PHEV - НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

ЧИ ПОШИРЮЄТЬСЯ ГАРАНТІЯ НА АКУМУЛЯТОР?

Так. На додаток до стандартної гарантії на автомобіль наші акумулятори EV мають восьмирічну гарантію.

ЯКИЙ ЗАПАС ХОДУ PHEV?

Використовуючи лише електродвигун, PHEV має запас ходу до 51 км. PHEV також використовує бензиновий двигун Ingenium для підтримування значно більшого запасу ходу, так само, як і інші транспортні засоби з двигунами внутрішнього згоряння.

ЧИ МОЖУ Я ЗАРЯДЖАТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ, КОЛИ ЙДЕ ДОЩ?

Так. Процес заряджання PHEV цілком безпечний у дощову погоду.

ЧИ МОЖЕ ЕНЕРГОСИСТЕМА ВИТРИМАТИ НАВАНТАЖЕННЯ?

Електросистема може легко витримати заряджання електроавтомобіля, що частіше відбувається впродовж ночі, коли енергоспоживання є низьким.

ЧИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ПОВІЛЬНІШІ ЗА БЕНЗИНОВІ АБО ДИЗЕЛЬНІ АВТО?

Ні, це не так. Електродвигуни генерують миттєвий і повний крутний момент від самого старту, що дає приголомшливу реакцію та прискорення. Range Rover PHEV забезпечує прискорення 0-100 км/год. за 6,7 секунди.

ЧИ БЕЗПЕЧНІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ?

Так. Усі нові моделі відповідають таким самим жорстким стандартам безпеки, що й будь-який інший автомобіль.

ТИПИ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

- ТИПИ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Які існують типи EV?
  • ICE: Internal Combustion Engine (ICE) - це тепловий двигун, де згорання палива відбувається з окислювачем (зазвичай повітрям) у камері згоряння, що є невід'ємною частиною схеми рециркуляції потоку робочої рідини.

  • MHEV: Використовує ремінний інтегрований стартер-генератор та акумулятор для накопичення енергії при надміру швидких режимах.

  • HEV: Поєднує двигун та електродвигун. Акумулятор заряджається за допомогою двигуна та рекуперативного гальмування.

  • PHEV: Поєднує двигун та електродвигун. Акумулятор заряджається від зовнішнього джерела, а також за допомогою рекуперативного гальмування.

  • BEV: Немає звичайного двигуна. Електричний привід заряджається тільки через зовнішнє джерело та рекуперативне гальмування.

 • До якого типу електричного автомобіля належить PHEV P400e?
  Land Rover P400e - плагін-гібридний транспортний засіб. Це означає, що в нього є звичайний двигун згоряння та потужний електродвигун, які працюють паралельно. Електродвигун живиться від акумулятора великої ємності високої напруги, який заряджається від джерела живлення, і буде перезаряджатися під час подорожей, використовуючи регенеративне гальмування. Велика ємність акумулятора дозволяє автомобілю працювати як винятково електричний транспортний засіб на відстані до 51 км* після повного заряду, що буде прийнятним для більшості таких регулярних поїздок, як на роботу або в школу.

  *Офіційні цифри досліджень ЄС. Винятково з метою порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися

ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ PHEV

- ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ PHEV

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Чи впливає клімат на акумулятор?
  У разі високих температур запас ходу зменшується, оскільки енергія використовується для охолодження акумулятора. Термін служби батареї залежить від цього, тільки якщо така екстремальна спека триває дуже довгого. Так само у разі низьких температур запас ходу зменшується, оскільки енергія використовується для нагрівання акумулятора. Батареї можна зберігати при температурі -40℃, але вони мають бути підключені та прогріті до -20℃ перед початком руху.
 • Чи руйнуються акумулятори з часом, як це відбувається в інших пристроях?
  Електричні акумулятори можна заряджати тисячі разів з невеликим руйнуванням.
 • Чи потрібно акумулятори регулярно замінювати?
  Акумулятори BEV та PHEV мають гарантію вісім років, що значно перевищує стандартні терміни гарантії на автомобілі.
 • Якими є основні переваги автомобіля PHEV?
  PHEV пропонує багато переваг електричних транспортних засобів: інноваційність, низькі експлуатаційні витрати та нульові викиди вихлопних газів під час коротких регулярних поїздок, при цьому забезпечуючи гнучкість звичайного двигуна внутрішнього згоряння для більш тривалої подорожі без необхідності повторного заряджання. Комбінація двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна також означає, що транспортний засіб може видавати потужний крутний момент та продуктивність, більш пов'язані зі звичайним двигуном великої потужності.
 • Чому я маю придбати гібридний електромобіль?
  PHEV пропонує багато переваг електромобіля клієнтам, для яких повноцінний електромобіль не буде прийнятним вибором. Завдяки все більшому постачанню електроенергії з відновлюваних джерел, електромобілі пропонують екологічні переваги над традиційними двигунами, що спалюють паливо. Це набуває все більшого визнання урядами у всьому світі з пропозиціями широкого спектру стимулів для зменшення витрат на придбання та оподаткування автомобілів компанії. Разом зі зниженими експлуатаційними витратами електрифікованого транспортного засобу, це створює переконливий фінансовий стимул для багатьох людей - працює як звичайний автомобіль з двигуном внутрішнього згорання, коли це потрібно.
 • Якими є недоліки наявності роз’єму для заряджання у гібридному електричному автомобілі?
  Найбільшу користь від PHEV матимуть власники, які можуть використовувати зовнішні зарядні пристрої для зарядки та значного пробігу в електрорежимі. Хоча більш тривалі поїздки можна здійснювати без підзарядки, витрата палива транспортного засобу на ці поїздки дорівнюватиме показникам витрат звичайного двигуна після того, як початковий заряд електродвигуна вичерпається, хоча залишковий заряд електродвигуна буде зберігатися для надання максимальної потужності двигуну внутрішнього згоряння, коли це необхідно.
 • Чи можу я вибирати, коли мій гібрид повинен працювати як електроавтомобіль?
  P400e має режим EV, який може обрати водій, що переключить автомобіль на повну функціональність EV. Однак система активує бензиновий двигун, якщо водій потребуватиме більшої потужності, ніж є в наявності лише з електродвигуном, або якщо заряд акумулятора опускається та недостатній для підтримання руху, режим EV буде доступний на відстані до 51 км, але зменшуватиметься за рахунок посиленої експлуатації, наприклад, за умови навантаження, буксирування, високошвидкісного або позашляхового використання.
 • Чи існують додатки JLR, які можуть допомогти у використанні автомобіля та надати інформацію про автомобіль?
  Додаток InControl Remote App доступний для автомобілів EV із вдосконаленою функціональністю. Додаток дозволяє користувачеві керувати функцією Stop Start, зарядкою, таймерами Manage Departure, системою кондиціонування, функцією контролю за тарифами Manage Charging Tarrifs та встановлювати максимальний рівень заряду. Додаток також може дати сповіщення, коли роз’єм для заряджання примусово видалено, заряджання припинилося (бракує потужності). Автомобіль також може надіслати нагадування про заряджання, якщо його залишити у вже знайомому місці для заряджання.

ТИПИ PHEV

- ТИПИ PHEV

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Чи матиме PHEV достатньо для моєї подорожі запасу ходу?
  Як і у HEV, джерелом енергії є двигун внутрішнього згоряння, акумулятор PHEV або комбінація їх обох, які можна обрати вручну або автоматично. Тільки на батареї запас ходу може бути до 51 км.
 • Які чинники впливають на запас ходу?
  Під час руху при високих або низьких температурах експлуатація систем охолодження або обігріву буде швидше розряджати акумулятор і зменшувати запас ходу електричного транспортного засобу (EV). Навички водіння також можуть швидше зменшувати заряд акумулятора, а отже, і запас ходу EV транспортного засобу.
 • Як оптимізувати економію палива та заряд акумулятора транспортного засобу?

  У режимі руху за замовчуванням (Parallel Hybrid) водій може оптимізувати економію палива або заряд акумулятора, використовуючи одну з двох альтернативних функцій управління зарядом:

  • Функція SAVE – обирається вручну через сенсорний екран та запобігає зниженню рівня заряду акумулятора нижче за встановлений рівень. Це дозволяє водію забезпечувати спокійну подорож із нульовим рівнем викидів на більш пізньому етапі подорожі. Автомобіль буде використовувати лише електромотор, якщо акумулятор через регенеративне гальмування отримав надмірний заряд вище рівня, що зберігається.

  • Функція оптимізації енергії (PEO) - введення пункту призначення в навігаційну систему автомобіля автоматично вмикатиме функцію PEO. Використовуючи дані висоти для вибраного маршруту, функція PEO інтелектуально перемикає між електричним та бензиновим двигуном, щоб максимізувати економію палива впродовж усієї подорожі.

ЗАРЯДЖАННЯ

- ЗАРЯДЖАННЯ

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Які існують способи заряджання PHEV?

  • Заряджання за допомогою змінного струму: Електричні транспортні засоби постачаються з побутовим кабелем для заряджання, який підключається до транспортного засобу. Тип 2. Це означає, що ви можете заряджати PHEV у своєму гаражі або дорогою, якщо маєте роз’єм зовнішнього встановлення. Вбудований зарядний пристрій перетворює електричну напругу живлення в постійний струм, оскільки батареї можуть зберігати електричну напругу тільки постійного струму. Час заряджання залежить від країни, в якій ви перебуваєте, але для більш швидкої зарядки ви можете встановити настінний короб для заряджання, який заряджає автомобіль швидше, ніж стандартний роз'єм.

  • Рекуперативне гальмування: Електричні транспортні засоби використовують регенеративне гальмування, яке перетворює кінетичну енергію транспортного засобу на електричну енергію і використовує її для заряджання акумулятора, а не витрачає його у вигляді теплової енергії, як звичайні гальма.

 • Для чого призначений кабель заряджання у громадських місцях?
  Заряджання у місцях призначення можливе в місцевих торговельних центрах, готелях, тренажерних залах тощо. Здійснюється в місцях, які ви відвідуєте з причин, що не мають стосунку до основного заряджання автомобіля.
 • Для чого призначений кабель заряджання у подорожі?
  Заряджання електричних транспортних засобів можливе на автозаправних станціях і спеціальних станціях, під час вашої подорожі. У даних місцях є доступ до кабелів, призначених, перш за все, для заряджання транспортних засобів у найкоротші терміни із максимальною потужністю.
 • Яке обладнання для заряджання мені потрібне?

  У Land Rover P400e встановлений стандартний кабель Home Charging, який підходить для заряджання з домашнього джерела живлення. Однак для зручності та швидкості заряджання електромобіля вдома рекомендується (але не є обов'язковим) настінний короб. Витрати на встановлення залежать від ринку (і постачання електроенергії), але є доступними і продовжують дешевшати, оскільки їх кількість збільшується.

  Настінний короб може оснащуватися вбудованим кабелем для заряджання або, як альтернатива, кабелем Public Charging Cable , який можна використовувати з настінним коробом або в громадських пунктах заряджання.

  Універсальний зарядний кабель Universal Charging Cable є доступним також як аксесуар, що може бути обладнаний різними адаптерами та варіантами роз'єму для відповідності світовим стандартам. Вони оснащені як внутрішніми, так і індустріальними роз’ємами, причому останні підходять для швидшого заряджання, оскільки можуть пропускати до 7 кВт.

 • Чи маю я модифікувати електросистему свого будинку?
  Автомобілі Jaguar Land Rover EV у стандартній комплектації оснащені зарядним кабелем, який можна підключити безпосередньо до домашніх розеток. Для швидких і зручних варіантів заряджання рекомендується, щоб для підключення окремої, спеціальної схеми заряджання до своєї домашньої електросистеми клієнти користувалися послугами кваліфікованого електрика та встановили для заряджання автомобіля спеціальну розетку або настінний короб.
 • Хто може встановити настінний короб для мене?
  Кожен регіон збуту Jaguar Land Rover має привілейованого постачальника на своєму ринку, який може оцінити приміщення споживача, давати рекомендації та встановити прилади для варіантів заряджання на основі бюджету замовника та можливостей систем постачання електроенергії. Якщо використовуються інші постачальники, вони мають гарантувати сумісність обладнання.
 • У мене немає приватної парковки біля будинку або на роботі. Це означає, що я не можу мати електромобіль?
  Не обов'язково: це залежить від низки різних чинників. Існує доволі розгалужена мережа громадських пунктів заряджання з доступними точками як для стандартного, так і для швидкого заряджання. У містах та на великих дорогах також є багато пунктів заряджання "у подорожі" та "у місці призначення", пристосовані для вашого користування.
 • Чи має акумулятор гарантію?
  Автомобілі Jaguar Land Rover BEV та PHEV пропонують 8 років або 160 000 км (залежно від того, що настане першим) гарантії. Гарантія залежить від належного використання та обслуговування автомобіля та регулярного заряджання акумулятора.
 • Що означає кВт*год.?
  Кіловат*години - це показник того, скільки енергії може зберігатися в акумуляторі. Для цього автомобіля батарея з більшою потужністю - більше кВт/год. - матиме більший діапазон та/або продуктивність. Для такої потужності фактичний діапазон буде варіюватися залежно від стилю водіння та умов навколишнього середовища.
 • Кількість електромобілів постійно збільшується. Чи здатна електрична мережа підтримувати їх?
  Виробники двигунів працюють з урядами та постачальниками енергії, щоб переконатися, що збільшення використання електричних транспортних засобів не призведе до проблем у національних електричних мережах.
 • Що таке рекуперативне гальмування?
  Електродвигуни споживають енергію для забезпечення руху. Коли цей рух більше не потрібний (наприклад, коли автомобіль уповільнюється), сила гальмування може бути застосована для того, щоб обернути дію двигуна та генерувати електроенергію. Це називають регенеративним гальмуванням, а генерована електрична енергія може бути подана назад до акумулятора. За правильних умов запас ходу електричного транспортного засобу може бути збільшений на понад 10% через накопичення регенерованої електроенергії.
 • Наскільки вистачить акумулятора?
  Акумулятори EV мають гарантію вісім років, що значно перевищує стандартні терміни гарантії на автомобілі. Гарантія залежить від належного використання та обслуговування автомобіля та регулярного заряджання акумулятора.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

- ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Чи є PHEV повільнішим і менш чутливим, ніж бензинові або дизельні автомобілі?
  Електродвигуни генерують миттєвий і повний крутний момент від самого старту, що призводить до приголомшливої реакції та часу прискорення. Range Rover PHEV забезпечує прискорення 0-100 км/год. за 6,7 секунди.
 • Чи можу я використовувати PHEV для буксирування?
  Land Rover P400e може буксирувати до 2500 кг, використовуючи буксирне кріплення з аксесуарів. Кульова опора буксирного пристрою з електроприводом для складання недоступна через розташування в автомобілі акумулятора високої напруги та відповідного електрообладнання. Всі опції, які допомагають під час буксирування, як-от вдосконалена система буксирування причепа та система зниження задньої підвіски, доступні для P400e. Буксирування доступне в режимі EV, але запас ходу при цьому буде меншим.
 • Чи можу я використовувати PHEV в позашляхових умовах?
  Позашляхові можливості нашого P400e є безкомпромісними та в деяких випадках поліпшені порівняно зі звичайними двигунами. P400e має таку ж глибину долання броду, як Range Rover (900 мм) та Range Rover Sport (850 мм), а додатковий обертовий момент, що забезпечується електродвигуном при низькій швидкості, є перевагою у різних позашляхових ситуаціях. Окрім того, режим Electric Vehicle доступний у деяких режимах системи розпізнавання поверхонь Terrain Response.Режим EV доступний при низькому запасі ходу у випадку використання в позашляхових умовах, але запас ходу буде обмежений.
 • Чи можу я монтувати запасне колесо на PHEV?
  P400e у стандартній комплектації обладнаний системою ремонту шин, а запасне колесо не може бути розміщене в звичайному місці розташування під підлогою. Однак як аксесуар у продавця Land Rover доступні чохол для колеса та ремінна система закріплення, що дозволить, за необхідності, безпечно зберігати диск скороченого перетину або повнорозмірний диск у просторі багажного відділення.

БЕЗПЕКА

- БЕЗПЕКА

РОЗКРИТИЗАКРИТИ
 • Чи безпечні електромобілі?
  Усі автомобілі Jaguar Land Rover, у тому числі BEV та PHEV, сконструйовані та розроблені відповідно до найсуворіших світових стандартів безпеки.
 • Чи можна заряджати електромобілі під дощем?
  Безпека процесу заряджання в режимі стандартного використання повністю забезпечена. Клієнти та сторонні особи не піддаються ризику ураження електричним струмом.

БІЛЬШЕ ПРО PHEV

ПРО PHEV
ПРО PHEV

Ця інноваційна технологія знижує викиди та підвищує продуктивність, що робить його нашим найбільш інноваційним двигуном.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ
ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО PHEV
ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО PHEV

Заряджання PHEV не може бути ще простішим. Ви можете заряджати автомобіль упродовж ночі, чи під час ваших подорожей, коли вам зручно.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070