнена драматичною темою.

Розроблена, щоб підкреслити екстер’єр авто, витончена фарба преміум-металік Carpathian Grey з атласним захисним шаром контрастує з розширеним пакетом чорного кольору. Він включає елементи у кольорі Narvik Black Gloss: вентиляційні отвори на капоті, написи, нижні передній і задній бампери та бічні пороги.

Спортивний характер та маскулінні форми авто увиразнюють 23-дюймові колісні диски Gloss Black2, чорні гальмівні супорти, контрастний дах Narvik Black Gloss.

Вперше для пакета опцій доступна зовнішня захисна атласна плівка. Накладена під час виробництва, вона не лише забезпечує сучасне атласне покриття, але й ззовні захищає авто: у разі подряпин або пошкоджень, плівку можна зняти та замінити3.

Інтер’єр Range Rover Sport вирізняється зухвалою темою оздоблення, драматичність якої підкреслена перфорованою шкірою Windsor у кольорі Ebony або Light Cloud. Обидва кольори доступні з натуральним чорним шпоном. Комфортна атмосфера салону доповнена контурними сидіннями, центральною консоллю з одним 11,4-дюймовим сенсорним екраном та інтерактивним дисплеєм водія. Якісний звук забезпечує звукова система Meridian Surround Sound System™.

Ханна Кастанс, менеджер з дизайну матеріалів Range Rover, сказала: «Новий Range Rover Sport із пакетом Stealth натхненний вишуканою та сучасною спортивною естетикою. Створений для власників, що потребують специфікації, яка транслює повноту та силу. Range Rover Sport із пакетом Stealth з атласним покриттям і розширеним використанням Narvik Black Gloss ще більше просуває вражаючу розкіш».

Спортивна розкіш походить зсередини. Виразний характер і динамічні можливості Range Rover Sport втілюються завдяки низці 6-циліндрових 48-вольтних м’яких гібридів – дизельних двигунів Ingenium. Вони доступні з пакетом Stealth у версії Dynamic SE. Плагін-гібриди P460e та P550e будуть представлені пізніше у 2024 році.

Range Rover Sport із пакетом Stealth, що підкреслює сучасну спортивну розкіш, оснащений інноваційними технологіями. З часом оновити програмне забезпечення в авто можна буде по повітрю1.

В Україні Range Rover Sport із пакетом Stealth можна замовити в офіційних дилерських центрах Jaguar Land Rover.

1Для оновлення по повітрю (SOTA) необхідний активний обліковий запис InControl та безперебійне підключення до мережі. Оновлення вимагає згоди власника

2
Стиль 5135

3
Зняття та заміна плівки не включена до вартості пакету

JLR постійно шукає шляхи вдосконалення специфікацій, дизайну та виробництва авто, запчастин і аксесуарів. Цей документ не є безпомилковим посібником щодо поточних специфікацій або їх доступності, як і пропозицією щодо продажу конкретного автомобіля чи аксесуара. Усі цифри є оцінкою виробника.